geyik burada :)

Günaydin canlarim, hayirli ve bereketli cumalariniz olsun ♥

Iyi geceler ebrulimm ALLAH rahatlik versin kuzum artk ruyanzda tatlilar uçuşur ♥♥
Rüyamda neler ucustu bir bilsen

ALLAH binlerce kez razi olsun minik kuşum benimm ♥♥♥♥ ALLAH seninde yüzünü hel guldursun tatlm INSALLAH hep mutlu olursun:)
Amin cümlemizin canimin ici

Ben oyle pastayi gidim gidim yerim hemen bitmesin diye senin gibi tatlis tatlis kardes yavas yenir. Eh oynarsinda azicik o zaman
Birlikte oynariz

OTE="E-brulim, post: 42837193, member: 95276"]Estağfurullah E-brulim balim benim ama bu son olsuuun
Tamam bir daha olmaz kuzum

Kizlar yaa morelim aşırı bozuk bildiginiz gibin degil
Ay Allah askina moralini bozdugun konuya bak. Yavrucum sen bir annesin, cocuk dogurmak kolay mi? Keske her aldigimiz kilonun evlat gibi güzel bir sebebi olsa ♥ lütfen canini síkma, sen istedikten sonra bu kilolar gider.

Ben 55 kiloyum boyum 1.65 ama olsun basenlerim kalçam çok bacgmda kalin dert edyorm bende ya
Hayatim senin diyete ihtiyacin yok. Sen 40 kilo da olsan o basenler yerli yerince durur. Senin yapman gereken sey spor. Tavsiye istersen önerilerde bulunabilirim

Soyluyorum küçük dilinize hakim olun amaa. Tam 95 kiloyum(
Azram benim boyum 1,65 - kilom 64 (su aralar ilaclardan dolayi maalesef yine biraz cikti)
Ben 4. takimda kilo savasi verdim. Basladigimda 74,5 kiloydum... 61,5 kiloya kadar düstüm.
Insan istedikten sonra gercekten basariyormus kuzum gel sende katil aramiza, kilon düstükce özgüvenin artacak ve daha mutlu olacaksin. Sunu da eklemek isterim beterin beteri var gülüm, o yüzden sükret

Aynen bakıyorum iş inşallah kısa zamanda bulurum canım :)))
Insallah canim, Rabbim su mübarek günün yüzü suyu hürmetin gönlüne göre bir ekmek kapisi cikarsin karsina

Gunaydin ballar günaydinlar cicekler günümüz musmutlu gecsin insallah. Herkesin Cumasi hayirli olsun@E-brulim canim oynariz tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…