Gizem'li Muhabbet Topiği :)

bende iyi olmaya çalışıyorum valla gıcık insanlar çevremde olunca biraz zor oluyor iyi olmak
iyi yapmışsın gel gel konuşuruz

Bende öyle düşündümmmm Bol mutabbetler bizee o zamann
Allah iyilik huzur versin
Amannn kimse öylesini sevmiyor ama herkezin hayatında da vardır o insanlarr anlatt neler oldu bende bileyimm

Olur neden olmasın
İstanbul'dayım üniversite bitti 2 yıl olucak çalışıyorum inşallah yazdan sonra da işten çıkıcam.
Sen neler yapıyosun bakayımm

bende üniversiteye girmeye çalışıyorum daha ders çalışırken sıkılmasam sorun kalmick ama malesef
çalışıyorum işimide sevmiyorum zorlaa kalkıp geliyorum ama artık değiştircem

bende üniversiteye girmeye çalışıyorum daha ders çalışırken sıkılmasam sorun kalmick ama malesef
çalışıyorum işimide sevmiyorum zorlaa kalkıp geliyorum ama artık değiştircem

Ah o dersler bitirdi zaten bizii Çalış yine de üniversite bitsin pek bir şey kalmıyor zaten.
Dershane felan yok mu yazılmadın mı ? Neredensin bu arada
İşten yana bende pek şanslı değilim sanırım az kaldı sabrediyorum sonrasında kimse tutamaz beni

ilk sene gittim dershaneye pek bir faydası olmadı bana o yüzden açık öğretim adaleti tercih ettim onuda ikinci dönemde dondurdum işime devam ettim belki 2. senemde iyi bir yer olur dedim ama hak ettim tabii hiç çalışmadan sınava girersen düşük puan alırsın normal yanii meslek mezunu olduğum için direk geçiş hakkım var onun içinde de en düzgünü pazarlama görünüyor ama işte bilemedim 3. sene son kez deniyim diyorum çalışarak bu sefer

mersinde yaşıyorum bu arada :)) sen hangi bölümden mezun oldun

Son düzenleme:

Adalet güzel bölümmüş aslında ama açıköğretim olunca zor oluyor işte bende bu sene yazılmayı düşünüyorum hayırlısı diyorum kendime
Daha genciz canım zaman kaybın olmasın dene ne olacak ömür boyu seçtiğim bölüm üzerine çalışmak var yani Ben Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezunum canım pek bayan işi değil ama mecbur kalınca yapıyosun işte

belki bu sene yeni açılan bölümler olursa tercih yaparım adalette olursa örgünden okumak daha iyi
bende lisede bilgisayar proğramcılığı bölümünden mezun oldum şimdi direk geçiş hakkım var onada ama dediğin gibi pek bayan işi değil

İnşallah başka bölümler de açılır
Aman diyim kesinlikle tavsiye etmiyorum. gerçekten ilgin yoksa hiç bulaşma Kurumsal tanınmış bir firma olmadıkça hiç bir anlamı kalmıyor. Arkadaşlarım başka bölümlerde çalışıyor hatta Çok güzel bölümler var senin de istediğin bölüm vardır istediğini seç yani
Bende Açıköğretim Kpss koşturuyorum işte böyle

ben türkçe öğretmenliği istiyorum olursa sayısalım hiç yok bir tek sözelde iyiyim o yüzden sözel bölüme daha çok ağırlık verecem

Allah yolunu açık etsin inşallah olur
Ee zor olmuyor mu çalışıp hazırlanmak bu arada ne işi yapıyorsun şu an

inşallah canım

daha ders çalışmaya başlamadım sigorta acentesinde çalışıyorum burda ders çalışma imkanım var ama ne kadar da olsa çalışamıyorum ev ortamı gibi olmuyor

inşallah canım

daha ders çalışmaya başlamadım sigorta acentesinde çalışıyorum burda ders çalışma imkanım var ama ne kadar da olsa çalışamıyorum ev ortamı gibi olmuyor

kesinlikle doğru evde oturup dikkatini dağıtmadan çalışmak daha mantıklı Hayırlısı olsun hakkında ,
Bende işten çıksaydım bi rahat rahat çalışmak istiyorum şu sınavlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…