Gicirdayan Bazaa yardımmm!

Tabi ki de ayıplı mal. 1 yılda 3 kere servis gelmiş olması bile o malı almak zorunda olduklarının göstergesi. Sakın ucunu bırakma. Başta onlar seni pes ettirmeye çalışacaktır ama senin kararlı olduğunu görürlerse mecbur değiştirecekler. Elleri mahkum
2 servis kaydı duruyor elimde ama son suntanin değiştiği belge elimde yok. Yine de burdan yürürüm heralde. Onlarda biliyor sonuçta servis kaç kere geldi

Israrla servis istemediğini değişim hakkını kullanmak istediğini söyle yoksa tüketiciler derneğine şikayetçi olacağını söyle ama servis konusunda kesinlikle istemiyorum de
ben öyle yaparak garantisi bitmiş buzdolabını değiştirdim
Servis gelip bakıp rapor yazacakmisda firma ona göre degerlendirecekmis. Degerlendirmeye göre ya geri alacaklarmis ya da tamir. İyi dedim gelsin tamir derse kabul etmeyeceğim dedim.

Benim ki de çift baza. Ama zaten yatak üstünde degilken bile tam oturmuyor gibi geliyor bana.
şimdi kız uyuyor uyansin fotoğraf çekip göstereceğim

Benim bazada da var o. Bana da sanki öyle yükseliyor gibi geliyor. Her yatışımda çöküyor sanki. Yaylar çok mu sert ondan mı acaba?

Tatlım senin hiçbir şey ispatlamana belgelemene gerek yok. Sen bu üründen şiddetle şikayetçisin. Alalı daha 1 yıl dolmamış. Bu malı iade almak zorundalar. Ha sen zorunda değilsin ama memleketimin insanı sağolsun zora koşmak için isteyecek belge falan filan. Ama ısrarlı ol. Ürünü derhal iade etmek istediğini, haklarını çok iyi bildiğini, maduriyetinin giderilmemesi halinde kendileriyle bir dahaki sefere yasalar ve tüketici hakları çerçevesinde çok kötü şartlarda görüşmek zorunda kalacağını da dip not olarak bildir.

Benim bazada da var o. Bana da sanki öyle yükseliyor gibi geliyor. Her yatışımda çöküyor sanki. Yaylar çok mu sert ondan mı acaba?
Yayi görmüyorum ki ben
tam kapanmıyor bu dedim sertçe kapatmaniz lazım dedi çat çat vuruyorum kırıp devredisi olayım mi istiyorlar nedir

Yayi görmüyorum ki ben
tam kapanmıyor bu dedim sertçe kapatmaniz lazım dedi çat çat vuruyorum kırıp devredisi olayım mi istiyorlar nedir

Kaldırınca yanlarda dik duran destek milleri var ya onun içinde olabilir yaylar. Ben de hiç bakmadım.

Otomobil kullananlar bilir (ben eşimden gördüm tabi) sprey yağlar var ucu böcek ilacı şişesi gibi pipetli. İçine onlardan fıslat.

Ben de Bellona'dan aldım geçen sene baza evlenirken. Ki biz üzerinde toplasan 40 gün ancak yatmışızdır. Uyurken değil de diğer şey olurken gıcırdıyor :oops: Ben de mi servis çağırsam acaba çok fena oluyor o gıcırtı sesi :KK43:

Tatlım senin hiçbir şey ispatlamana belgelemene gerek yok. Sen bu üründen şiddetle şikayetçisin. Alalı daha 1 yıl dolmamış. Bu malı iade almak zorundalar. Ha sen zorunda değilsin ama memleketimin insanı sağolsun zora koşmak için isteyecek belge falan filan. Ama ısrarlı ol. Ürünü derhal iade etmek istediğini, haklarını çok iyi bildiğini, maduriyetinin giderilmemesi halinde kendileriyle bir dahaki sefere yasalar ve tüketici hakları çerçevesinde çok kötü şartlarda görüşmek zorunda kalacağını da dip not olarak bildir.
Yazı yazacağım dediğin gibi. Bir de şunu sorayım sana.
baza ve başlık ayrı satiliyordu bazayi iade edersem tekrar baza almayacagim bazasiz tahta tek parça yatak yaptiracagim. Bu başlık elimde kalmış olacak.
Baza olmadığı için basligi da kombinmis gibi düşünüp iade etme hakkım olur mu ?
Başlıkta ses yapıyor çünkü supurgelik olduğu için arada duvara tam degmiyor boşta kalıyor. Yüklenince oda ses yapıyor ama baza kadar rahatsız etmiyor. Sadece bu yüzden erken eskiyip monte yerlerinin gevseyecegini düşünüyorum. Firma da buna çözüm olarak başlığın arkasına tuvalet kagidi rulosu yerlestirmemi önerdi. Şaka gibi. Basım da bir tuvalet kağıdı ile yatıp kalkiyorum

Ben de Bellona'dan aldım geçen sene baza evlenirken. Ki biz üzerinde toplasan 40 gün ancak yatmışızdır. Uyurken değil de diğer şey olurken gıcırdıyor :oops: Ben de mi servis çağırsam acaba çok fena oluyor o gıcırtı sesi :KK43:
Evet üzerinde aktivite yaparken gicirdiyor. Ve sağ sola dönerken. Bence siz de hakkınızı arayın

hayır e posta değil eskiden yazdığımız mektuplardan netten fabrikanın açık adresini bul yada gelen servise adres sor ve iadeli taahhütlü gönder hatta sonuna ekleme yap seks hayatımızı bile etkiliyor diye değiştirmek zorundalar

Evet üzerinde aktivite yaparken gicirdiyor. Ve sağ sola dönerken. Bence siz de hakkınızı arayın
Sağa sola dönerken ses yok acaba başlık mı ses yapıyor ki. Benim de duvara tam oturmuyor başlığı süpürgelik yüzünden. Arkasına besleme yapmayı deneyeyim ben de.

baza ve başlık ayrı satiliyordu bazayi iade edersem tekrar baza almayacagim bazasiz tahta tek parça yatak yaptiracagim. Bu başlık elimde kalmış olacak.
Başlıkta ses yapıyor çünkü supurgelik olduğu için arada duvara tam degmiyor boşta kalıyor. Yüklenince oda ses yapıyor ama baza kadar rahatsız etmiyor. Sadece bu yüzden erken eskiyip monte yerlerinin gevseyecegini düşünüyorum. Firma da buna çözüm olarak başlığın arkasına tuvalet kagidi rulosu yerlestirmemi önerdi. Şaka gibi. Basım da bir tuvalet kağıdı ile yatıp kalkiyorum
eğer başlığıda yatakla beraber aldıysan direk ikisini birden iade et

Sen o ikisini birlikte aldın. Tabi ki birlikte iade edeceksin. tek başına başlığı napıcaksın. Hiç dile getirme bile başlığı da şu yüzden iade etmek istiyorum falan diye. Ben bunu aldığım gibi iade edeceğim de.

Sen o ikisini birlikte aldın. Tabi ki birlikte iade edeceksin. tek başına başlığı napıcaksın. Hiç dile getirme bile başlığı da şu yüzden iade etmek istiyorum falan diye. Ben bunu aldığım gibi iade edeceğim de.
Bak çektim fotoğrafını konuya ekliyorum şimdi . Tuvalet kağıdı ile kullanmak çok komik yani sacma

Aynen size katılıyorum hatta ''siz istikbal olduğunuz için ,iyi firma olduğunuz için sizi tercih ettim yoksa milyon tane firma vardı açıklamanız bu mudur yani'' de

Bak çektim fotoğrafını konuya ekliyorum şimdi . Tuvalet kağıdı ile kullanmak çok komik yani sacma
sanki çok tahta kullanılmış gibi inan kendi bazamı hatırlıyamadım şimdi ama hiç böyle tahta falan görünmüyordu acaba tahtalardan mı kaynaklanıyor?

2015 agustos da istikbalden bir baza ve başlık aldım.
İlk defa baza kullanıyorum. Herkesin ki mi böyle bilmiyorum. Sürekli yay sesi geliyor. İlk servis cagirdim bazanın kenarlarini tutan yuvarlak parçalar kirikmis. Degistirdiler. İlk gün ses duymadım baza düzeldi sandım. Sonra yine aynı sesler başladı. Tekrar cagirdim servis baktı bir sıkıntı yok dedi. 1 ay sonra tekrar aradım yeter alın bu baziyi bıktım dedim. Usta getirdiler eve . Bazanın kapakları kirikmis söküp götürdüler. Geldi kapaklar yenisini getirmişler. Eskisi gibi değil ama hala üstünde hareket edince veya üstünden kalkarken baza ses yapıyor.
3 kere servis geldi 1 yıl olmadan.

Artık cildiriyorum çocuk bizim oda da yatıyor gicirtiya uyanıyor. Şimdi arayacağım yine servis gelcek birsey yok falan diyecek. Her seferinde eve gelen adamlarla bazayi test etmek çok rahatsız edici. Anliyorlar ne yapınca gicirdadigini utaniyor insan. Ne yapabilirim de bu bazayi iade edebilirim. Bu ayıplı mal olarak geçer mi? .
sesin yatağımdan geldiğini idda etmişlerdi ama yatagim yaysiz. Bazayi da çok doldurmuyorum yani sorun benden kaynaklı değil. Obez bir aile de değiliz . Ne yapabilirim sizce?

Tuvalet kağıdını forma kendisi koymami söyledi çözüm yolları bu kadar cagdışı!

Yb4k8E.jpg

3oALO9.jpg
şaka gibi gerçekten kağıt için söylüyorum

Sağa sola dönerken ses yok acaba başlık mı ses yapıyor ki. Benim de duvara tam oturmuyor başlığı süpürgelik yüzünden. Arkasına besleme yapmayı deneyeyim ben de.
Evet fotoğraftaki gibi boşluk var. Doyduk destek. Ses yine var. Keşke video yada ses kayıt eklensede aktarsam size sesi öyle sadece başlık sesi falan değil bildiğin yatağın sesi

sanki çok tahta kullanılmış gibi inan kendi bazamı hatırlıyamadım şimdi ama hiç böyle tahta falan görünmüyordu acaba tahtalardan mı kaynaklanıyor?
Tahta değil sanırım çünkü bazayi açınca da aynı sesler geliyor. Demirlerinde bir şey var sanırım

Bizimki de öyle sağa sola dönerken üzerinde normal yatarken bisey yok obur durumda gicirdayip duruyor alttan duyuluyor bunlar yine faaliyete geçtiler diyecekler diye utaniyom valla:sus:

X