Genital bölgede çıkan her siğil hpv mi

Evli değilim şüphelendiğim bir ilişkim vardı bunu ona söylediğimde suçunu kabul etmedi hiçbir şekilde destek olmadı bana psikolojik olarak mahvoldum sürekli bakıyorum çoğalacak mı büyüyecek mi korkuyorum kekik yağı falan çay ağacı sürüyorum bunlar geçici yöntem yine çıkıyor randevu aldım haftaya beklicem bakalım. İlk farkettiğimde makat bölgesinde et beni olarak cıktı daha sonrasında baktığımda vajina bölgesinede dağılmıştı fazlaydı verutol sirke vs derken azaldı şuan grup grup cıkıyo böyle çıkması daha mı fazla demek bilmiyorum önceden tek tek cıkıyodu sımdı gorseldeki gibi
Supeli iliskinizden kac ay gecti bunun kulucka donemi var

2 haftada cikcak bisey degildir hpv eger doktorunuz bu hpv diyorsa daha onceki iliskilerden kapmis ola bilirsiniz 30!yasin altindan gucukseniz hic sted etmeyin 2 senede gecer sigara kulaniyorsaniz birakin

Son bilgi lendirme olarak kasima jilet kulanma kanatma. Kanatirsan cogalir ve Elini devamli yika agzina bulastirma hpv ise gecmis olsun

Siğilleriniz olduğu halde nasıl hpv değilsiniz? Genital bölgede siğiliniz çıkmış, demek ki tip 6-11den birisi sizde varmış ve testlerinizde düşük tiplere bakılmadığı için negatif gelmiş
Nasıl mı? Hayır üç doktor gördü özel ve devlet olarak onlara inanmayacaksam size inanayım…
Kadın doğum araştırma hastanesinde tüm tiplerine bakıldı smear ve HPV temiz sonucumu atmamı isterseniz atayım size de.
Doktorum basiklığımın düştüğü için çıkmış olduğunu söyledi o sırada zaten bir bağışıklık hastalığım olduğunu öğrendim. Siğiller kendiliğinden düştü bir daha da çıkmadı.

Acıklamada yazmıstım verutol diye bi siğil ilacı var onu sürdüm sürdükten sonra beöbeyaz yapıyor o yüzden öyle duruyo
O tarz ilaçları kendi kendinize sürmeyin benimkinide doktor ilaçla yaktı ama sakın kendini sürmeyin deriye zarar verirsiniz dedi lütfen doktora gidin

Siğilleriniz olduğu halde nasıl hpv değilsiniz? Genital bölgede siğiliniz çıkmış, demek ki tip 6-11den birisi sizde varmış ve testlerinizde düşük tiplere bakılmadığı için negatif gelmiş
Bişey daha sorucam annemde rahim ağzı kanseri varmıs hpv ama siğili yok bana ondan bulasmıs olabilir mi aynı evde yasıyoruz aynı camasır makinesine çamaşır atıyoruz onda siğil yok ama bende var ondan bulasmıs olabilir mi? Lütfen cevaplarınızı bekliyorum

Arkadaslar bir ay öncesinde makat kısmında et beni çıktı sonrasında bi baktım vajinamda da bu tarz şeyler var sizce bu siğil mi internetten baktıklarım aşırı büyük siğilin çeşitleri oluyormu geçen sene çenemde siğil çıkmıştı verutol diye bi ilaç almıştım o ilaç hala duruyo onu sürdüm iki gün boyunca elimle biraz oynadım düştü dibi kan oldu bunlar siğil mi?
testlerinizde düşük tiplere bakılmadığı için negatif gelmiş
Bişey daha sorucam annemde rahim ağzı kanseri varmıs hpv ama siğili yok bana ondan bulasmıs olabilir mi aynı evde yasıyoruz aynı camasır makinesine çamaşır atıyoruz onda siğil yok ama bende var ondan bulasmıs olabilir mi? Lütfen cevaplarınızı bekliyorum

Cok cok zor bir ihtimal. Gecmis iliskilerinizde kapmis ve hayatinizin bu doneminde virus aktif hale gelmis olabilir.

Acıklamada yazmıstım verutol diye bi siğil ilacı var onu sürdüm sürdükten sonra beöbeyaz yapıyor o yüzden öyle duruyo
Benimde 3 sene evvel makatta çıktı dr aldara krem verdi kullandım ve geçti birdaha tekrarlamadi. Hpv yi kafanızdan atın. Bağışıklığı güçlendirin

hpv olup olmadığını test yaptırmadan bilemezsiniz buradan biz de bilemeyiz. Siğillerin etrafında deri de değişiklik var farklı bir görüntü yani bilmiyorum ben de de siğil olmuştu ama böyle bir görüntü de değildi.
Ben siğillerim olduğu halde hpv değildim bu arada tüm testlerim temiz çıkmıştı
Mrb sizde genital sigil mu çıktı. Ve hpv değil musunuz bende . Bu durumdayım lütfen cevap yazin

X