Geyiğin Gülleri

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

hadi kaçtım mucaksskaydirigubbakcemile3

iyiyik sende iyisin mi
heyecan ne durumda
son 2 hafta heee
sende bizim kervana katılıyon aklinialirimsmile

ay şeker evetttt kaydirigubbakcemile3
heyecan yok
üzülüyorum yaa ailemden ayrılacam gibi geliyoo
bütün sevdiklerimyawaş yawaş geliyolar trbzona seviniyorum ama sanki düğünden sonra gidecekler üzülüyorumm
haa ıkendi evim kendi düzenim olacak güzel ama bunlar hiç aklıma bile gelmiyo olumsuzlukları görüyom :KK43:

ay şeker evetttt kaydirigubbakcemile3
heyecan yok
üzülüyorum yaa ailemden ayrılacam gibi geliyoo
bütün sevdiklerimyawaş yawaş geliyolar trbzona seviniyorum ama sanki düğünden sonra gidecekler üzülüyorumm
haa ıkendi evim kendi düzenim olacak güzel ama bunlar hiç aklıma bile gelmiyo olumsuzlukları görüyom :KK43:

kendi evinde olmak gibisi yok zemuszemus

okadar istiyomki düğüne gdip oynamak
geçen burdan birinin düğünü oldu okadarda samimi değiliz ha ama gitmek gerek tanıyom çocu şirketçe gitces
amanın ben bi süslendimm apo diyokiii ne yani buu şimdi okadarabartılıcak birimii dedim yooo:roflol:

okadar istiyomki düğüne gdip oynamak
geçen burdan birinin düğünü oldu okadarda samimi değiliz ha ama gitmek gerek tanıyom çocu şirketçe gitces
amanın ben bi süslendimm apo diyokiii ne yani buu şimdi okadarabartılıcak birimii dedim yooo:roflol:

sırnaşık şey

bak çiçek bu mutfakta güsel tam istedin gibi siyah

37399_416275981691_563966691_4417364_8010527_n.jpg

alıntıyı sil bebeğimmm

evet şeker benim mutfağım at koşturmalık bende çok sevdim diyorumya hep hayalklerimde yaşattım mutfak inşallah alırımda orayı tam olurr sallahım herkes nasip etsin hepimize

alıntıyı sil bebeğimmm

evet şeker benim mutfağım at koşturmalık bende çok sevdim diyorumya hep hayalklerimde yaşattım mutfak inşallah alırımda orayı tam olurr sallahım herkes nasip etsin hepimize

amin inş.
güzel günlerde huzurla oturun canım a.s.

X