geyik burada :)

Ben çok uykucuyum bebem bana benzemedi :-)
İşin özü çok basit aslında temiz kullan depo full gel öde çık. Aman insanımız işte :-)
:KK70: :KK70: alıştım artık hiç takmıyorum he he diyip geçiyorum.
yerim ben onuuuuuuuuu :KK15:

Günaydıın :21::21::21: Musmutluuuuuuu harika muhteşemmmm huzurlu aşk dolu gün olsun inşallah aminnn :KK60::KK60::KK60::KK60:
günaydın şeker :KK52:

Bencede iptal etmiş.umarım döner... Ben girdim asabım bozuldu bidahada girmedim.yahu sende girme:)
gerçekten insanlar neden bu kadar vicdansız olabiliyor anlamıyorum biri yazmış ki ak parti iktidar olmasın oyları düşsün diye hdp ye oy vereceğim. ay yemin ederim yanımda olsa boğarım ver ver oyları geçti barajı bak noldu

gerçekten insanlar neden bu kadar vicdansız olabiliyor anlamıyorum biri yazmış ki ak parti iktidar olmasın oyları düşsün diye hdp ye oy vereceğim. ay yemin ederim yanımda olsa boğarım ver ver oyları geçti barajı bak noldu
Ak parti iktidar olmasın diye verilecek parti mi kalmamış. Aman boşver canım..çoğuda kandırılmış insanlar.. Gözleri boyanmış.salla... Konuşmaya değmez.

sali-sabahi-sozleri.jpg

biz yine iyiyiz çoluk çocuğumuz ilerde ne olacak meçhul..
ben de eskiden düşünmezdim ama şimdi bi de erkek bebeğim var..
korkuyorum onun geleceği için endişeleniyorum..
rabbime emanetiz sokağa çıkmaya korkuyoruz artık ya.. Hayırlısını versin Rabbim ülkemiz için..

ben de eskiden düşünmezdim ama şimdi bi de erkek bebeğim var..
korkuyorum onun geleceği için endişeleniyorum..
rabbime emanetiz sokağa çıkmaya korkuyoruz artık ya.. Hayırlısını versin Rabbim ülkemiz için..
Anne olmak böyle bir şey işte.. Maşallah pekte şeker Rabbim size bağışlasın inşallah :):nazar::nazar:

X