geyik burada :)

Hahaja kaç gun kalacaksınız ki, kaç kere banyo yapmak zorunda kalacaksın

Hahaja kaç gun kalacaksınız ki, kaç kere banyo yapmak zorunda kalacaksın
5 gün kalacaz dayanmak için elimden geleni yapacam ama dayanamazsam pazar gidicez pazar evden çıkmadan duşa girsem salı girerim muhtemelen, yapmazsamda cuma yalovaya gidicez annemlere orada yapabilirim banyomu rahat rahat

5 gün kalacaz dayanmak için elimden geleni yapacam ama dayanamazsam pazar gidicez pazar evden çıkmadan duşa girsem salı girerim muhtemelen, yapmazsamda cuma yalovaya gidicez annemlere orada yapabilirim banyomu rahat rahat
Koy gbi bi yerde sen sinek ilacni al baci dusta ztn guneste su isinir ne cok gittm koye ben hey gidi gunler hey yilanlari unutmamak lazm arkadas olcaktk bz nerdeyse koyde

Hayrlisiyla guzel.bi sekilde olur INSALLAH canim guvenini kazanan biri bes parmagn besi bir degil oyle düşünme
İnşallah canımm, kısmet bir de bu işler artık ona inanıyorum ben ne kadar istesem de istemesem de bir anda olacak şeyler. Biri var ve zamanı var diyorum :))

İnşallah canımm, kısmet bir de bu işler artık ona inanıyorum ben ne kadar istesem de istemesem de bir anda olacak şeyler. Biri var ve zamanı var diyorum :))
Tabikide canim hersey kismet kismetin smdi nerde ne yapiyor km bilir belki yakininda belki uzagnda ama seni bulacak elbet ne yapiyorsa cabuk bulsun seni bakim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…