Geri Dönüşüm Gündeliği

Kızlar iyi haftalar. 2 gündür inanılmaz kötü hissediyorum kendimi. Evden çıkmadım dışarı. Kuyruk sokumumdan aşağıya doğru inen bir ağrı var. .Belim, bacaklarım uyuşuyor adeta. Bilinçaltının gücü kitabında bir yer vardı. Kendini kötü hissettğinde " mükemmelim, harikayım, herşey yolunda" demeden de sadece bazı kelimeleri tekrar etmek işe yarıyor gibisinden. Resmen ölmeyi dileyecek kadar berbat bir haldeyim ancak sürekli " mutluluk, süpriz, başarı" deyip durdum. Ha birşeye yaradı mı yaramadı. Sadece negatif bişey söylememiş oldum kendime. Zihni susturmak bazen çok güç. Ama kabul edip bu duruma direnmeyi bıraktım.

Şuan herşey yolunda. Öğlen kahve molasına indim, yürüdüm biraz. İyi geldi. Sanırım kendimi yalnız hissediyorum kızlar. Durup bakınca iyi bir işe ve gelire sahibim. Yediğim önümde, yemediğim arkamda sağlıklı bir ailem var şükürler olsun. Ama hala neyi arıyorum bilmiyorum. Öyle birşey olmalı ki bambaşka bir hayat vermeli bana. Bu yaptığım iş beni sıkıştırıyor. Evrak işle, maile bak Onu cevapla raporu hazırla. İnsanlara sesimi duyurmalıyım. Bişeyler anlatmalıyım.

Ağrım, gardımı düşürüyor adeta. Kendime mutsuzluk içinde izin veriyorum bugün.. Çünkü hissettiğim şey tam olarak içimde. Ve var! Onu yok sayar, gözmezden gelirsem altında kalacağımı biliyorum..

Buruk birgünden bu satırları okuyan herkese selamlar ..
Baldan tatlı bir hafta olsun umuyorum.
Sevgiler.

iyi haftalar canm
baldan tatlı bir günün olsun

insan bazen böyle ruh haline girer herzamn herşey iyi olacak diye birşey yok tatlım
rabbim herkesi bir şekilde sınıyorrr
bende öyle evden çıkmadığım zamn herşey üsütme gelir
öyle zamanlar kendimi atarım dışarıııııherzmanda iyi gelir
belki de mevsim geçişlerinden dolayı da böyle oluyorsun canım
yine de hergüne şükürler olsunnnnn

İyi ki varsınız. Sağolsun.

F frenzy80 Pinkpotter kızlar çok teşekkür ederim. Şifremi unuttum giremedim fgkjdhkjgkjfghk . Herşey yolunda ağrılarım dindi şükür. Kendimi bugün çok güzel hissediyorum adeta bir victoria secret mankeni gibi Derin kazma eğitimim olacak haftaya 2 gün sürecek. Aaccess bars eğitmenlik için son eğitim çakıştı. İleri tarihe erteledik onu. Bundan daha iyi nasıl olur? Artık işyerinde bahçeye çıkma vakti geldi, içiöde bir bahar var sanki. Şükürler olsun.

Günümüz bal olsunnnnnnnnn. Öpüyorum çokça

İYİ olmana sevindimmm

bahar geldi sayılırr artıkımmmmmm

Hava mis gibi. Kuş sesleriyle uyandığımız günlere hakaret etmeyelim, derim hep. Tam öyle birgün.
Sevgiler çokça.

evet çok güzell şimdi sahillde olup derin derin nefes alarak yürümek vardııııı

ama yine de şükür halimizeee

"Kelimenin gücü, arkasında yatan inancınıza bağlıdır. Dünyayı döndüren gücün, sizin lehinize hareket ettiğini ve kelimelerinizi desteklediği bilincinde olmalısınız. Bu şekilde kendinize güveniniz ve inancınız artar. Yalnız kendi gücünüzü, ilahi güç ile birleştirmeniz yeterlidir. Bu nedenle kendi gücünüze, Tanrı dışında olan güçleri katmaya kalkışmak, zihinsel zorlama (şiddet) ve zihinsel mücadele çok anlamsızdır. "

Bilinçaltının gücü kitabından alıntıdır.

Çok sızlanıyoruz. Bizi kurtaracak birini diliyoruz ve gözlerimiz hep bize iyi gelecek birini arıyor. Neden içimizdeki sese kulak vermiyoruz? Verdiğimizde de bize kötü birşey söylüyor ve hemen alıp kabul ediyoruz?Hayatı olduğu gibi alıp kabullenmek mesele. Ve cidden sabır gerektiriyor. Şimdi algıma gelen bişeyler paylaşmak istiyorum sizlerle.

Misal, bizi sinirlendiren ve hoşlanmadığımız biri var. Ve hergün görmek zorundayız iş arkadaşımız olsun. Çünkü bu ara çok sık denk geliyorum ve ben de yaşadım açıkçası. Nasıl bi yol izleyebiliriz kendimce not düşeyim;

Bu insanla ilgili bizi rahatsız eden nedir, önce bunu tespit edelim. Sonra bu insanın bizi kontrol etmeye çalışıp çalışmadığına bakalım. Bu insandan onay isteyip istemediğimize bakalım. Bize meydan okuyor mu duruşuyla, söylemiyle buna bakalım. Sonra bu hislerin hepsine izin verelim ve gönüllü olalım yaşamaya. Bu hissi tanımlamak önemli sonrasında bu histen kurtulmaya izin verelim. Derin nefesler alıp verip, bu hisse tutunmanın, ona karşı tavırlı olmanın değeri nedir deyip bi bakalım. Gerçekten bu durumun parçası olmak istiyor muyuz? Faydası var mı?

Mümkün olduğunca az muhabbet. Az paylaşım. Ama kindarlık, nefret besleme söz konusu değil. Şunu anlamalıyız ki karşımızdakinin ruhen bir rahatsızlığı yoksa bizimle derdi yok. Derdi kendisiyle. Herkes kendisini kurtarmaya çalışıyor. Dikkat edin çok baskılanmış insanlar kalabalık ortamlarda hep karşısındaki yerecek şeyler yapar ve söyler. Ve bu durum onun için otomatik pilota bağlamıştır. Anlamaz karşısındakini rahatsız ettiğini, rahatsızlık verdiğini. Öyle görmüş. Nerde görmüş ve deneyimlemiş, evde, okulda, arkadaşlarıyla. Geçmişi var. Bu insan niye buna ihtiyaç duyuyor diye bakın. Herkesin derdi sevgi inanın.

-Ayşe'ye olan tüm bakış açılarımı yıkıp yaratımını iptal ediyorum. Her nerede, mekanda ve zamanda onu kötü, pis, fesat adletttiysem ve ona negatf anlam yüklediysem hepsinden feragat ediyor, özgür bırakıyor ve geçersiz kılıyorum. Seni seviyorum. Seni seviyorum. Seni seviyorum..

Kendimizi doldurmayalım. O ne fenaaaa oooo, o ne yılan oooooooooooo! Bırakın, bırakalım bu yargıları, etiketleri. Bize bu insan ne gösteriyor? Neyi düzeltmemiz gerekiyor ki sonraki zamanlarda aynı tip gelmesin karşımıza. Böyle bakalım olur mu? Yeterince yoruluyoruz zaten dinlenmeye ihtiyacımız var ve enerjimizi iyiye adayalım.

Sevgiler.

Dik durun kızlar. Beden dili çok önemli. Her daim pak ve temiz, güzel koku.
Ruh, benden ve zihin üçlüsüne hakim olmamız gerekiyor. Biri diğerinden daha az önemli değil.

Bir yerde okumuştum " bir kadının en büyük intikamı iyi görünmektir." diye. sadece görüntümüzü değil ruhumuzu da beslicez. Sıkı bir çalışmayla herşey mümkün.

Baldan tatlı bir güne selamlar olsun. Hergüne aşağıdaki mantrayla başlamak enerjinizi yenileyecek ve iyi gelecektir.

"Hayatın tümü bana kolaylık, neşe ve ihtişamla gelir."

Bu haftayı kişisel bakımıma vakit ayırmaya adıyorum.. 2 hafta önce farmasi'nin kaş ve kirpik bakım kitini aldım. Çok memnunum şuan, dün de saç boyamı aldım kızıl. Akşama saçlarımı boyayıp pedikür yapıcam. Cumartesi dişim çekilecek birine de kaplama olacak. Haftaya da 2 gün eğitim olacak. Eğitim öncesi yenilenip tazeleneyim. Bundan daha iyi nasıl olur?

Güzel bir kahvaltı yapayım şimdi, sonra 1 kahve ve işimin başına. Çok şanslı sayıyorum kendimi. Akıştayım ve herşey yolunda. Bazen tıkansam da hayatın içinde herşeyin var olduğunu görüyor ve kabulleniyorum. Bu arada bir konuyla ilgili kafanızda soru işaretleri varsa ve kendinizi çıkmazda hissediyorsanız accesste kullanılan ve şimdi yazacağım cümleyi bir kaç kez tekrar edin gün içinde sonra neler oluyor bir bakın lütfen:

" herşey göründüğünün tersidir, hiçbir şey göründüğünün tersi değildir."

Mucizelere kucak açtığımız bol neşe ve keyifle geçecek bir gün olsun efemmmmm, sevgiler çokça

" Sevgi ve iyi niyetle başarılamayacak hiçbir şey yoktur."

Negatif düşünme üzerine;

Zihninize giren ilk cümleyi yakalayın ve içinizden kesin bir “Hayır”la onu ezin. Bütün farkındalığınızı bu tek
düşüncenin ötesine taşıyın, bu sırada istenmeyen düşünceleri kabul etmenin ve zihninizin limanına sığınmış bu düşünceleri kendi enerjinizle beslemenin boşunalığını görün. Yolunuzun üzerindeki bir taşı veya çakılı nasıl ayağınızla öteye iterseniz giren her düşünceyi kesin bir “Hayır” ile durdurun. Bunu başardığınızda davetsiz zihinsel ve astral “misafirler” geçici olarak dışarı atılacak ve bir süre onlardan özgür olacaksınız. Fakat çok geçmeden yeni biri gelecektir. “Hayır” kılıcınız bu yeni giren kuşun kanatlarını kesecek ve onun zihninizde yuva yapmasını engelleyecektir. Savaş
devam ederken “Hayır” kılıcınızı kullandığınız vakitler arasındaki saf far-kındalık sürenizin arttığına tanık olacaksınız. Bu sizin kuvvetinizin arttığını, davetsiz misafirlerin çok iyi korunan kalenize kabul edilmeye iştahlarını yitirdiklerini gösterir.

Fakat bu anda bile güçlü kılıcınız her zaman keskin tutulmalıdır. Öyle ki bir boksörün yumruğu gibi savurduğunuz “Hayır’lara başka düşünceler de karşı çıkmaya cesaret edemesinler. Bize başka bir şeyi anlatmaya çalışan rahatsız ve
hain zihnimizden başka bir şey değildir. Cümleleri tekrarlarken hem onun müziğine hem kelimelerin telaffuzuna hem de anlamlarına verin dikkatinizi. Zihinsel savunmanın bu yöntemini ancak bu şekilde doğru kullanabilirsiniz. Kendinizi cümlenin zikrine verdiğinizde başka hiçbir şey düşünemezsiniz ve düşünceler zihninizin kapısının onlara karşı sıkı sıkıya kapalı olduğunu görecektir.

Tekrar tekrar kendini doğrulayan eski bir kural şöyle der:
“Çok sayıda alıştırma değil, etkili oldukları kanıtlanmış az sayıda alıştırma.”

Konsantrasyon Adım Adım Mutlak Zihinsel ve Ruhsal Hakimiyet. Sayfa 200.

günaydın cnm bende tekrarlayam o zman

" herşey göründüğünün tersidir, hiçbir şey göründüğünün tersi değildir."

kaş için aldığın bakım gerçekten faydalı mı ben de kaşlarımı kalınlaştırmak istiyorummm

Çok ümidim yoktu açıkçası kuzum. 2 haftada tatmin edici şuan sonuç. Kirpiklerim de aynı şekilde. Tü tü tüüüü maşallah diyim de nazar etmiyim kendimi dgjhgkj

İki rahip derenin kenarında oturuyorlar. Bir kadın yaklaşıyor derenin diğer yakasına geçmek üzere. Ancak üzerindekiler kirlenmesin istiyor, tam eteklerini toplayacak rahiplerden biri tutup kucağına alıyor ve derenin kenarına geçiriyor kadını. Aradan bir kaç saat geçiyor. Diğer rahiple birlikte yürürlerken diğeri, kadını kucaklayana " neden o kadını taşıdın, bu bir rahibin işi değil" der. Diğer rahip durur ve şöyle der;
- ben o kadını taşımayı bırakalı çok oldu ama görüyorum ki sen hala taşıyorsun!

Kıssadan hisse; anlayana.

Sadece şunun bilincinde olun. Kimse kötü olmak için yaşamıyor. Herkesin istediği sevgi. Sevildiğimizi hissetmediğimizde, onaylanmadığımızda öfke duyuyoruz. Sevgimiz kullanıldığında, değersizleştirildiğinde kahroluyoruz. Bu ne biliyor musunuz? Dış referans. Dışardan onaylanmadığımız da değerimiz yokmuş gibi, öyle pis bir his. Oysaki iç referans bazlı insanlar dikkat eder karşısındakilerin söylemine ama bunu hemen alıp üzerine giyinmezler. Ölçüp biçip, bu gerçek mi diye sorgulamak gerekir.

Böyle yazıyorum ama umarım katkı oluyordur. Algıma gelen şeyleri dillendirmeyi seçiyorum.
Biri sizi eleştirdiğinde " ay evet yaaa öyleyim biraz " demeyin. Bunu açar mısın, tam olarak söylemek istediğin bu mu? Söylem çok önemli, karşınızdaki kişiliğinize saldırıyorsa yapılacak en doğru şey tepkisizliktir. Çünkü o an iletişime en kapalı olunan zamandadır kişi. Geri çekilin. Ve sadece izleyin. Mümkünse dışarı çıkıp bir temiz hava. Derin nefesler. Ohh!

Hayır demenin, önceliği kendinize vermenin dayanılmaz hafifliğini yaşayın lütfen.

Şirkete denetime gelen bir yetkiliyle konuşuyorduk, dedi ki bak Zere, Ahmet'e borcun var oturmuşsun düşünüyosun ne yapıcam nasıl ödicem diye. Belli ki bu ay ödemeyeceksin ara Ahmet'i de ki; ben bu ay ödeme yapamıcam kusura bakma kapa telefonu, bırak biraz da o düşünsün.

Örnek çok yerinde mi emin değilim ama bazı şeyleri çok düşünmemek lazım. Elinizden bişey gelmiyorsa kabul edip beyan edin. Haftasonu arkadasımın mevlüdü var ama bir yandan da dişim çekilecek kaplama yapılacak vs. Düşünüyorum nasıl söylicem vs. Dedim niye kendine eziyet ediyorsun ara ve söyle. Aradım ve söyledim. Bitti. Başka bir zaman gider telafi ederim. Kendimi ertelemek istemiyorum artık. Önceliğim kendimim.

Kendime güvenmenin nasıl bir his olduğunu,
Kendime güvenmenin yaradan tanımı ve bakış açısını,
Kendime güvenmenin kolay, mümkün ve güvenli olduğunu,
Kendime güvenmeyi hak ettiğimi, buna layık olduğumu,
Kendime güvenerek, güven dolu günlük hayatımı nasıl yaşayacağımı biliyorum.

KENDİ hayatınızda yaratmak istediğiniz bir şeyi yaratmaya nasıl başlarsınız?

Her Şeyi Değiştirecek 5 Adım için Okumaya Devam Ediniz!

1.Talepte Bulunun – “Hey, bu değişecek ve başka bir şey ortaya çıkacak!” cümlesinde olduğu gibi

Ya yargıladığınız sahip olamadığınız bütün o şeyler aslında mümkünse? Mümkün olanı ve diğer insanların yarattıklarını reddetmek yerine, ya bunun size ilham vermesine izin verseydiniz?
Talepte bulunun – ‘Neye mal olursa olsun, neye benzerse benzesin, elde edeceğim’. Bu talep evrene ciddi olduğunuzu bilmesi ve sizi desteklemesini sağlar.

Soru: Ona sahip olmam için ne gerekir?

2.Soru Sorun –
Sorduğunuz her soru tamamıyla farklı bir olasılık ve yeni bir potansiyele açılır.

Bir talepte bulunmakla ve sonra ‘Bunun farklı bir şekilde ortaya çıkması için ne gerekir?’ diye sormakla daha önce hiç görmediğiniz girişler açarsınız. Kafanızı girişe sokun, orada kullanabileceğiniz her türden farklı patikalar vardır.

Sorular

Bunun ortaya çıkması için ne gerekecek?

Daha başka ne mümkündür?

Bundan daha iyi nasıl olur?

3.Sihir Çubuğunu Sallayın
– Onun mümkün olduğu kadar çabuk ortaya çıkmasına izin vermeyen, yarattığınız ya da satın aldığınız her şeyi yıkın, yaratımını iptal edin ve gitmesine izin verin.
Ondan sonra temizleme cümlesini söyleyin (sizin sihir çubuğunuz) – POC & POD ve hepsi.
(Temizleme Cümlesi hakkında daha fazlasını ve nasıl kullanacağınızı BURAYI TIKLAYARAK öğrenebilirsiniz.)

4.Seçin ve Eyleme Geçin – Ortaya çıkacak potansiyelleri ve olasılıkları seçimleriniz belirler.

Başka bir deyişle, talepte bulunmanız, soru sormanız ve kısıtlamaları serbest bırakmanız gerekir – ve gelecek için farklı bir olasılık yaratacak olan şey aslında seçimdir. Seçmek ve eyleme geçmek zorundasınız! Bu realitede aynı zamanda YAPMANIZ’ da hala gerekir. Farklı bir şey yaratmak için farklı bir şey YAPMA gereksiniminiz vardır.

5.Her Şeyi Alıp Kabul Edin – Bunun işe yaraması için, ortaya çıkan her şeyi alıp kabul etmeye, yargısız ve dışlamaksızın, gönüllü olmanız gerekir. Evrene güveniniz.

Lütfen şunu bilin, bir şey ortaya çıktığında onu kontrol etmezsin veya tam olarak neye benzediğini kontrol etmezsiniz. Bunu evren yapar. Evren SONSUZ OLASILIKLARIN – hayal edebileceğiniz her şeyin çok çok ötesine geçen olasılıkların farkındadır.

Alıp kabul etmeye gönüllü olmadığınız her şeyi alıp kabul etmek için hangi enerji, alan ve bilinç olabilirsiniz?

Bugün henüz kabul bile etmediğiniz ne size ilham verebilir? Mümkün olduğunu hiç düşünmediğiniz hangi değişimi seçebilirdiniz?

Tekrar buluşuncaya kadar arkadaşlarım,

Dr. Dain Heer

Access Consciousness

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…