Genital Siğil Konusunda Bilgisi Olan Var mı?

Smear sonucuna ve Tedaviye başlamana sevindim.Rabbim en kısa sürede şifasını verir.Yakma işlemi de o kadar zor değil.siğillerin olduğu yeri uyuşturup yakıyorlar anlamıyorsun.İnşallah ona da gerek kalmaz.

Smear sonucuna ve Tedaviye başlamana sevindim.Rabbim en kısa sürede şifasını verir.Yakma işlemi de o kadar zor değil.siğillerin olduğu yeri uyuşturup yakıyorlar anlamıyorsun.İnşallah ona da gerek kalmaz.

saol canım inşş en kısa sürede geçer ama yinede çok fazla çoğalıyo hergün...dün o ilacı sürdük akşama kadar bişeyim yoktu sabahtan beri çok fazla yanıyo acı veriyo zaman zamann...bu böyle geçmesse direk yaktırcam

kızlar haberler kotuuu..
.benım bu sıgıller cokdaha fazla cıkmaa basladııı ve yayılıyooo buyuyolarrdaa bu ılac sureerek tedavı zaman kaybı yarın doktorma gıdıcem ve bır an oncehepsnı yaktrmak ıstdgmı soylıcmmm bkledkce hzla yayılıolar..ayrıca bugun gardasıl asımı oldum...

kızlar haberler kotuuu..
.benım bu sıgıller cokdaha fazla cıkmaa basladııı ve yayılıyooo buyuyolarrdaa bu ılac sureerek tedavı zaman kaybı yarın doktorma gıdıcem ve bır an oncehepsnı yaktrmak ıstdgmı soylıcmmm bkledkce hzla yayılıolar..ayrıca bugun gardasıl asımı oldum...

Geçmiş olsun.Ben böyle çok çabuk yayıldıklarını hiç duymamıştım, ne biçim şey, niye o kadar çok yayılıyorlarki bizleri haberdar et.

Geçmiş olsun.Ben böyle çok çabuk yayıldıklarını hiç duymamıştım, ne biçim şey, niye o kadar çok yayılıyorlarki bizleri haberdar et.

canım siğillerim neredeyse iyileşmek üzere doktorun uyguladıgı asitli ilaç sayesinde...çok fazla yanma acım oluyo ama iyileşiyorrlar...mutluyumm

hanımlar aynı sorun bende de mevcut, ve 1 ayda akıl almaz biçimde yayılmaya başladılar resmen kendimden tiksinir oldum. bu yakma işlemini devlet hastaneleri yapıyor mu fiyatları ne kadar. benim siğillerim çok küçük ama geniş bir alana yayılmış.
istanbulda bu işi yapan bildiğiniz iyi bir hastane var mı?
ve bu işlemden sonra günlük hayatınıza devam edebiliyormusunuz. ağrı sızı dışında yürüyememe vs oluyor mu?

Ben devlet hastanesinde hem miyom ameliyatı oldum hem de yaktırdım fazlalaşmadan. 1 gün dinlenirsin, yürüyememe gibi bir sorunun olmaz. Hemen ameliyata karar vermiyorlar benim kanamam çoktu kan seviyem 7.nin altına düşmüştü onun için hemen amelita aldılar. ilkönce asitli ilaçla kurutmaya çalışıyorlar, sonra geçmezse, lokal olarak uyuşturup yakıyorlar...

canım bende ilk olarak asitli ilaçla tedavi yaptırdım ve 1 hafta süre içeriisinde hepsi gitti çok iyi durumdayım.ben p.tesi doktora gttim siğilim oldunu öğrendm perşembe asitli ilaçla müdahele etti.bidahaki p.tesiye neredeyse bişey kalmamıstı.inş tekrar çıkmaz ayrıca aşımı (gardasil aşısı) yaptrdım.bu aşının 2.dozunuda ağustos ayında yaptrıcam tekjkrar çıkmaması için dua ediyorumm....herkese acil şifa kötü bi durum...benim çok fazla çoğalıyordu kendimden nefret etmeye baslamstımm iyi durumdayım...eğer evliysenız mutlaka esiniz yada herneyse mutlaka oda ası yaptırsınn.

ben evliyim allah korusun bendede böyle birşey çıkarsa eşim beni başkasıyla aldatmış olacak bu onun ispatı değilmi? cinsel yolla bulaşıyor demişsiniz çünkü....

ben evliyim allah korusun bendede böyle birşey çıkarsa eşim beni başkasıyla aldatmış olacak bu onun ispatı değilmi? cinsel yolla bulaşıyor demişsiniz çünkü....

ya aldatmış ıspatı demek yanlış olur.şu açıdan bakın eşiniizin evlenmeden önce mutlaka beraberlikleri olmustur ve bu hastalıgı kapmıştır...kendisi bunun bilincinde olmaya bilir...beraber oldugu kişinin bu virüsü tasıdıgını nerden bılebılcektırkı.(eğer belirtileri yoksa kadının genital bolgesınde siğiller vb.)geneldede hıc bı erkek böle bişeyın oldgnu bılmıyordur.anca eşinde veya kız arkadasında belirti gosterır ozaman gder doktora.benim basıma gelende bu...eşimden geçmişş onunda benden önceki hayatında bulaşmıştbıdaha r die düşnüyorum....ama onu hiç bi zaman suçlamadım yada onun yuzunden böle bişey çıktığı için kızmadım....kader işte dek temennım bıdahaa çıkmaması....

kötü haberim var arkadaşlar sıze...lanet olassı siğiller gene çıktı saece bitane ve iç tarafta oldukça kötü yerde doktor inşallah iç tarafta çıkmaz diodu ama çıktı.ilaçlada tedavi yapılamıyor iç kısımdkilere....yarın doktora gıdıcem inşallah yayılmazz

ben yaşamadım ama Glizigen adlı bir genital bölge temizleyicisi var, onun iyi geldiğini tedaviyi desteklediğini duymuştum. bunu kullananlar epey memnunmuş internetten araştırın doktorunuza da sorun derim.. ben normal hijyenim için bunu kullanıyorum ama genital siğillere de iyi geliyormuş.. eczanelerde satılıyor ama ben netten alıyorum 44 tlydi en son aldığımda..

arkadaşlar kötüyümm...siğillerimden kurtulamıyorum tekrar çıktılar vajina girişinde 4 tane ve diiğer bölgelerdede tekrar çıkıyooo bıktımm bunlardannn

Canım hiç panikleme ...İki ay önce bende bu operasyonu gecirdim siğilleri yaktılar ve hemen cervarix rahim ağzı kanseri aşısı yapıldım ... Ama doktorum bana yaktık ama panikleme tekrarlayabilir demişti . Eskisi gibi asla olmaz ama tek tük çıkabilir demişti.Çıktığını gördüğün anda yeniden yakıcaz demişti ve nitekim bir tane gördüm :)gecen gün gülüyorum artık yapcak bişey yok :)Yalnız sen bu tedaviyi olurken kesinlikle esşininde gitmesi gerekiyor .Yoksa yakılıp durursun söyleyeyim ..Rahim ağzı kanseri aşısınıda ihmal etme sakın mutlaka yaptır ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…