Geri Dönüşüm Gündeliği

Pinkpotter nasıl mutluyum şuannnn katkım olduysa ne mutlu bana

Aslında şuana dek iyiydim ancak maalesef bazen iyi niyetin suistimal edildiği zamanlar oluyor. Özellikle işle ilgili. Suistimal yaşıyorum ama sürece teslimim. Biliyorum ki hediyesiyle dönecek bana. Bundan daha iyi nasıl olur? Ve eğlenerek, gülerek, keyif alarak çalışabilmem için neler mümkün? Bana kim/kimler kolaylıkla katkı olur? Bunun ortaya çıkmasına engel olan ne varsa iptal ediyorum.

Son düzenleme:
İYİ haftalar kızlarrrrrr

nasılsınız baklaımmm

Pinkpotter çok şükür canımmm iyiyimmmm hayqatında olan güzelliklerin devamı gelir inş.

Z zerema ha ha canım ben yıllardır aynı şeyden muzdaripim kesinlikle insanlara kötü davranamıyorumm

hep iyi niyerimi uğruyorumm

artık tek başına mutlu olmayı öğrendimm biliyormusunnn

iş konusunda şöyle düşünüyorumm
işyerime gidip mesaimi bitirip kapıdan çıktım ann işyerini unutyorumm kimseye kızmıyorum sölenmiyorum

tab ibu sürece gelinceye kadar baya zaman geçtiiii

şimdi sinirlerimii birde oğlumda uygularsamm pamuk gibi olacammmm

F frenzy80 İYİ HAFTALAR KUZUM.

" İLGİNÇ BAKIŞ AÇISI" deyip kişiselletirmemeye ve özellikle dillendirmemeye özen gösteriyorum ben de. Diğer türlü insan çok dolduruyor kendisini. Çok dingin ve sakin bir haftasonu geçirdim. Bundan daha iyi nasıl olur?

Bol bol soru sordum. Başka türlü olabilir herşey. Tüm kapasitemi, özelliklerimi, potansiyelimi reddettiğim heryeri ve zamanı yıkıp yaratımını iptal ediyorum. Kendime ve bütüne nasıl katkı olabilir ve neleri dönüştürebilirim merak ediyorum. Farkında olmadığım, alıp kabul etmediğim hangi sonsuz olasılıklarım mevcut ise nano seviyede ortaya çıkması için neler mümkün?

Bu haftamın mucizeler ötesinde güzellikte geçmesini seçiyorum.
SEVGİLER.

Bugüne binlerce kez şükürler olsun.
Ben nasıl bu kadar şanslı oldum?

Ben bir ışığım ve ışığımın parlamasına izin veriyorum.
Herşey yolunda ve herşey olması gerektiği gibi. Bundan çok güzeli nasıl olur?

Pinkpotter F frenzy80 kızlar çok özlediğim bir arkadaşım vardı. Onun mesajıyla uyandım sabah. Çok mutluyum. Bir de çok isteyip almadığım ve sonrasında pişman olduğum bir elbise vardı. Ara ara bulamıyorum online mağazadan bir tane buldum dgjdkjgkfjkjhfdhjkf

Günün hediyeleriyle uyandım. Evren bana güzellikleri göster

Çok sevindim senin adına kuzum, hayatında güzel şeyler oluyor..

Benim moraliii sıfır sıfır sıfırrrr..

Kızçelerim günaydın. Dün gece eski erkek arkadaşımı rüyamda sevgilisi varken gördüm. Profil fotoğrafını değiştiriyordu. İlk ve tek aşkım olduğu için üzüldüm biraz rüya da olsa. Hayır olsun. Zaten çok yalnızım bir de böyle bir rüya olmadı.

Neyse. Durumlar stabil. Sakin dingin geçiyor günler. Hergün aansörde dans ediyorum çok güzel bir parça var. Her sabah onu dinleyerek yürüyorum işe. Asansöre biner binmez istemsiz oynamaya başlıyorum. Bi köçeklik yapmadığım kalmıştı tam oldu. Kamera var mı diye de çekiniyorum ama o an öyle mutluyum ki. Bir bakmışım bütün haber kanallarında ifşa olmuşum kjgkfjkfjhk yüzünde maske asansör de dans eden bu kadın da kim diye

Bugün fonda İbrahim Tatlıses- yalnızım dostlarım çalıyor.
Çalsın bakalım.

Yıldım sanki. Yalnız ve bekarsan hiç değerin olmuyor çünkü. Ama hayatımda da kimseyi istemiyorum. Sanki başarılı olamamışsın gibi. Evlilik yapmamışsan çocuk doğurmamışsan koca bir sıfırsın. Hepsi kollektif bilinç. Çok hissediyorum bir kaç gündür bunu. Beni bekar anlar ancak.

Beni etkilemesine izin verdiğim her yargıyı, projeksiyonu ve bakış açısını ykıp yaratımını iptal ediyorum. Ve buna gerek duymuyorum. Hayal ettiğim birlikteliğe alan hızıyla kavuşabilmem için neler mümkün?

Biliyorum ki yalnızlık kimseye yakışmıyor. Oyh! Bir rüyanın yaratımına ve etkisine bakın. Bundan daha iyi nasıl olur?

Z zerema bekar olmak beni de üzüyor, ben de dün gece kötü bir rüya gördüm. Rabbim hayırlara vesile etsin.

Pinkpotter amin canım..

Mükemmel bir bahar sabahı. Bu havada yürümek en sevdiğim şarkıyla birlikte yürümek muazzamdı. Bundan daha iyi nasıl olur? Bi diyetisyenle görüştüm il dışında. Ödememi yaptım. Haftaya 5 haftalık bir çalışma içerisinde olucaz. Hücresel beslenme olarak geçiyor. Çok merak ediyorum nasıl bir sonuç olacak. Burada da hafta hafta paylaşmış olurum sonuçları. Cildim adet olduğum için bu hafta inanılmaz kustu. Bu da bahane oldu cilt ilacı " Aknetrent " kullanmaya başladım. 2 gün oldu başlayalı. Bana katkısı ve güzelliği neler olacak göreceğiz. Yaza bomba gibi girmeyi seçiyorum. Acı yok Rocky!

Dün güzel bir duş aldım. Az kitap okudum bir kaç video izleyip, mantralarımı yazıp hopp yattım. Sabah İzzet Alntınmeşe- Oy Düğmeli parçasını dinleyerek günüme güzellik kattım. Şimdi güzel bir kahvaltı sonra da hoppp iş başı.

Günümün kolaylıkla ve keyifle geçebilmesi için neler mümkün?
Günün bana hediyeleri ve mucizeleri nelerdir?
Ben nasıl bu kadar şanslı oldum?
Ben de harika ve muhteşem olan nedir ki bunu kolaylıkla alıp kabul ettğimde hayatım bir şenlik alnına dönebilsin?

Herkese baldan tatlı bir gün dilerim

Günaydın canım. Senin böyle enerjik ve kıpır kıpır yazıların beni de çok mutlu ediyor @zerema.İçim huzur kaplıyor.. Hücresel yenilenme diyeti nasıl birşey dir? Ayrıca ben yeni çıkan sivilcelerime clindoxyl kullanıyorum o kuruttuktan sonra iz kalmasın diye madecassol krem sürüyorum gece yatmadan. Cumamız hayırlara vesile olsun..

HAYIRLI berketlı cumalarınızzzz olsunnnn

Z zerema hadi bakalım sağlıcakla güzel kilo verirsin inşallah canımm

bu sureçte ençok özlediğim ne biliyormusun

kulaklığımı takıp saatlerce yürümek istiyorum mis gibi deniz havasına içime çeke çekeee

Pinkpotter F frenzy80 kızlar iyi ki varsınızzz.

Ben de yürümeyi bu sayede alışkanlık haline getiricem sanırım. Hava çok güzel, bu süreçte kulaklığımı takıp 1 saat yürümek kafi olacak gibi görünüyor. Bu arada beste yarışması yapıldı, katılıp katılmama konusunda kararsızım ancak sanırım katılıcam. Şansımı denemek istiyorum ablam şarkılar yazıyor kendince, bir tanesi tam 90'lar tadında. Dilimden düşmüyor gün içinde. Bir kaç video çektim haftaya kadar yüklemiş olurum. Çok şükür ki eskisi gibi kendimi bir duygunun içerisine hapsetmiyorum. Biliyorum ki seçim yaratır. Ve birden fazla seçeneğe sahibim. Kendime, hayatımda var olan ve olmayan herşeye sevgiyle bakıyorum artık. Arada yalnızlık hissi ağır bassa da insanız nihayetinde. Doğru zaman, doğru yer ve doğru insan..

Herşey yolunda ve güvendeyim. Bundan çok daha iyi nasıl olur?

ay ne güzel

inşallah bizde senı tanıyıp dinleme fırsatımız olurr inşşş

bend şimdi sadece evde fırsat buldukça günlük 1 ile 1,5 saat spor yapıyorumm

nasıl iyi geliyor bana anlatamam

kuran dersleri almaya devammmm

ha birde başak sayan kitabına başladım akşam nigahtar

okudunuz mu siz kızlar 2 tane kitabını okudum güzel diii

Henüz okumadım. Vazgeçebilmek / Guy Fınley yazarı. Kitabını çok istiyorum okumayı. Kitabı okuyan arkadaşım hergün bir kaç sayfa gönderiyor beğendiği yerleri. Çok ilgimi çekti zira sonuç odaklı. Sipariş vericem bugün.. Başak Sayan'ı çok beğeniyorum bu arada. Çok taze geliyor, fresh. Arada videolarını izliyorum.

Buddha'nın Dhammapada'sının ilk cümleleri ; Biz neyiz? Biz içselliğimizin meyvesiyiz. Bizi biz yapan içsel anlığımızdır, derinliğimizdir, zihnimizdir. İçimizde ne varsa biz oyuz. İçinden temiz olmayan işler geçeni ve temiz olmayan işleri yapanı acılar izleyecektir; tekerleklerin, arabayı çeken öküzün ayağını izlediği gibi.

Çok mutlu olarak ve yüzümde kocamannnnnn bir gülümsemeyle yazıyorum bunları. Bundan çok daha güzeli nasıl olur?

Kendimi şahane hissediyorum. Herşey olması gerektiği gibi ve herşey yolunda.
Ben bir ışığım ve ışığımın parlamasına izin veriyorum.

"Parla, küçük yıldız parla."

Aykut Oğut:

"kendinize sorun; daha iyi bir mental düzeyde olsaydınız, ilişkiniz harikulade, işleriniz tıkırında olsaydı nasıl biri olurdunuz?" devamlı gülümsemek, duruşta değişiklikler yapmak, o manevi ve/veya maddi güzellikleri hak etmek psikolojisi içinde var olmak... "ol"mak... ilk adım bu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…