Geyiğin Gülleri

:KK1::roflol: manyacuk canım bişe yemek istemıyo ki gezmek değişik şeler yapmak istiyo böle değişik faaliyetler falan zaten havalarda düzelmedi denıze bılem gidemedık 1 kez gittik ondada 3 den sonra hava bozdu denız pisti bide

bu arada yemek yiyemiyom 52 dim 50 kilo oldum 2 haftada canım hiç bişe istemıyo böle hap içsem doysam zorla yemek yiyom 2 lokma midem bulanıyo hep iştahsızım çok nolcak bilmıyom:uhm:

:KK1::roflol: manyacuk canım bişe yemek istemıyo ki gezmek değişik şeler yapmak istiyo böle değişik faaliyetler falan zaten havalarda düzelmedi denıze bılem gidemedık 1 kez gittik ondada 3 den sonra hava bozdu denız pisti bide

bu arada yemek yiyemiyom 52 dim 50 kilo oldum 2 haftada canım hiç bişe istemıyo böle hap içsem doysam zorla yemek yiyom 2 lokma midem bulanıyo hep iştahsızım çok nolcak bilmıyom:uhm:

bende de önlenemez bir iştah söz konusu
netcem bilmem acilen zayıflamam lazım kafamçokkarıştı

şeker sen iştahını bana ver ozaman
ya uğraşsam kilo vermeye veremem kesın
ama yıyemıyorum ki 2 lokma zorla midem küçüldü heralde bu durumda canımı sıkıyo neguzel 52 olmuştum ilkkez oda gitti almam lazım ama bunun içinde yemek yemem lazım:)
nası olcak bilmiyommmm
canım hiç bişe istemıyo ( alış veriş dışında hep böle bişeler alsam :KK1:)
yanı yemeden doysam çok süper olcak o nası olcaksa

şeker he aldık ölçüleri hallettim sayılır tül beğencem şimdii dikilcek işte

kız şeker bende 62kilo oldum biliyomusun cameş gibiyim aynennn

huylu vitamin desteği al bebeğimmm hamile kalsan aşerirsen daha çok zayıflarsın doktorna söle sana folikasit versin başla içmeye

şeker sen iştahını bana ver ozaman
ya uğraşsam kilo vermeye veremem kesın
ama yıyemıyorum ki 2 lokma zorla midem küçüldü heralde bu durumda canımı sıkıyo neguzel 52 olmuştum ilkkez oda gitti almam lazım ama bunun içinde yemek yemem lazım:)
nası olcak bilmiyommmm
canım hiç bişe istemıyo ( alış veriş dışında hep böle bişeler alsam :KK1:)
yanı yemeden doysam çok süper olcak o nası olcaksa

bende hep yesem yesem çiko dondurma vs kalori şeyler
ama hiç kilo almasam :KK1:

yawru kuşlarım ben çıkıyom dışarda işim var azcıkda gezcektım guyam hava yıne kapandı yağmurmu yağcak yine ne sıkıldım valla yağmurdan
ıslanmadan işimi bitirim barim öpüyorum yarın görüşerizz mucaksss

nebi görerse vurar senı lülük :))
kıme benziyo sıpa ben benzetemedım anneye babaya

X