geyik burada :)

Sürücü kursundayim canim daha yeni basladim zaten ramazandan bayramindan beri evdeydim

Sen ne is yapiyon
Güzelmis isin :) Bende muhasebeyle halkla iliskiler karisimi bir sey yapiyorum, bürodayim :)

herkese günaydııınn :rolleyes:harika bir gün olsun hepimiz için iş içinde söylenmeyin hiç iş aramak için ne kıvrananlar var şekerlerim olsun yoruluyorsunuz bunalıyorsunuz ama Allah güç versin çalışın :KK60:
Günaydin Ahsenim ♥ amiiin öyle olsun insallah :)

kocamı işe yollayım da eşim de de oglum da da uyku problemi var ben de allak bullak oluyorum sonra da eşim evin haline bak kendini iyice saldın sen önce evle ilgilen sonra benle ugras deyip duruyor evet saldım kendimi çünkü yoruluyorum oglum çok huysuz sürekli mızmız yapar uyumaz yemez aglar inatcı eşimde ilgisiz onunda uyku problemi var aşırı sinirli ve maço çok yoruldum yetişemiyorum

herkese günaydııınn :rolleyes:harika bir gün olsun hepimiz için iş içinde söylenmeyin hiç iş aramak için ne kıvrananlar var şekerlerim olsun yoruluyorsunuz bunalıyorsunuz ama Allah güç versin çalışın :KK60:
Ben varım o kıvrananların içinde :KK70:
Bugun sabah bir iş için arandım yarın goruşmeye gideceğim haydi hayırlısı :KK70:

Canım ya böyle olmaz ki hastalanırsın.bence kocanın ciddi sıkıntıları var. Psikolojik yardım almaya ikna et:KK43:
konuştum kabul etmiyor evet psikolojisinin bozuldugunu kendi de itiraf etti zaten yoruldugunu mutsuz oldugunu beni sevdiğini ama evliliğin ağır gelmeye başladığını ailesinin haksızlıklarının canını yaktıgını ama bişey söyleyemediğini herşeyi düzeltecegini milyon kere söyledi

X