Gerçek anlamda evsiz sokakta kaldım

Sahibinden de paylasimli ev kiralama oluyor.oda kiralayin kendinze

Ya ben anlamıyorum. Kadın diyor ki annem bıçak çekti, ağır şeyler söyledi, evi terk etmek zorunda kaldım.
İşte belli, canı sıkkın, burnundan soluyor. Ne diye daha gelip kışkırtıyorsun sayın üye? Ayrı eve çıkacak paraları nasıl kazanıyorsunuz diye alttan alttan vur, sonra da kötü bir şey demedim, istediğimi yazarım de. Hayır efendim, yazamazsın.
Konu sahibi, en olmadı belediyeye git derim ben de. Kalacak yerim yok, şu kadar zamana kadar bana bir yer bulabilir misiniz de bence de.

Ya Allah aşkına kadın sığınma evi ne zaten ciddiye bile alma ne ağlaması gül geç, komik çünkü. Sanki 5 çocukla kocan evden kovmuş gibi bir tavsiye
İşin var gücün var. Anlaşmazlıktan evden ayrılmışsın sokakta falan da kalmadın yani apart zaten bulmuşsun biraz kafanı dinle oh yalnızlık iyidir.

hemen bugün eşyalı 1+1 ev arayın
illaki vardır kamudaysanız da hemen verirler zaten size
elektriği suyu bağlatana kadar da 2-3 gün öğretmen evinde kalın kredi kartıyla ödersiniz

Yok yav ağlasın diye değil bedava ve bol bulunan bir seçenek diye söylediler onu bence konu sahibi şu anda doğru adımları dar zamanda atmaya çalıştığı ve dün yaşadığı saçmalıktan dolayı biraz hassas doğal olarak ama ağlayacak hiçbirsey yok gerçekten...Hepimiz bazen türlü sebeplerle ihtiyaç duyuyoruz bedava veya ucuz konaklamaya insanlık hali yani...

Geçen gün burda her yaz 4 çocuğuyla bir ay Türkiye'deki evli kardeşinin 2+1 evine yıkılan ve kuruş harcamayan 4 çocuklu bir almancinin konusu vardı , utançtan ağlanacak olsa en çok onun ağlaması gerekiyordu bence ama o çok mutluydu mesela

Ağlama sakın jeehan hepsi geçecek, geri dönüp bakınca iyi ki yapmışım diyeceksin...

Son düzenleme:
Istanbulda misiniz? Ilk sayfada yenGEnC önermiş gecenlerde ben de gördüm apart /oda arkadaşı tarzi ilan çoktu. Eylüle kadar 10-15 gun kalırsınız eger maddi durumunuz iyiyse pansiyon/otel de olur. Ev arama surecinde sehirlerarasi gidip gelirken ben de ne yapacagimi bilmez halde kaldığımı bilirim insan kendini caresiz hissedebiliyor anliyorum ama lütfen üzmeyin kendinizi caresiz degilsiniz sadece zor bir süreçten geciyorsunuz ama geçecek. Azicik sabra ve zamana ihtiyaciniz var sadece

Bizim kültürümüzde ayrı eve çıkmak çok uzun zamandır var ama siz biraz geriden geldiğiniz için o kısmı henüz yakalayamadınız bence...inşallah 25-30 seneye yakalarsiniz

Çok şükür o bizim kültürümüz diye sahiplendiğin iğrenç aile yapısı yıkılıyor 10 seneye esamesi kalmayacak.
Bağımlı iğrenç özgüvensiz bir nesil yetişti yıllarca o kültürümüz dediğin saçmalık yüzünden.
O paralar nasıl kazanılıyor diye sormuşsun oturup eşek gibi çalıştık zamanında kariyer yaptık öyle kazanılıyor

Kendisinin ulaşabileceği tek bağımsız finans kaynağı kötü yola düşmek ve elindeki tek alternatif de kocadan -babadan para dilenmek olduğu için çok da şeyapmamak lazım...Yazık , çok üstüne gitmeyin...

İstanbuldasın sanırım öğrencilern kaldığı oda tarzı apartlar var, onlarda kalabilirsin
Sonrada kredi falan çekip kendi evine çıkabilirsin
Bence evine dön, durumunu toparla öyle eve çık ama duramayacak gibiysen de illa ki çözüm bulursun

Neden sen rezil olasın annen rezil olur

İşten çikman hiç iyi olmaz. Yarın sabah ilk iş işyerinde güvendiğin bir amirine supervizore filan gidip durumu biraz çıtlatsan? Ararlarsa gelirlerse yok desinler. Olmaz mi?

Bizim kültürümüzde ayrı eve çıkıp kendini idare edebilen, kocaya muhtaç olmadan evinin kirasını faturasını ödeyebilen ve etraftan saygı gören kadınlar hep vardı hep var olacaklar
Nasıl kazanılıyor bu paralar zamanında meslek sahibi olarak, gece gündüz demeden çalışarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…