geyik burada :)

Düzeltmiyor ama di mi?

Boşanmayı düşündün mü canım? Senide sağlığından edecek...
defalarca ama yapamadım işte ilk kararım da kandine zarar vermeye kalktı 2. cisinde hamileydim affettim en sonuncusunda yine hamileydim ve erkek kardeşim yeni boşanmıştı ayrılamadım

defalarca ama yapamadım işte ilk kararım da kandine zarar vermeye kalktı 2. cisinde hamileydim affettim en sonuncusunda yine hamileydim ve erkek kardeşim yeni boşanmıştı ayrılamadım
En azından kayınvaliden sağ ise onunla konuşsan bak oğlun iyi değil yardım et bana beraber ikna edelim tedavi olsun.yoksa ben hastalanıcam.2 çocuğum var benim desen..

Çok üzüldüm.. .. Cadı kaynana var desene. Eşin ailesinden çok sıkıldı o zaman keşke farklı bir ile taşınıp onlardan uzaklaşsanız hiç mümkünatı yokmu?
yok ilk başlarda eşim hep yanındaydı kv de çok ugrastı yemin etti ayıracam sizi diye vazgeçmedik ama düşmedi yakamızdan maddi manevi çöküşler yasadık benim ailem dışında kimse yanımızda olmadı ilk bebgimizi kaybettikten sonra kv deyle de o dönem barışmıştık eşimi o zamandan itibaren yavas yavas kaybetmeye basladım artık oglum var onun için dayanıyorum kv de en son 3 ay önce tartıştı benle ben tutuyorum yoksa f. ye söylesem bırakır dedi bende kolaysa ayır dedim vazgeçmeyecem dedim o gün bugündür mecbur kalmadıkca görüşmüyorum eşim de haymeanadan beni Allah ayırır ancak dedi içini biliyorum kocamın beni sevdiğinide biliyorum ama yoruldum

Bu kayinvalideler ne böyle ya... ellerine ne geçiyor sanki anlamıyorum allahım onları nasıl biliyorsa öyle yapsın. Çok üzüldüm cnm ayrıca bebeğin için
sagol canım yasasaydı 4 yasında olacaktı kv de istemedi beni kabullenemedi bi türlü

Cnm her evlilik fedakarlik lar ister sen elinden gelenin fazlasını yapıyorsun ve yapmissin da ama güçlü olmak zorundasın evet hepimizin yoruldugu zamanlar oluyor unutmaki biz bayanlar tekrar kullerimizden doğabiliyoruz.
Sen mucedeleni yine ver bugün lerinde geçeceğini düşünerek devam et hayatına . Eşine çocuğuna Ailene sahip çık kimseler ayiramaz kendine güvenen eşleri
sagol canım yasasaydı 4 yasında olacaktı kv de istemedi beni kabullenemedi bi türlü
Şimdiki oğluna uzun ömürler versin allah

Sağol canım Allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…