geyik burada :)

Anne olmak böyle bir şey işte.. Maşallah pekte şeker Rabbim size bağışlasın inşallah :):nazar::nazar:
Ahh canım :KK23: pek özledim sıpayı çalışıyorum da. :cry:
Allah razı olsun teyzesi , dana oldu kocman. :emir_bebek:
ben okula da göndermicem bu gidişle çocuumu askere de :KK12:

[QUOTE ="spring_0, post: 43010200, member: 631158"]Ahh canım :KK23: pek özledim sıpayı çalışıyorum da. :cry:
ben okula da göndermicem bu gidişle çocuumu askere de :KK12:[/QUOTE]
Askere gönderme gerçekten

Ahh canım :KK23: pek özledim sıpayı çalışıyorum da. :cry:
ben okula da göndermicem bu gidişle çocuumu askere de :KK12:
Çalışan anne olmak çok zor dimi benim nisanda düğünüm var mesela ben şimdiden bu triplere girdim :KK43:
Benim dizimin dibinde kalsın diyon dimi aynı ben :KK48:

Nasılsın dadlm
iyiyim bitanem sen nasılsın nişanlınla nasıl gidiyor?

Ooo sen yaşıyor muydun ya :63:

Bugün ki ilk tribim sana:63:
:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

kıyamam ban yeme vatanseverim ondan uyardım :KK60: iyiyim uykum var çok :psenden naber?
ay canım benim ben daha hiç yemedim çok şükür canım sıkılır sonra işte :KK70: benimde öyle zor kalktım bugün,bir de regl olcam hafi ağrılar başladı..

Çalışan anne olmak çok zor dimi benim nisanda düğünüm var mesela ben şimdiden bu triplere girdim :KK43:
Benim dizimin dibinde kalsın diyon dimi aynı ben :KK48:
evet evlendirmicem de :KK47:
benim o ben yaptım. :KK53:
annem falan oğlum diyo da severken bben de öyle diyorum şakasına benim o benim :KK53::KK53::KK53:
görmemişin oğlu olmuş da bişey yapmış:confused:

iyiyim bitanem sen nasılsın nişanlınla nasıl gidiyor?

:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

ay canım benim ben daha hiç yemedim çok şükür canım sıkılır sonra işte :KK70: benimde öyle zor kalktım bugün,bir de regl olcam hafi ağrılar başladı..
benim daha 16 gün var tabii önce yada sonra gelme ihtimali yüksek hiç gününde gelmez :110:
geçmiş olsun kuzum aman dikkat et boğaz açılıyor tatlı diye sayıklanmalar başlıyor:eek:

evet evlendirmicem de :KK47:
benim o ben yaptım. :KK53:
annem falan oğlum diyo da severken bben de öyle diyorum şakasına benim o benim :KK53::KK53::KK53:
görmemişin oğlu olmuş da bişey yapmış:confused:
Benim halam böyle çocuğu severken öldürür çok sever iki erkekten sonra kızı oldu bazen kendini kaybediyor alıyor sımsıkı sarıyor içime sokcam yeniden doğurcam diyo :KK70: :KK70: :KK70:

Hosbuldum kuzucum :) Allah iyilik versin ♥
Amin canım benim cümlemize :KK60:

benim daha 16 gün var tabii önce yada sonra gelme ihtimali yüksek hiç gününde gelmez :110:
geçmiş olsun kuzum aman dikkat et boğaz açılıyor tatlı diye sayıklanmalar başlıyor:eek:
3 gün geri atıyor benim dün baya yedim ya bugün dikkat edicem ağzımı dikcem bu gidişle :KK70:

Oooo nisanda mı maaşallah az kalmış :))))
dimi ya az kaldı daha yapacak çok şey var:KK43:

[QUO TE="-Mahperi-, post: 43010342, member: 683017"]noldu kıskandın mı cadı benim dünürüm olacak o :63:[/QUOTE]
Heee dünürum perim

X