geyik burada :)

Amiiiin hakseveri biliyosunuz demi icim yaniyor hâla
biliyorum. evlat acısı en büyükleri evladının senden önce ölmesini görmek falan çok acı.. bizim bi akrabanın kızı ondan önce öldü ikiside yaşlı ama annesi 80 kızı 60 falandır. annesi 4 ay sonra öldü dayanamadıysa
İş yerini demek istemiştim canımsın Allah kolaylık versin ev kurmak falan sıkıntılı dönem, hep mutlu ol
Laf sokuyon bana evet engin tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum

Ne lafı kız valla laf falan sokmadım

geçen kış vefat eden nenemi annemle ziyarete gitmiştik mezarlığa bi kaç ay önce. nenemin mezarını hemen yanında 9 yaşında vefat etmiş bi kızın mezarı vardı. biz nenemin mezarıyla ilgilenirken o kızın ailesi geldi küçük bide çocuk vardı mezara yaklaştı cebinden birkaç tane çikolata çıkartıp mezarın üzerine bıraktı abla sana sevdiğin çikolatadan getirdim dedi... devam edemiycem

annemmmmmmmmmmmm kurban olurummm kız ben çok duygusalım moda girerim şimdi

Ay içim parçalandı... Evlat acısı çok zor..Rabbim kimseye yaşatmasın.

krizim senin çeyiz nasıldı neye ağırlık verdin benim büyük parçalar tamamdır gibi birşey
Vala ağırlık değilde annemim biraz iteklemesiyle tabak çanak cok alindi simdi kullanan yok onları

İhtiyacın neyse onu al canım iyice düşün gereksiz akrabalar oluyorya şunuda al bunu al diye hicbbakma sen onlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…