geyik burada :)

Anne olmak böyle bir şey işte.. Maşallah pekte şeker Rabbim size bağışlasın inşallah :)
Ahh canım pek özledim sıpayı çalışıyorum da.
Allah razı olsun teyzesi , dana oldu kocman.
ben okula da göndermicem bu gidişle çocuumu askere de

[QUOTE ="spring_0, post: 43010200, member: 631158"]Ahh canım pek özledim sıpayı çalışıyorum da.
ben okula da göndermicem bu gidişle çocuumu askere de [/QUOTE]
Askere gönderme gerçekten

Ahh canım pek özledim sıpayı çalışıyorum da.
ben okula da göndermicem bu gidişle çocuumu askere de
Çalışan anne olmak çok zor dimi benim nisanda düğünüm var mesela ben şimdiden bu triplere girdim
Benim dizimin dibinde kalsın diyon dimi aynı ben

Nasılsın dadlm
iyiyim bitanem sen nasılsın nişanlınla nasıl gidiyor?

Ooo sen yaşıyor muydun ya

Bugün ki ilk tribim sana

kıyamam ban yeme vatanseverim ondan uyardım iyiyim uykum var çok senden naber?
ay canım benim ben daha hiç yemedim çok şükür canım sıkılır sonra işte benimde öyle zor kalktım bugün,bir de regl olcam hafi ağrılar başladı..

Çalışan anne olmak çok zor dimi benim nisanda düğünüm var mesela ben şimdiden bu triplere girdim
Benim dizimin dibinde kalsın diyon dimi aynı ben
evet evlendirmicem de
benim o ben yaptım.
annem falan oğlum diyo da severken bben de öyle diyorum şakasına benim o benim
görmemişin oğlu olmuş da bişey yapmış

benim daha 16 gün var tabii önce yada sonra gelme ihtimali yüksek hiç gününde gelmez
geçmiş olsun kuzum aman dikkat et boğaz açılıyor tatlı diye sayıklanmalar başlıyor

evet evlendirmicem de
benim o ben yaptım.
annem falan oğlum diyo da severken bben de öyle diyorum şakasına benim o benim
görmemişin oğlu olmuş da bişey yapmış
Benim halam böyle çocuğu severken öldürür çok sever iki erkekten sonra kızı oldu bazen kendini kaybediyor alıyor sımsıkı sarıyor içime sokcam yeniden doğurcam diyo

Hosbuldum kuzucum :) Allah iyilik versin ♥
Amin canım benim cümlemize

benim daha 16 gün var tabii önce yada sonra gelme ihtimali yüksek hiç gününde gelmez
geçmiş olsun kuzum aman dikkat et boğaz açılıyor tatlı diye sayıklanmalar başlıyor
3 gün geri atıyor benim dün baya yedim ya bugün dikkat edicem ağzımı dikcem bu gidişle

Oooo nisanda mı maaşallah az kalmış :))))
dimi ya az kaldı daha yapacak çok şey var

[QUO TE="-Mahperi-, post: 43010342, member: 683017"]noldu kıskandın mı cadı benim dünürüm olacak o [/QUOTE]
Heee dünürum perim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…