Genital Siğil Konusunda Bilgisi Olan Var mı?

papatyam8291

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2011
64
0
MERHABALAR genital bölgemde 3 gündür sivilce gibi tuhaf şeyler çıktı ve gün geçtikce çoğalıyordu.dün doktora gittim genital siğil olduğunu söledi....internetten arastırdım biraz.doktor yaktırmam gerektiğini söledi.daha önce basına gelen ve yaktırma yöntemiyle tedavi olan varmı yardımcı olurmusunuzzz????

banada doktor yakılması gerektiğini söyledi onun dışında baska tedavi yöntemleride var ama yaktırma yöntemiyle siğilin tekrar çıkma ihtimali %26...şuan doktor arastıyorum ve smear testi sonucumu bekliyorum.günden güne daha çok çıkyıor ve çok üzülüyorummm bir an önce yok olmalarını istiyorummm(((

inşallah biran önce kurtulurum morel felan sıfır uyuyamıyorum gecelerii....yaktrma yöntemıyle nasıl olucak ondan korkuyorum

sen tedavi olduktan sonra tekrar çıktımı hangi yntemle tedavi oldun bilgilerini paylaşırsan seviniirimm

Bende yapılan ultrasonda hem miyom hem siğiller varmış Miyomu alıp digerlerini yakacağız lokal olacak dedi. Karar verirsen 2 gün sonra sabahtan gel tahlillerini yapalım Tahlillerin iyi çıkarsa öğleden sonra 2'de yapalım dedi Ben Kendi başıma gittim. Kurtulacağımı Düşündüm, hiç korkmadım anlamadım da.Hastanede 1gün Kaldım 3'ay arayla kontrole gittim çok şükür başka hiç olmadı Korkacak birşey yok Üstelik benim yüksek tansiyonum vardı.

bende kendi basima gittim ilk muayene olmaya cuma gunu smear sonucumu alicam bir an once sigillerimi yaktirmak kurtulmak istiyorum.....yaktirdiktan snra iz agri herhangi bi sorunla karsilastinmi bide yaktirma ucreti ne kadardan basliyo bilgin varmii.....bisey daha sorucam hpv asisi oldunmu

Hiç bir ağrı olmadı. Ben Devlet hastanesindeki doktorun özeline gitmiştim ondan sonra Hastanede tahlillerim yapıldı Ameliyatıda Devlet hastanesinde oldum Akşam bir tane ağrı kesici verdiler o kadar.Dolaysıyle para vermedim Aşı da olmadım. istese olurdum. ücretler hakkında bilgim yok.Smear testi yaptırmıştım onlar temiz çıktı Fakat ara ara yine kontrollere gidiyorum Şimdiye kadar bir şikayetim olmadı.

anladımm peki çok tesekkür ederimm umarım bende biran önce kurtulurum hiç bi sorunum kalmazz

Papatyam; Bu sabah gezinirken Ana sayfada Kadın ve çocuk sağlığı Jinekoloji Bölümünde Vajinal siğillerle ilgili mesajlar var birde oraya bir gözat istersen Şimdiden geçmiş olsun

kızlar benım siğil değilde sivilce seklınde yag bezesı gibi yüzde cıkanlar gibi ufacık 3 5 tane eşim gecen aksam sıktı ondan sonra hıc cıkmadı acaba bendekı onlardan mı kı nasıl olsa kontorle gidiyorum bebek için gittigimde bi alttan bakarken onlarıda sölerım bakalım

canım kesinlikle baktır sen önlemini alda bide bundan sonra sivilce bile olsa sıkma bende ilk basta siğili farklı bişey zannettm sıktım kanattım ondan daha çok çoğaldıı aklında olsun.

papatyam; bu sabah gezinirken ana sayfada kadın ve çocuk sağlığı jinekoloji bölümünde vajinal siğillerle ilgili mesajlar var birde oraya bir gözat istersen şimdiden geçmiş olsun

teşekkür ederim filizcim :) ilgin için ve bilgini paaylaştığın için hemen göz atıyrum

sonucunu paylaş, merak ettim.allah gönül rahatlığı versin.

hemen paylaşım canımmm....yupiiii diyorummmm smear sonucum iyi çıktı kötü hiç bişey yok..siğillerim içinde tedaviye basladık bileee....inş kısa sürede geçicekler...doktor ilk önce sürmeli asitli bi ilaçla başlıyalım dedi eğer bunun sonunda geçmez iyi sonuç vermezse yakma yöntemiyle baslarız dedi ama bu yakma çok zormuş dayanabılmek gerekiyomuşşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…