geyik burada :)

Aldattı beni.. aptal sandı beni.. facesine girdim bi kız mesaj atmış işte ben nisanlisiyim dedim kız inanmadi bir uygulama adı verdi crushmani a diye facesine bağlı ama gizli bir indirdim uygulamayı mesajlara baktım aldattı beni
boyu posu devrilesice :KK62: gitme canım,burda anlat içinde kalmasın. bizimle dertleş...

Aldattı beni.. aptal sandı beni.. facesine girdim bi kız mesaj atmış işte ben nisanlisiyim dedim kız inanmadi bir uygulama adı verdi crushmani a diye facesine bağlı ama gizli bir indirdim uygulamayı mesajlara baktım aldattı beni
canım erkek milleti dicem de kızlar da fena sözüm meclisten dışarı Bi konuş istersen adamla Bi o ne dicek belki sizi ayırmak için yaptığı Bi oyundur belli mi olur neler görüyoruz facesinin şifresini fln buldu belki kendi kendine yazmış olabilir bence önce Bi konuş konuşmasından anlarsın zaten yalan mı doğru mu soyluyor ona göre karar ver böyle birden üzme kendini hem bide asker hiç mi korkmuyo Allahtan Bi araştır bklm ağzını ara güzelim salma hemen kendini

Harbime doğru diyo sen neden gidiyon kuzum dur. Paylaştıkça azalır gitmeeee:KK34:
Wayyy şeref yoksunu way bişey de diyemiyorum suan çok kızıyom yafuu :KK67:kafasız allah akıl fikir versin
Ya biz ne desek bos suanda karmakarisik o bekledigine mi yansin bu gizli kapakli isleremi yansin ne desek bos

X