Gizem'li Muhabbet Topiği :)

senin saglıgından önemli degil ki bu hem belki sakin kalabilirsen eger bu sefer olur

gizemin de dedigi gibi o zaman sevgiliydiniz, artık arada resmiyet var adama baba diyorsun kuzum aramazsan çok yanlış olur bence

Birde o gün benimle çok güzel konuştu canım artık ben senin babanım arkanda ben varım falan dedi.. Kendi babam bak 1 ay oldu neredeyse aramadı bile beni ki na kırgın olduğumu biliyor..

inş ya çok korkuyorum

korkma ve artık uyu bence yarın uykusuz olacakson yoksa :26:

Birde o gün benimle çok güzel konuştu canım artık ben senin babanım arkanda ben varım falan dedi.. Kendi babam bak 1 ay oldu neredeyse aramadı bile beni ki na kırgın olduğumu biliyor..

annesini aramadım, babasını ararsam ayıp olur diye düşünme canım, durum farklı şuan mutlaka ara, bekler adamcagız

Yarınnnn safranboluya gidiyorumm yehuuuu
Ya uyuyabilecegim biraz ya da otobus sabah 7de 7ye kadar hic uyumayacagim
Ve sevgilim kizacak yarin uykusuz kalacagim icin :26:

O gün arkadaşlarla botaniğe gideceğiz canım eve geç döneriz aslında gitmek isterdim 15 20 dk olsa bile ama şimdi sözlüme de illa geleyim diyemem :26:

ona demene gerek yokki zaten arayıp anasına derdin ben musaitseniz gelmek istiyorum diye ama işin varmış zaten, başka zamana artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…