Aile Planlaması ginera kullananlar

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Gardenia

Bana kırmızı çok yakışıyorr :))
Pro Üye
12 Ocak 2009
4.049
1.089
selam kızlar ben yaklaşık 6aydır ginera doğum kontrol hapını kullanıyorum tek şikayetim aşırı derecede isteksizlik yaptı bende kullan varsa paylaşmanızı istiyorum sizinde varmı böyle şikayetleriniz senağlamasenağlama

ben kullandım genelde bütün doğum kontrol hapları isteksizlik yapar..alışınca şikayetin biraz azalır.

ben de kist için ginera kullanmıştım 1ay kullandım ve aynen bende de isteksizlik yapmıştı biz çocuk istiyorduk o ay kist için ginerayı kullanmak zorunda kalmıştım nasıl olsa çocuk olmaz diye düşündüğümden psikolojik diye düşünmüştüm ama sen 6aydır kullanıyorsun daha iyi test etmişsindir cinsel isteksizlik yaptığını duymuştum gineranın ama başka hiçbir yan etkisini görmedim o yüzden sevmiştim çünkü evliliğimin ilk zamanlarında myralon doğum k.hapı kullanmıştım ve anca 15gün kullanabildim baş ağrısı mı dersin meme ağrısı mı dersin bezdirdi beni o yüzden ginerayı sevmiştim uzun süre kullanmadığımdan cinsel isteksizliği çok dert etmedim tabi,umarım sorun hallolur....

slm kızlar bende 2 yıldrı ginera kullanıyorum yalnız gögüslerim de biraz büyüme oldu o kadar onun dışında bu söylediğiniz şikayetlerin hiçbirini yaşamadım ( aman nazar değmesin ) bana kalırsa ginera diyerlerine göre daha iyi

hihoyyytselam tatlım aaa ne güzel keşke bendede göğüs büyümesi yapsa ne sevinirim:roflol::roflol: benim doktorumda söyledi gineranın tek yan etkisi isteksizlik yapması ay napsam bilmiyorumki belkide strestendir benimki hiç bilmiyorum:1no2::1no2:

teşekkürler fikirlerinizi paylaştığınız için kızlarr daha çok yorum bekliyorum ginera kullananlardan

kızlar bende ginera kullanıyorum . 1 ay kullandım. şimdi tekrar kullanmaya başladım 5 gün falan kullandım sonra kistim geçtiği için bırakmaya karar verdim. doktor bırakma kanaman olur dedi. ama ben bebek düşündüğüm için doktoru dinlemedim ve 2 gündür içmiyorum. ama bugün kanamam oldu. sizce bu kanamalar ne kadar devam eder. ve kanama devam ederken hamilelik şansı varmıdır

ızabellecim bende hamile kalmadan önce 2 yıl ginera kullandım bende de aşırı isteksizlik yaptı doktoruma sordum ısrarla hapın çok güzel olduğunu ve bırakmamamı söylemişti ama artık dayanamadım ve isteksizlik yüzünden hapı bıraktım :1no2:ama bide baktımki hamile kalmışım:CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…