Genital siğil ya da anal siğil problemi yaşamış olan var mı bürün gün ağladım moralim çok bozuk... depresif haldeyim yazın ne olur

sevval1997

Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2023
97
5
bugün smear testi yaptırdım ve dondurma işlemi uygulandı siğillere sökülmeleri ne kadar sürer? ya da tekrarlar mı? yaşım 27 bu arada hpv testi yapılmadı smear testi sonucuna göre yaparız ya da yapmayız dedi doktor burada ne demek istedi tam anlamadım bi de bu siğiller genelde kanser yapmayan zararsız hpv oluyor sanırım yani zamanla bağışıklık sistemi bunu yener mi? ne olur yazın arkadaşlar çok depresif bi haldeyim.

off bende de var özel bölgede karnabahar gibi görüntüsü. 7 aydır geçmedi doktora gittim hpvymiş ama zararsız olandan. yakılması lazım dedi. sonra trendyolda bir krem aldim aşırı iyi geldi 2 günde döktü herkes baya memnundu çok aşırı vardı hemde ve cok kaşınıyorum şükür o kremle azalttim

peki bu zararsız olanı kanser yapıyo mu bi de smear testi mi yaptı sana hpv mi bana bugün smear yapıldı sadece sonucuna göre gerekirse hpv testi yapacak galiba ama o ne demek anlamadım ödüm kopuyo şu an uyuyamıyorum ne olur güzel şeyler söyle

bi de hangi krem acaba bana soğutma işlemi yapıldı

hayir zararsız olanlar birsey yapmaz endişelenmeyin genelde 2 yılda kendiliğinden kayboluyormus doktorum öyle dedi. smear testi aldı temiz çıktı. ama hpv sigili bu dedi.

bi de hangi krem acaba bana soğutma işlemi yapıldı
canim dondurma ve soğutma işlemleri bir işe yaramıyor olsa yaptiracaktkm geri çıkıyormuş kremi al kullan bana dua edeceksin biraz yakıyor ama katlanabilir bir acı trendyoldan al yorumlari oku bana hak vereceksin
krem ; izderma renewal cream

smear testin temiz çıkarda hpv testine gerek kalmaz smear testinde kanser vs sigili varmi ona bakılıyor yani siğil tehlikeli mi diye ona bakilir

ya moralim o kadar kötü ki anlatamam sana ni daha cinsel ilişkiye girebileceğimi sanmıyorum korkudan nereden buldu bu beni

K
Krem adı ne

ya moralim o kadar kötü ki anlatamam sana ni daha cinsel ilişkiye girebileceğimi sanmıyorum korkudan nereden buldu bu beni
sizde çok mu var siğilden büyük mü küçük mü ve en önemlisi de vajinanin dışında değil mi içinde değil yani
benimki 2 tane büyük bir siğil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…