Gerdek Gecesi Korkusu :(

Bende hep onu düşündüm dedim kötüyse bu kadar insan neden yapıyor ve neden evleniyor :)
Ayşe duman gibi doktorlarımız var, ilk gece gibi konular üzerinden konuşuluyor bende evlenmeden önce dinlemiştim onu ve bir sözü hep aklımda kaldı; ''vajenden çocuk doğuyor kaldı ki penis girmeyecek '' gibi birşey demişti, ağrı sızı vs yok sadece biraz araştırma yapın yeterli

Ne güzel yorumlamışsınız teşekkür ederim

Değilmi bir arkadaşımın eşi öyle olmuş malesef belini kırmış
Belini kırılmış bence saçmalamayın

ortopedi de zaten gerdek gececi mağdurlarıyla dolu dimi

Yuh vallahi herkesin elinde akıllı tel var artık insanların bilmedigi yokken ve sen buraya konu açabiliyorsan gerdek gecesi nedir bakıp okursun öğrenirsin

Adamın şeyi kırılmış deseniz hadi diyecem de beli ne ya bacak kırılması ne ya

size sesli güldüm inanın bende sizin gibi düşünüyorum ama duyduğum odur

size sesli güldüm inanın bende sizin gibi düşünüyorum ama duyduğum odur
Neden kızıyorsunuz ki ?

Konu açıyorsun komşu şunu dedi arkadaş bunu dedi yakınlarım bunu dedi diyorsunuz korkuyorum deyip konu açıyorsunuz ama söylenen şeylere gülüp inanmadım ne saçma diyorsunuz eee o zaman niye konu açtınız madem
Diye sorası geliyor insanın

Yazdiklariniz trajik seyler. Ama bunlar maalesef bizim cografyanin klasik durumlari. Siz de bu lanet ortacag kulturunun bir sonraki kurbanisiniz. Birkac ay sonraki konularinizi okuyunca dek....

ilk gece olmazsa ikinci olur üçüncü olur müstakbel eşinizin kibar davranıp gönlünüzü yapabilmesine bakar bu. Paşa gönlünüz isterse olur. Bel kıran bi ayıyla evlenmiyorsanız, korkacak bir durum oluşmayacaktır. kaldı ki mübağaladır ayılar çiftleşirken bel kırmazlar, hiç bir hayvan çiftleşirken dişisine zarar vermez çiftleştikten sonra erkeğe zarar veren dişi çoktur.
Bunu düşünüp kurmaya hiç gerek yok su akar yolunu bulur. Romantik bir gece geçirmeye odaklanmalısınız. Zaten düğün yorgunluğuyla ilk akşam yorgunluktan uyursunuz. Eşinize korkularınızın olduğunu söyleyin sizi gevşetecek şekilde davranmasını isteyin.
Korkunç deneyimlerini bayıla bayıla anlatanlara inanmayın.

İlla ilk gece sevişeceksiniz diye bir şey yok. Birbirinizi sevdikten sonra... Önemli olan birbirinizin duygularını anlamanız. Birbirinizi rahatlatmanız. Bir gün de sürebilir bir ay da. Ha size bu yüzden çok tepkili yaklaşıp travma yaratacak biriyle beraberseniz de evlilik fikrini gözden geçirin zaten.

Merhaba 7 aylık evliyim. İlk gece korkum yüzünden düğünüme son 2 gün kala vazgeçmeyi bile düşündüm.

Ama bunun saçma bir korku olduğunu bende sizin gibi diğer insanlar neden evlensin ki diye sorup atlattım.

Öncelikle korkudan ziyade bence mahremiyetin kalkması insanı geriyor çünkü çırıl çıplaksın savunmasız hissdiyor insan.

İşin özü utanmadan ve hissederek sadece bekaretin sonlanması olarak bakmadan yaşamakta fayda var.

Biz eşimle yatağa girdiğimizde sabah ezanı okunmuştu bile ve ikimizde yorgunduk, bende gergindim eşimle birlikte daha iyi hissedeceğimiz bir anda olsun diye düşündük ve bu gece olmasın dedik fakat yatağa girdikten kısa süre sonra zaten kavuşmuş, hayalin gerçek olmasının verdiği sarhoşluk ile olaylar anlık gelişiyor. Ve bir bakmışsın her şey yaşanmış bitmiş sarılmış uyuyorsun. Eğer hayatında ki insan seni seviyor ise zaten gerekli hassasiyeti gösterecektir. öle kan revan bir durum yok inan ki. Ve bu bir süreç alışana kadar kaçacaksın sende belli ki ama zamanla haz almaya başlayınca kendin isteyerek eşini de teşvik edeceksin. Korkma inan ki acıdan ziyade zamanla stresini alan sana sevdiğin insanı hissettiren bir eylem.

Tek önemli konu var KORUN :) beklenmedik bir gebelik olduğu için riskli bir süreç akabinde süreç sonlandı. Ama sonrasında tedbirsiz iş yapmadım. Sende bir süre evliliğinin tadını çıkarmak istiyorsan doktor kontrolünde lütfen gerekeni yap.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…