geyik burada :)

Benimkide sevmiyor ama bebiş bize surpriz oldu eğer surpriz 1ay daha geç olsaydi bir şekilde bulucam demişdim ama surprizin buğuyu geldi şimdilik :)))
BeniMki seviyoda bakimi zr biyerde e bide asilari falan hep masraf :KK70: o yuzden 2 tane yetti 2 3 sene sonrada bebis yaparim oooohhh tadindan yenmez ..

İviiit inşAllah hayirlisi olur tatlim :*
inşallahhh canım benim :21:

Duğunde derdin kedi mi?? O duğunde ben varsam zaten kedileri kaçiririm getirme kiZ helçinn
gelinliğimlen kedi sevicem ben ama yavru kedi olsun büyükleri öyle kucaklayamıyorum :KK48:

Hmmm disarda biraz huysuzlar ama ev ziyaretine gelirsem getiririmm :))
Benimkiler evden disari cikmiyolar :)
çeyizlerimi görmeye getir o zaman :KK48:

inşallahhh canım benim :21:

gelinliğimlen kedi sevicem ben ama yavru kedi olsun büyükleri öyle kucaklayamıyorum :KK48:

çeyizlerimi görmeye getir o zaman :KK48:
2016-01-15 20.50.50.jpg
ahanda bu 8 kilo :KK70:
Kizimda 6 kilo hangisi olsun :KK70:

BeniMki seviyoda bakimi zr biyerde e bide asilari falan hep masraf :KK70: o yuzden 2 tane yetti 2 3 sene sonrada bebis yaparim oooohhh tadindan yenmez ..
Ay ne guzel işte bebişle taniştirirsin kedileri yabancilari hep izledim bebişi hastaneden getirince ilk yaptiklari evcil hayvanlariyla tanistiriyorlar inan oyle bir koruyorlar ki internet izlemediysen izle çok duygulu :))) yaa ben de isterdimmm ama kismetttt

Ay ne guzel işte bebişle taniştirirsin kedileri yabancilari hep izledim bebişi hastaneden getirince ilk yaptiklari evcil hayvanlariyla tanistiriyorlar inan oyle bir koruyorlar ki internet izlemediysen izle çok duygulu :))) yaa ben de isterdimmm ama kismetttt
Izledikce cocukuk dogurasim gelio :KK70:

ne kadanda tok gözlü bi gelin oldum damat çok şanslı :KK70:

elçincim bunlar ben kadar var canım daha küçüğü yok muydu :KK70:
ya da ben bunlar küçükken evlensem iyiymiş :KK70:
ve evet geç kalmışım evliliğe bak bi kez daha anladım kediler sayesinde :KK70:
MAaalesef elimde bunlar var :KK70: sana kizimi veriirrim o biraz uysal :KK70: bu resimdeki oglum biraz asi :KK70:

X