Tatlı Tarifi Gercek tiramisu

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
hem cok kolay hemde cok lezzetki kizlar tafsiye ederim onemli olanda 1 gun once yapip dinlendirmek resimi daha sonra cekip eklerim

iki cukur kaba yumurtanin beyazini ve sarisini ayirin
sarisi olan kaba 100 gr seker ekleyin ve beyaz olasiya cirpin
sonra labne peynirini ekleyin yine cirpin
diger kapta yumurtanin beyazini cirpin kar halina gelesiye sonra diger kapta birlestirin

2 paket labne peyniri
4 yumurta
300 gr seker
kabiniza gore biskuvi(bu biskuviler kedi dili biskuvisi yada kalin biskuviler olabilir)
nescafe
ıslatmak icin sut

oncelikle bir servis tabagina sutu ekleyin biskuvileri islatmak icin
goz karari nescafe ekleyin 2 corba kasigi ekliyorum ben
dikdortgen borcamin icine biskuvileri bir kat islatip koyun
arkasindan hazirladigimiz kremayi
bir kat daha islatilmis biskuvi doseyin
uzerine kalan kremayi dokun ve buzdolabinda dinlendirin
biraz dinlendikten sonra kakao serpin
Afiyet olsun

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi EU2
mrb bayanlar insallah begenirsiniz ben cok yapiyorum ve bugune kadar her misafirim cok begendi afiyet olsun

• Konu Sahibi EU2
anladığm kadarıyla yumurtalar çiğ nasıl oluyoki yumurta kokusu falan olmuyomu ben pek beğenmedim bu çiğ yumurta olayını ama

• Konu Sahibi EU2
ellerine sağlık canım ama bende çiğ yumurta olduğu zaman yapamamki..
kremayı başka denesek..başka tarifin varmı..

• Konu Sahibi EU2
hayir kizlar kesinlikle koku yok hic agiza gelmiyor farketmiyorsunuz bile harika oluyor
deneyin gorun gercek tramisu bu

• Konu Sahibi EU2
resimde ekleseniz çok daha iyi olucak paylaşım için teşekkürler a.s.

• Konu Sahibi EU2
kizlar normal psta kremasi yapabilirsiniz yada labne peyniri ve krem santi ekleyebilirsniz

• Konu Sahibi EU2
canim bende yapiyorum ama tarif deyisik eminim bununda deyisik bir lezzeti vardirkaydirigubbakcemile3
paylastigin ecin tesekkür ederim canim

• Konu Sahibi EU2
siddetle tavsiye ediyorum
esim sagolsun resimi cekemeden yiyip bitirmese ekliycem

bacım hani nerde bunun mascarponesi...
mascarpone olmadan gerçek tiramisu olur mu beeeee
kaydirigubbakcemile3
eline sağlık,ama cidden yumurta kokusu almıyorsunuz,sadece 1 gün içinde bitmesi gerekiyor
yumurta çiğ oldugundan

mascarpone dediğiniz bir çeşit peynir değil mi, yanlış mı biliyorum?
mascarpone yerine lebne koyuluyor ve çokta yakışıyor.
Ben kremasını daha değişik yapıyorum. konu sahibi arkadaşım müsaden olursa benim tarfimi yazmak isterim.

evet canım mascarpone italyanalara özgü bir peynir
krema gibi
ben mascarpone kullandıktan sonra labneyle yapılmış tiramisunun gerçekten yalancı
tiramisu olduguna karar verdim
çitlembiğim sen de yeni bir konu aç,senin tarifine de bakalım canım

ben tariflerde rersim olmasında yanayımşu an elimde resim yok, bir gün yapıp resmini çektiğimde tarif eklerim inşallah.

tamda tarif arıyodum bende ama pastabanlı tarif yapmabilirm kedi dili bulamam şu anda

güzel pastabanlı tarifi olna arkadşlar eklerse sevinirim

bende pişmemiş çiğ yumurtalı şeyeleri sevmem ben yumurta un süt şeker karışımından muhallebi yapıp peynirleri katıyorum hafif soguyunca kekime ekleyip pastamı yapıyorum maalesef ben çiğ yumurta kullanmam. ama paylaşının için teşekkürler cnm afiyet olsun.

mrb bayanlar insallah begenirsiniz ben cok yapiyorum ve bugune kadar her misafirim cok begendi afiyet olsun

Ellerine sağlık canım çok severim bende yaparım sık sık senin tarifin biraz değişik benimkinden bir de böyle deneyeyim eminim çok güzel olacaktıralkisalkisalkisalkisalkisalkis

labne peyniri mascarpone oluyordaaaaaaaaa
bilmiyordunuz galiba
bende trde olmadigi icin labne yazdim yoksa bende masacrapone kullaniyorum ayni seyler yani
naniknanik

ben yurt disinda yasiyorum ve yaptigim verdigim yani tarifin gercek tiramisu tarifi oldugunu dusunuyorum
sadece isteyen likorde katabilir
ben trde masacrapone bulamadim ilk zaman
ama suanda varmi bilmiyorum o yuzden labne yazdim
sizinki gercektir o zaman bizimki yine yalanci oldusırnaşık şey

bu arada ben italyaya sinir yasiyorum

Son düzenleyen: Moderatör:

yaz tabiki canim seninkinide gorelim bende bi resim ekleyemedim cunku masallah esim hepsini bitiriyor zaman olmuyor en kisa surede ekliycem ins

ee hani foto asi arkadaşım..:sinifsinif:
rejimdeyiz..biraz gözümüz gönlümüz açılsa ne olur?mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…