Gerdek Gecesi Korkusu :(

baharsensin0906

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2023
175
32
25
Arkadaşlar merhaba öncellikle çok özürdilerim bu konu için utanarak yazıyorum affınıza sığınıyorum.
5 Ay sonra düğünüm var ve ben aşırı korkuyorum hatta belkide bu konuda eşimle aramın açılacağını bile düşünüyorum korkularım rüyama giriyor.
Bazen diyorum bir pskologdan yardım alayım. Bacaklarıma titreme geliyor 3 ameliyat geçirdim korkusuzca çok şükür canı tatlı olan insanlara hep kızmışımdır ama benimde en hassas yanım bu. Diyeceksiniz ki ne kadar abartıyorsunuz haklısınız ama korktuğum şey yapamamak eşimide etkileyeceğimi düşünüyorum ertesi sabah bakire olarak uyanma korkusu var. Ya yapamazsam korkusu var. Aslında yıllarca beyinlerimize aşılayan büyüklerimize çok kızıyorum. Çocuktum gerdek gecesini anlatırlardı hep. Ben o geceyi acıdan kandan başka birşey bilmem öyle söylediler öyle büyüdük hep. Hastanelik olanmı dersin kemikleri kırılanmı dersin salak salak şeyler. Üzgünüm ileri derecede korkum var ve düşündükçe bacaklarım istemsizce titriyor. Ne yapabilirim fikirleriniz nelerdir yardımcı olurmusunuz ? Teşekkürler.

Kimsenin dediği şeylere kulak asmayın lütfen, Kemik kırılması nedir yahu yok böyle şeyler
İsterseniz psikoloğa gidin fakat karşınızdaki kişi sevdiğiniz ve istediğiniz kişi kendinizi kasmayın rahatlatın, böyle çok zor birşey olsa kimse evlenmeye kalkmaz kimse çocuk yapmaz

Bende hep onu düşündüm dedim kötüyse bu kadar insan neden yapıyor ve neden evleniyor :)

Canım ilk gece tam olmayadabilir çoğu insan ne kadar yaptım desede söylemeye çekiniyor ilk gece zaten tam birleşme sağlanamıyor ben 1 ay yapamadım senin gibi korktum ayaklarım titredi ittirdim ağladım yani ama sen kendine bunu sorun yapma sona diyosun ki bu neymiş insan rahat olunca hiç bi acı cekmiyor emin ol milletten duyma sözlerle beynimize kötü birşey gibi işlendiği için zaten korkup rahat olamıyoruz ama hani hiç acı yok desem yalan olur ama ben kastıgım için çok acı cektim kasmayınca hiç bişey hissetmedim

Kemik kırılmasını uyduran kim Allah aşkına nasıl bir çevreniz var da seksten bu kadar korkuyorsunuz. Korkunç bir şey olsa devasa bir zevk sektörü olmazdı bunun üzerine. Psikolojik destek alma durumunda olduğunu düşünüyorum

Aynen öyle bizi mahveden bu insanlar genç kızların genel korkusu işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…