geyik burada :)

Gwçmişte hayal kırıklığı,güven problemi olan insanlar genelde şüpheci kuşkucu yaklaşıyor karşındakini.yüzde yüz güvenemiyor hep bir acabası oluyor.senden kaynaklı değildir onun iç dünyasındandır

madem anlatsın bir durum varsa ben hiçbirşey bilmiyorum sormadım hani geçmişte acısı varsa tazelenmesin diye böyle şeylere dikkat ederim anı canlandırmayı sevmem

madem anlatsın bir durum varsa ben hiçbirşey bilmiyorum sormadım hani geçmişte acısı varsa tazelenmesin diye böyle şeylere dikkat ederim anı canlandırmayı sevmem
Hani böyle tatlı tatlı "canım ben senin bana duyduğun güveni zedeleyecek hal ve harekette bulunmadım.doğru mu? Peki sen bana neden kuşkuyla yaklaşıyorsun bu beni çok derinden yaralıyor. Kafana takılan bir problen varsa lütfen paylaş beraber aşalım" dedin mi bence dökülür

O daha iyi olur bak ramazanda bi ise yarar hic degilse
Dimi hayırlı koca olur bari

Pazar günü söze bende gelebilir miyiiimmm söz nasıl olur hiç görmedim merak ediyorum o kahve içişleri falan
Gell kızzzzzz, bende heç görmedim inşallah kahveleri bebeğimin üstüne düşürmen
Ne zamandır birliktesin canım

dökülse iyi olur bende hareketlerime dikkat ederim daha normal yaklaşırım hayatım bu dediklerin güzel kafamda toparlayıp konuşurum eğer iletişimde bulunursa bu kez benden yok
Ben kahvaltı yapeceeemm hadi görüşürüz kızlar millet bu saatte öğle yemeği yiyorr ben yeni uyanıyorum evlenincede böyle olursam kocam beni boşar
bende sen gibiyim kız birazdan giderim kahvaltıya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…