geyik burada :)

eveet biz anne kız pek severiz yeminle :KK70:seyrederiz o ışığı hatta ışıkları kapatıp o sese bayılırız biz :oops:birde yağmur döktürürse üstüne bizden mutlusu olmaz:KK45:
Zevk meselesi bisey diyemem pericikim bende kar yagdigi zaman cok mutlu olurum cocuk gibi sevinirim esim izin verse mahallenin cocuklariyla kartopu oynucam ama izin vermez :KK48:

Rabbim bugunlerimizi aratmasin evsiz barksız insanlarin hayvanlarin yardimcisi olsun inşallah
amin bebeğim inşallah :)
Evet dogalgaz yok malesef bizim cimri evsahibi yaptirmamis soba yakiyoruz
bizdede yok doğalgaz kuzum klima kullanıyoruz bide elektrikli soba var ama onun yerini tutmuyor çocukken az elimi yakmadım ondan ben ama özledim yinede :KK70:

amin bebeğim inşallah :)

bizdede yok doğalgaz kuzum klima kullanıyoruz bide elektrikli soba var ama onun yerini tutmuyor çocukken az elimi yakmadım ondan ben ama özledim yinede :KK70:
Istanbulda mumkunu yok ya soba yada dogalgaz bilmiyorum belki vardir klima kullanan ama benim cevrem ya soba ya dogalgaz ama en guzeli soba odunu atican citir citir yanicak ben cok usurum tam benlik

Istanbulda mumkunu yok ya soba yada dogalgaz bilmiyorum belki vardir klima kullanan ama benim cevrem ya soba ya dogalgaz ama en guzeli soba odunu atican citir citir yanicak ben cok usurum tam benlik
burası sıcak şehir kız gerek kalmıyor pek çalıştırmıyoruz bile biz :KK70:sobada pişen yemeklerin tadıda başkaydı ya :KK68:

X