Geyiğin Gülleri

güllü elanın cicilerini gördüm çok kıskandımmmm:dilcikar:

hiçbirisi güsel değilllllllll:dilcikar: elayada hiç yakışmasssss:dilcikar:

o kirazlı elbiseyi sakla kızım olunca ona vercennnnnnn:dilcikar:

günaydın yawru kuşlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
nassınız inşallah yıne geç kaldım uykulardan alamıyom kendımı 5 dk. 5 dk. diye diyeee offyaaa

lülük naptın bebem nası geçtı anlat hele

gnaydın huylummmmmm bende dün ve bu sabah öleydimm hala yorgunluğum gitmedi

çok güsel geçtii herşey çok güsel olduuu sorun olmadı yanii. dün sabahta aradım görüştüm ferideyle iyi oda sorun yok öle işte

resimlerde face de ordan bakarsınızzz ben kendimi hiç beğenmedim makkajımı iğrenç yaptııı saten tereddütüm vardı kokrtum başıma geldii yani
bişide demedim sorun çıkarmak istemedim
ferideyide yaptı olmadı sildirdik çağırdık feridenin makyözünü o yaptı ona

face i açamay açalışıyom merakla açmıyo salak şey ayyyyyyy gıcık oldummm

siz nptınız haftasonuu
ben dün çalışıyodumm 5de çıktımm eve gidip iş yaptımm

sendede açmıyosa sorun yapmim bari heryer açıyo bıtek face açılmıyo çunku düzelir inş.

ben cumartesi arkadaşlarla buluştum ordan kayınvalıdeye gittim
pazar gunu de markete gittik bıraz gezdık eve geldık öel işte

kaynanamda yıne sinir oldum
geçen gun komşuya bebek görmeye gitmiş bebeki anlatıyo dedım kayınalıdeylemı oturuyolar
yoo dedi doğum yaptıya orda kalıyo adettir 40 gun orda kalıcak
aaaa deim ben ilk sizden duydum böle bişe ne saçma böle şey olmazz
ilknuuuuuuuuuuur sen beni bilimiisn 40 yıllık adettür değiştircemisin dedi
valla dedim öle şey olmaz nese bunun için şimdi tartışamıcam o gun gelsın bi

ama eltım de öle kalmıştı bebek olunca ayyyyyyyyy aklıma geldıkçe deli oluyom
bilinç altımda yer ettı varya yemınle %50 çocuk yapmama sebebim bu
çok canım sıkılıyo nası uğraşcam deliyle

arkadaşım çocuk olması öyle zor bişey ki şu anda benim durumumu anlatsam kırk gün değil 100 gün kalmaya razı olursun.
İşte denize düşen yılana sarılır hesabı...............Dün ablamın kayınvalidesi gelmişti bana ev hayırlamaya......... sana tela yapıyım dedi. Hıııı?eyvahedigeldismile dedim. Neyse anlattı .... Bütün gebe kalamayanlar gebe kalıp da düşük yapanlara yaparız dedi. Bana da yaptı...
Nasıl bişey anlatayım. Önce 2 yumurta akını ayırdı içine yarım hacışakir sabunu rendeledi sonra da mikserle çırptı. Köpük krem gibi bişey oldu o da onu belime sürdü üzerine de yastıktan çıkardığı bir yün parçasını koydu ve belimi sardı. Sabaha kadar o kadar sertleşti ki belim alçı gibi şu anda , oturup kalkarken çok zorlanıyorum. Eğilip doğrulamıyorum. İnşallah olur bu sefer. Umut işteee.........Anlayacağınız herşeyin hayırlısını versin ALLAH isteyen herkese sonra da bana çocuk olsun ömür boyu kalırım ben ..............

ayyyyyyy andaç allah aşkına yumurta akıyla hacışakırle olcak şeymı bu
bıde sen tıbla ilgili bişe okumuştun sanırım
sen dualarını et allahımdan iste o hayırlısıyla verır inşallah
ama böle şeyler çok saçma gelıyo bana valla

ayy andacc ilkkez duydummm.hayırlısı olsun inş

ilknurrr nedemek 40gün kalmak ben şahsen bebek bakımı için kimseyi istemem yanımdaki sonuçta o bebeğe ömür boyu ben bakıcam alışmam lasım tek başıma bakmaya ne gerek var 40gün kalmaya. gelsin bikaçgün kalsın tamam ama 40gün boyuncaaa istemem yaniii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…