geyik burada :)

aynı şekilde Denas14__ siz çoookk 10 senelik evli olmadığınızdan dolayı fikir alabilirimm
Mutfak eşyalarını mı soruyorsun canım 3.5 yıllık evliyim de. Hani ben hiç çeyiz diye takılmadım. Misafir havlu takımları,banyo havluları mutfak havluları, nevresimler, mutfak tabak çanak vs vs vs aldım. Sonra evlenincede tamamladım.

ben hep kullanılacak şeyler aldım 5 bin harcadım şimdiye kadar
Ha ama 12 kişilik yemek takımı, 12 kişilik kahvaltı takımı, çatal bıçak seti, çay kahve seti . Bunları al her daim lazım oluyor. Bardak çanağa ağırlık verme ev hediyesi de çok geliyor öyle şeyler borcam falan. Ütü,süpürge,ütü masası falan tamammı öyle şeyler?

Çok eksiğin var mı daha
sanırım var..

bornoz takımından başka banyoya hiçbirşey almadım

12 kişilik yemek takımı, 12 kişilik kahvaltı takımı, çatal bıçak seti, çay kahve seti aldım ütü bakıyorum şimdi işte kettle alcaktım çaycım var vazgeçtim işe yarar dimi?

Otur belirle eksiklerini düğüne kadar yavaş yavaş alırsın

başka bir soru ard arda bisürü tarama yaptım içlerinden birine ihtiyacım yok adobeden onu nasıl kaldırabilirim 5 sayfa var 2. lazım değil çok soru soruyorum
O konuyu bilemicem :)
Liste yap kendine başlık başlık. Banyo de aklına gelen herşeyi yaz. Paspas takımı,diş fırça-sabunluk set,el havlu,bırnoz takım,misafir havlu . Misal... Çaycı işe yarar kettlı alma boş yere. ben istanbulda olaydım nasıl yardımcı olurdum sana ah ah

en büyük benim benden önce büyük olan aileden biri var 10 yıllık evli 3 bebeği var ben şimdi kime dicem gel benimle takıl bakınalım hepsi çoluk çocuklu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…