geyik burada :)

Bu sebepten küsülür mü hiç? Allah rızkını veriyor birşekilde ama siz hazır olun manevi olarak. Onun zorlamasıyla değil

Denas14__ bi kaç ay küstü bende hazır degilim zaten gece uykusunu unuttum eve yetişemiyorum ve korkuyorum dedim şimdi ses etmiyor ama istiyor herkesin yanında bide kızımız olaydı diye

Ama okuduklarım kadarıyla hazır tempoya uykusuzluğa alışmışken kardeş yapmak daha kolay oluyormuş. Sonra rahat alışıp bebek yapmak daha çok zorluyormuş insanı.

Ama okuduklarım kadarıyla hazır tempoya uykusuzluğa alışmışken kardeş yapmak daha kolay oluyormuş. Sonra rahat alışıp bebek yapmak daha çok zorluyormuş insanı.
bilmiyorum ki daha dogum kilolarımla mücadele ediyorum

Normal canim sıkma canini emziriyoruz yani bende bir tane vat kilom surekli inip çıkıyor sende iki tane varmis Allah bagislasin onlarin canlari sagolsun hersey yoluna girer zamanla
ilk bebegimi kaybettim bi oglum var ama 3 çocuga bedel Allah korusun saglık versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…