Geri Dönüşüm Gündeliği

Pinkpotter F frenzy80 Canlarımmm, minnoşlarımmm. Sağlıklı ve mutlu günler diliyorum öncelikle. Detox gibi bir hafta oldu. Çok güzel, dingin, mis gibi bir haftaydı. Dün çiçek aldım. Öyle mutlu oldum ki anlatamam. Ancak enterasan olan mutfağa gidip dolap kapağını açtım ve lavanta çayı aradım. Sonra da ne alaka deyip geçtim yerime. Bi kaç saat sonra lavanta çiçeği geldi

Bir haftadır " seni seviyorum" yazmaya başladım. Çok iyi hissediyorum kendimi. Bir sürü sipariş verdim yazlık ayakkabı, converse vs. Allahım nerde giyecem belli değil, mahalle yanarken diyorlar ya kjkgjfkjhfhj Ama böyle motive oluyorum. Akşamları güzel sporumu yapmaya çalışıyorum. Ofisten çalışmaya devam epey de yoğun geçiyor zira diğer arkadaş evden çalışmaya başladı. Ödemeleri hazırlıyorum zaman alıyor biraz ancak hallediyorum hepsini. Baldan tatlı bir gün dileyerek öpüyorum çokça.

"İnsanlar istemediği herşeyin bahanesini, istediği herşeyin çaresini bulur."

Duygularınız arkadaşlarınızdır. Size, ihtiyacınız olanı ya da bilmeniz gerekeni söylüyorlar. Duyuyor musunuz? Bizim dünyamızda insanlar, duygularını ifade etmek için cesaretlendirilmemiştir.Sürekli susturma eğilimdeyiz. Küçük çocuklara ve ebeveynlere bir bakın "şşşşşşş sessiz ol!" " yeter ağlama, bi kes sesini" " öyle oturma, bunu yapma, çok konuşma"

Hayatımızın başından itibaren duuygusal olmanın yanlış olduğuna inanıyoruz. Kollektif bilinçten alıyoruz bunu da. Gerçek şu ki, duygular hediyedir. Bunu toplam kolaylıkla alıp kabul edebilmek için neler mümkün? İyileşmenin gelecekte var olmasına izin vermek yerine burada ve şuanda olduğunu fark edelim.

Sağlıklı ve sıhhatli günlere...
" Hayatımda sevgi dolu ve destekleyici deneyimler yaşamayı seçiyorum."

İyi olmanıza çok sevindim, ben de iyiyim çok şükür Bu günümüze.. Z zerema sen hep yaz ben okuyayım. Anlatım dilin, uslubun çok güzel ve akıcı.

Günaydın. Baldan tatlı bir hafta diliyor ve kocaman sevgilerimi iletiyorum.

Pinkpotter sağlıkla, huzurla, eksikliğini duyduğun herşeyin tamamlanacağı bir yaş olsun, kendini şımartacağın bir gün bugün. Kendine hediye ver.

Çalışıyor olmama rağmen maalesef kilo kontrolum yine rayından çıktı. Tombişliğe doğru gidiyorum. 62-63 kilo benim için kafi. Ancak şuan 67,5 olmuşum. Bu sebeple 1 hafta boyunca daha dikkatli olmam gerekiyor. Bedenime ihanet ediyorum çünkü. Şiş karnım. Ağır hissediyorum kendimi. Olsundu herşey yoluna girer, kilolar verilir, güneş açar bahar gelir.. Bu arada hafta sonu 1 tepsi pizza yaptım ilk kez. Koca tepsi bitti ancak hamur işi meşakkatli işmiş onu anladım. Bundan daha iyi nasıl olur? Başka neler mümkün?

Mucizelerle dolu bir hafta olsun.
Herşey yolunda ve güvendeyim.

iyi haftalarınız olsnnnnnnn

nasıl gidiyor karantina günlerinizi

ben çalışmaya devam ama 11,00 gibi geliyorumm 15,00 gibi gidiyorumm

cnm kilo artık takıntı yapmayı biraktımm bedenı dinliyorummm

en güzeli karantinadan dolayı yürüş yapamıyorum ama sabah aksam 1 saatt spor yapıyorumm

aynı zamanda kuranı kerim öğrenmeyi pekiştiriyorummm

daha ne olsunnnn

F frenzy80 harikasınnnnnn. Dikkatli olmam gerekiyor ipin ucu kaçınca toparlayamıyorum. Evde pilates yapmaya başladım haftasonu. Heryerim ağrıyor. Cilt bakımı yapıyorum. Yalandan oyalıyorum kendimi ancak çok iyi geliyor. Dermaroller ve haftada 1 dermapen. Bugün serum siparişi verdim. Cillop gibi olacak cildim. Kendime küçük küçük bakımlar vs iyi geliyor. Arada kitaplarımı okuyorum bişeyler dinliyorum.

Okuduğum kitap: "Kendin ol dünyayı değiştir."

Tavsiye ederim. Farkındalığınızı arttırıp bakış açınızı değiştirecektir hayata karşı.

hayırlı kandillerin olsun canım

buı kitabı not aldım canım

ama şimdi benım hedefim kuranı kerim hatim etmekk ona başladımmm

kaş için aldığım serum baya etkısını göstermeye başladı canım

bende youtube ebru karaduman ıle hergün plates yapıyorumm

bugun akşam iftardan sonra yaparım artık

F frenzy80 canım benim hayırlı kandiller. Kaş ve kirpik bakımı için tatlı badem yağı+hint yağı+e vitamini+hindistancevizi yağını karıştırıp dermaroller yapıp kaşlarıma sürmeye başladım. Dönüşümlü farmasi+ev yapımı serumu sürmeye devam. Eskiye göre gayet iyi. Süreçten memnunum. Bir de dermapen yaptım dün biraz kaşınıyor yüzüm. Perşembeye kadar serumlarım gelecek. Haftada bir dermapen yapmaya karar verdim. 1 altın iğne + 1 mezoterapi+ 2 seans uzman dermapen tedavim mevcut güzellik merkezinde. Kendime yaptığım en güzel yatırımlardan. Bunda çok daha iyi nasıl olur?

Baldan tatlı bir gün dilerim.

"Hayatın tümü bana kolaylık, neşe ve ihtişamla gelir."

merhaba canım ne güzel vucudunla ilgileniyorsun

ay okadar fazla bakım yapamam bu kadar yeterli banaaa

F frenzy80 dün akşam kaşlarıma dermaroller çalıştım üzerine bakım yağını sürdüm. Böyle yapınca bir mutluluk geliyor bana. Kendime özen, hayata özen. İnsan en çok kendine nankör çünkü. Bu sebeple artık kendime karşı daha cömert ve naifim. Çok iyi hissediyorum şükürler olsun. Bundan daha şahane nasıl olur?

Dün duşumu aldım. Dua ettim, bir mum yaktım. tabi şimdi bekar olduğum ve sorumluluğum çok olmadığından bu anların tadını çıkartıyorum. İleride belki bunlara fırsatım da olmayacak. Kısmet. Bu arada bir ses yarışması var, katılı katılmamak arasında araftayım. Video çekip siliyorum sürekli. Orada olmayı, orada sahne almayı çok siliyorum ama hayırlısı bakalım.

Baldan tatlı bir gün diler çokça sevgilerimi iletirim efem.

Farkındalıkla davranmak nedir?
Bilgiyi sorgulayıp ona göre davranmaktır.
Bu bilgi neyle ilgili?
Bu bilginin kaynağı nedir?
Bu bilginin referansı nedir?
Bu bilgi ile hedeflenmek istenen şey nedir?
Bu bilgiye inanmak yaşamımda ne yaratır?
Bu benim hayatıma katkı olabilir mi?
İstediklerimi elde etmekte yardımcı olabilir mi?
Karşılığında beni hangi sınırlamalara tabi tutuyor?
Bunun karşılığında benden istenen şey neler ve karşılığında ne ödemek zorunda kalacağım?
Burada söylenmemiş gizlenmiş hangi gerçekler/yalanlar var?

Size aktarılanlar aklınıza yatmıyorsa kendi yaşantınız için onu ilgili ve geçerli kılmak zorunda değilsiniz. Bu “bir ilginç bakış açısı” deyin ve orada bırakın. Yaşamınıza katkı olacağını düşünüyorsanız onu kullananın ama onu kendinizden büyük yapmayın. Kendi düşüncelerinizden daha önemli ve değerli kılmayın.
Bu ne demek?

Örneğin, İstanbul’dan Paris’e gitmek istiyorsunuz. Gidiş aracı konusunda bir tercih yaparsınız. Ve uçağı seçtiniz. İstanbul’dan bindiniz ve Paris’e inip uçaktan indiniz. Uçağı bırakıp orada yapmak istediğiniz şeylere devam ettiniz.
Uçak muhteşem bir araç değil mi? Buna rağmen diğer işleri yaparken uçak artık sizinle olmaz. Zihninizin bir parçası olmaz.Onu sadece yolculukla ilgili yaptınız ve inince o bağlantıyı kestiniz. Uçak muazzam bir araç olmasına rağmen onu kendinizden büyük yapmadınız. Onu sadece yolculuğunuz ile ilgili yaptınız ve hayatınızın diğer alanlarına sokmadınız. Sahip olduğu güç nedeniyle onu kutsal yapmadınız. Benim soyut âlemle ilgili söylenenlere bakış açım da bu duruma benzerdir. Onları sadece birer araç olarak görürüm. Onları insan zihninin üretimi, yaratımı, uydurması, yorumlaması ve anlamlandırması olduğunu bilirim ve ona göre davranırım. Kendi aklımdan önemli ve büyük yapmam. Sadece sorarım ve katkı olacağını düşünürsem kullanırım. İşim bittiğinde bırakırım. Onun geçerli olduğu alan bellidir. O alan dışında onu hayatımın her alanı ile ilgili, bağlantılı ve geçerli yapmayı seçmem. Bu bana özgürlük verir. Hiçbir düşüncenin doğruluğunu veya yanlışlığını savunmak zorunda kalmıyorum. Seçim özgürlüğüne sahibim. Seçebilirim de seçmeyebilirim de. İki seçeneğe aynı anda sahip oluyorum. Onu kullandım diye onu ölene kadar hayatımın bir parçası yapmak ve savunmak zorunda değilim.

İnsanlar yaşamlarını önceliklerine ve önemlerine göre yaşarlar. Son günlerde bu konuda çok fazla yönlendirme ve algı yönetimi yapılıyor. Virüs nedeniyle yaşam önceliğimiz değişti. Yaşamı tehdit eden şeylerden korumak insan bedeninin en önemli önceliğidir. Tehdidin virüs ya da başka bir şey olması fark etmez. O nedenle virüsü olduğu şey dışında yaşamınızı zorlaştıracak gereksiz başka şeylerle ilgili ve bağlantılı yapmamanızı tavsiye ederim.

Yukarıdakilerin hepsi benim zihnimin ürünü, yaratımı, uydurması, anlamlandırması ve yorumlanmasıdır. Onunla ne yapacağınız sizin seçiminizdir.

Katkı olması dileğiyle.
Bundan daha iyi nasıl olur?
Başka neler mümkün?

Halis ŞAHİNER

Bugün çok bereketli birgündü benim için. Cilt bakımı için serum siparişi vermiştim. Bugün ulaştı yanında küçük hediyeler göndermiş firma. Adıyaman'da bulunan bir müşterimiz de Adıyaman kahvesi ve zeytinyağı göndermiş. Satın almacımız da koca bir tepsi börekle geldi. Hasatı topladımbirazdan çıkıyorum, sefam olsun oh ohhhh

Ben nasıl bu kadar şanslı oldım? Başka neler mümkün?

Şükürler olsun bugüne.

Madem günüm kolaylık ve keyifle geçti, o halde ben de birilerine iyi gelmeliyim dedim. Kendin ol dünyayı değiştir kitabını sipariş vermiştim, bugün geldi. Çok sevdiğim bir kız arkadaşıma, gelen kitabı ve tek kişilik bir kahve paketini evine kargo yaptım. Çok iyi hissediyorum kendimi, çok mutlu olacağını biliyorum. Yan yana gelemiyorsak kalpler bir olsun ama en çok sağlık olsun.

Sevgiler.

oo negüzel yapmışsınnn canımmmm

bende hergün kendim içinnn

ibadetlerimi yapıyoruumm en çok orda huzur buluyorumm birde spor yapınca

kuran dersimi yaptım ama çok başarılı olamadım (babamdan ders alıyorumm )fakat vazgeçmek yok bugun aynı

sayfayı yine vericem sabah kalkınca çalıştımmm

sabah kalktım namazımı kıldım sonra kendime bol köpüklü bir kahve yanıda bir kuru kaysı ve hurma eşlik etti

sonrasında ufak birısınma ile karın çalıştım akşam yine ufak kardio kesin yapaarımm

kahvaltımı yaprım en sağlıklısndan duşumu aldım işimin başına geldimmm

baldan tatlı bir gününüz olsunnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…