Giyim kuşam

Kimse kimseyle her şeyini paylaşamaz. Anne, baba, kardeş de olsa bu boyledir.. kendi adima soyleyeyim, benim de her seyimi paylastigim bir dostum yok. Belki de olmali fakat guven kirikligi yasayinca insan uzaklasiyor bazi seylerden. Illa ki ozelinizi acmak zorunda degilsiniz, hos vakit gecirdiginiz bir yakin arkadasiniz olsa kafi diye dusunuyorum. Ruhunuza iyi gelecek seyleri bir dusunup hayatiniza az biraz enerji katiniz :)) kendinizi iyi hissettikce hayatinizin her yerine yansiyacaktir bu, kendinizi begeneceksinizdir diye dusunmekteyim.

Katılıyorum. Ben de ay çok beğendim alayım dediğim bir şey bulamıyorum. Sonra diyorum sorun bende bana yakışmıyor.

Sorun biraz ruh halinde olabilir ama ben gayet iyi bir ruh haliyle ve kankamla çıktığım halde de bulamadim. Zaten heryerde birbirinin aynisi seyler, sokakta da her 100 kadindan 90 inda ayni seyleri gormekten boggg geldi, ben yine beyaz tisortum ve kotumla bir bahar daha geciririm :mad:

Hic hic guzel elbisenmi yok?
Yoksa guzel parcalar var ama guzelce yakistirip kombin yapip disarimi cikamiyosun icine sinip?

Eger ikincisiyse; bendede oluyor.
Careyi sabahlari degilde geceleri yatmadan once kombin yapmakta buldum. Sabah sersem sersem bakiyorum bi dunya elbiselere. Bi kombin cikmiyor. Oysaki aksamlari uykum oldugundan daha verimli calisiyor ve seri oluyorum, kombin odakli dusnuyorum. Ve en guzel kombinler o an cikiyor.

Eger diyosanki guzel elbiselerim yok, bu belkide yakin zamanda cok sik giyinen bi etrafin oldugundam ola bilir. Ben guzel giyindigimi dusnurum mesela dugune giderken; ama dugune gittigimde bi baskasi benden daha guzel giydiyse cok cirkin oldgum kanatine varirim. Giyim tarzimi begenmem.
Yada cidden guzel elbiselerin yoktur ve alisveris sarttir..

Alışverişe çıkınca evde olanlardan alma. Başka tarzlara yönel. Mesela gidip yeniden başka renk bir kot alma. Eğer yoksa mesela kendinden desenli, vucuduna uygun şık bir kumaş pantolon al. Hep spor gömleklerin varsa, şık yakası taşlı bir gömlek al. vs vs... Mesela bir kaç aynı model ceketin varsa yine gidip o tarz alma. İşlemeli farklı birşey al ya da gömlek üzeri kombinleyeceğin bir yelek al.

Ben değişik şeyleri severim. O sene ne modaysa asla almam. Çünkü alsam etrafta aynısını giyen insanlarla karşılaşmaktan nefret ederim. Klasik mağazalar dışında, ufak mağazaları daha çok severim. Bu nasıl renk, bu nasıl model demem özellikle tuhaf şeyleri beğenirim. Hiç uyumlu olmasa bile çanta+ayakkabı şık olduğu zaman kadın hoş görünüyor. Ne kadar şık giyinirsem giyineyim ayakkabı tercihim yanlışsa, kendimi eksik hissederim.

Bekarken birileri size bakarken beğenildiğinizin farkına varırken, kendinizi güzel hissediyorsunuz,kadın ya da erkeğin bakması farketmiyordu, evlenince işler sadece eşinize kendinizi beğendirmeye geliyor, yani kısaca olay şudur ki evlilikte kıyafetler bile monotonlaşıyor bi müddet sonra :) ama inşallah geçici bir süredir, sonuçta herşeyden önce aynaya baktığımızda ilk önce bizim kendimizi beğenmemiz gerekiyor fazla takılmayın sevgiler..

hamilelik etken mi ? Ben hamileyim ve aynen kendimi böyle hissediyorum :KK43: hergün çirkinim sanki kendimi hiç beğenmiyorum. Saçım, makyajım, kıyafetim yakışmıyor; halbuki önceden nasıl özgüvenliydim

hamilelikte olur öyle şeyler , doğurur doğurmaz kilo vermeye başladığınızda hele birde anne olduğunuzda çok daha güzel gözükeceksiniz takılmayın en azından fazla para harcamazsınız kıyafete,sevgiler :)

Bende de zevk var para yok :)
Instagram kullanıyorsanız orada çok şık giyinen stil sahibi kadınlar var size fikir verebilir. Kot pantolona ara verin, değişiklik size iyi gelirse devamını da getirirsiniz. Mesela kalem pantolon altına stiletto veya rahat olsun derseniz maskülen oxford tarzı ayakkabılar çok hoş oluyor. Üstüne de sade bir gömlek güzel bir saat tamamdır

Bende de zevk var para yok :)
Instagram kullanıyorsanız orada çok şık giyinen stil sahibi kadınlar var size fikir verebilir. Kot pantolona ara verin, değişiklik size iyi gelirse devamını da getirirsiniz. Mesela kalem pantolon altına stiletto veya rahat olsun derseniz maskülen oxford tarzı ayakkabılar çok hoş oluyor. Üstüne de sade bir gömlek güzel bir saat tamamdır

Aslında benim derdim giydiğimin yakışmıyor olması ya da bana öyle gelmesi sanırım. En iyisini güzelini alsam yakıştığını hissetmiyorum.

hamilelikte olur öyle şeyler , doğurur doğurmaz kilo vermeye başladığınızda hele birde anne olduğunuzda çok daha güzel gözükeceksiniz takılmayın en azından fazla para harcamazsınız kıyafete,sevgiler :)
İnşallah öyle olur canım

Aslında benim derdim giydiğimin yakışmıyor olması ya da bana öyle gelmesi sanırım. En iyisini güzelini alsam yakıştığını hissetmiyorum.

Fiziğinizden memnun musunuz? Sorun vücut hatlarınız mı? Aynada kendimizi objektif değerlendirmek zor, kimi kendini ya fazla iyi görüyor ya da kötü. Çevrenizde güvendiğiniz insanların fikrini sorun bakalım onlar ne diyecek. Belki iyi görünüyorsunuzdur

Giyebilirseniz topuklu ayakkabı giyin, her kadına iyi, güçlü hissettirir. Ya da ne bilim saç modelinizdir belki stilinize uymayan?
Eğer sorun kilo vs. ise dökümlü bluzlar, gomlekler giyin. Hem de şık olur. Dik durun, duruşumuz görüntümüzü etkiler.

Fiziğinizden memnun musunuz? Sorun vücut hatlarınız mı? Aynada kendimizi objektif değerlendirmek zor, kimi kendini ya fazla iyi görüyor ya da kötü. Çevrenizde güvendiğiniz insanların fikrini sorun bakalım onlar ne diyecek. Belki iyi görünüyorsunuzdur

Giyebilirseniz topuklu ayakkabı giyin, her kadına iyi, güçlü hissettirir. Ya da ne bilim saç modelinizdir belki stilinize uymayan?
Eğer sorun kilo vs. ise dökümlü bluzlar, gomlekler giyin. Hem de şık olur. Dik durun, duruşumuz görüntümüzü etkiler.

Aslında fiziğim iyidir ama topuksuz gezemiyorum. Bacaklarımı kısa buluyorum. Tabi çok şükür Allah'ıma eksik Bi yanım yok. Bu yeni çıkan maskulen ya da spor tarzı ayakkabılar giyemiyorum. Çok kısa görünüyorum gibi geliyor. Dolayısıyla hep topuklu botlar aynı tarz sıkıldım artık.

sevgili arkadaşlar
Belki pek büyük bir dert değil ama eskisi gibi giydiklerim yakışmıyor artık bana. Giyinmeyi de bilemez oldum. Hiç bir şey seçemiyorum. Para var zevk yok meselesi. Takıntılı olduğum bir kaç parça kıyafetle dolaşıyorum. Diğerleri yakışmıyor çünkü, öyle hissediyorum. Psikolojik mi acaba? Ya da cidden zevksiz mi oldum. Böyle değildim, eskiden ne giyeceğimi bilir şık olurdum. Şimdi sıfır. Evlenince böyle oldum biraz da. Ne yapsam kafamı toparlayamıyorum. Dolabın önünde sabahları saf gibi düşünüyorum. Öneriniz var mı bana?

Kesinlikle alisverise ihtiyacin var senin ama ufak bi sehirde yasiyosan bisey de bulamazsin kendine. Istanbulda guzel kiyafetler var ben Dubaide yasiyorum alisveriste dunyada en iyi sehir burasi o yuzden oyle bi sorunum yok. Kombine sorunun olabilir tek caresi uyumlu alt ust kiyafetler aksesuarlar ayakkabi ve cantalar almak.

Kesinlikle alisverise ihtiyacin var senin ama ufak bi sehirde yasiyosan bisey de bulamazsin kendine. Istanbulda guzel kiyafetler var ben Dubaide yasiyorum alisveriste dunyada en iyi sehir burasi o yuzden oyle bi sorunum yok. Kombine sorunun olabilir tek caresi uyumlu alt ust kiyafetler aksesuarlar ayakkabi ve cantalar almak.
Evet aynen. Alışverişe çıkıyorum ve yine aynı şeyler. Konuyu kaç ay önce yazmışım yine aynı moddayım:))
Bu arada geçirdiğin operasyonlar süper olmuş, zaten güzelmişsin ama resmen gençleşmişsin. Seni takibe almak istiyorum izninle, öğreneceğim çok şey var :))

Evet aynen. Alışverişe çıkıyorum ve yine aynı şeyler. Konuyu kaç ay önce yazmışım yine aynı moddayım:))
Bu arada geçirdiğin operasyonlar süper olmuş, zaten güzelmişsin ama resmen gençleşmişsin. Seni takibe almak istiyorum izninle, öğreneceğim çok şey var :))

Para sorun degilse giyim kusam hic sorun olmaz. Git Bershka, Jane Norman, Oxyjen, River Islands, Miss Selfdrige bunlara bak ne kadar kadinsi feminen tarz kiyafetler var. Ama o kiyafetleri almak degil tasimak onemli. Oyle kadinlar var ki erkek fatma, alismis kot pantolon altina spor ayakkabi ustune bi penye spor buluz o kadina feminen giydirsen nolucak. O kiyafetle yuruyus onemli bi kere. Mesela maksi elbiseyi en guzel gosteren kadinin asaleti ve yuruyusudur, erkek fatma tarzinda bi kadina maksi giydirsen yuruyemez onunla. Onemli olan senin kendine yakistirman

Benim tarzimi merak ediyosan asagidaki face linkime tikla giyimim bu tarz ve yukarida bahsettigim markalara girerim hep. Hayatimda bi kere bile kumas pantolon giymedim mesela bana erkeksi geliyo

https://www.facebook.com/ozlem.ucar.5682

Para sorun degilse giyim kusam hic sorun olmaz. Git Bershka, Jane Norman, Oxyjen, River Islands, Miss Selfdrige bunlara bak ne kadar kadinsi feminen tarz kiyafetler var. Ama o kiyafetleri almak degil tasimak onemli. Oyle kadinlar var ki erkek fatma, alismis kot pantolon altina spor ayakkabi ustune bi penye spor buluz o kadina feminen giydirsen nolucak. O kiyafetle yuruyus onemli bi kere. Mesela maksi elbiseyi en guzel gosteren kadinin asaleti ve yuruyusudur, erkek fatma tarzinda bi kadina maksi giydirsen yuruyemez onunla. Onemli olan senin kendine yakistirman

Benim tarzimi merak ediyosan asagidaki face linkime tikla giyimim bu tarz ve yukarida bahsettigim markalara girerim hep. Hayatimda bi kere bile kumas pantolon giymedim mesela bana erkeksi geliyo

https://www.facebook.com/ozlem.ucar.5682
Baktım profilinize çok hoşsunuz. Yalnız ben param var dediysem Türkiye standartlarına göre var dedim. Giyinmek isteyen ama parası olmadığı için alışveriş yapamayan bir sürü kadın var. Allah'a şükür ben istediğim Zaman alışverişe çıkarım ama saydığınız markalara değil. Ben en fazla İpekyol, Zara, mango, yeri geldiğinde adil ışık hatta koton bilirim. Zaten saydıklarınız yaşadığım yerlerde yok. Aslında oralardan da çok şık olunabiliyor. İyi kombin yapmak lazım

X