Genital bölgede çıkan her siğil hpv mi

wioleth

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2023
15
0
Arkadaslar bir ay öncesinde makat kısmında et beni çıktı sonrasında bi baktım vajinamda da bu tarz şeyler var sizce bu siğil mi internetten baktıklarım aşırı büyük siğilin çeşitleri oluyormu geçen sene çenemde siğil çıkmıştı verutol diye bi ilaç almıştım o ilaç hala duruyo onu sürdüm iki gün boyunca elimle biraz oynadım düştü dibi kan oldu bunlar siğil mi?

Eklentiler

• 092E6C0B-6881-4B32-B8C3-ED08A670F628.jpeg
    092E6C0B-6881-4B32-B8C3-ED08A670F628.jpeg
    104 KB · Görüntüleme: 817
  • 0CE1B059-DFD4-4C4A-8522-5C84FF2D6CFA.jpeg
    0CE1B059-DFD4-4C4A-8522-5C84FF2D6CFA.jpeg
    106,9 KB · Görüntüleme: 508
Nasıl bi değişme çok korkuyorum hpv miyim yani
hpv olup olmadığını test yaptırmadan bilemezsiniz buradan biz de bilemeyiz. Siğillerin etrafında deri de değişiklik var farklı bir görüntü yani bilmiyorum ben de de siğil olmuştu ama böyle bir görüntü de değildi.
Ben siğillerim olduğu halde hpv değildim bu arada tüm testlerim temiz çıkmıştı

kesinlikle en kısa sürede bir kadın doğuma gidin. bende siğil vardı ama görüntüsü bu şekilde değildi fakat bu da normal değil yani acilen doktora gidin.

Merhaba, ben de sigil cikardim ve benim de deri gorunusum buna benzer sekilde oldu, sebebini hala tam bilmiyorum bu arada isinde uzman kadin doguma gittigimde de sigillerin fazlaligiyla ilgili olabilecegini soylemisti. En kisa zamanda bence jinekoloji onkoloji alaninda calisan birine gorunseniz cok iyi olur. Bir birliktelik yasamdi mi, surtunme ile mi cikti bilmiyorum ancak vajina ici icin de bence bir kontrol isteyin. Ve lutfen sigillerinizi kopartip kanatmayin, muhtemelen biraz daha cogalabilir sigilleriniz gidene kadar. Simdiden yesil cay kefir b-d gibi vitamin takviyelerinizi almaya baslayin. Bir de bu goruntu ile ilgili bir sey soylerse doktorunuz, buraya da yazarsaniz cok sevinirim, bendeki deri goruntusu de bu sekildeydi

hpv olup olmadığını test yaptırmadan bilemezsiniz buradan biz de bilemeyiz. Siğillerin etrafında deri de değişiklik var farklı bir görüntü yani bilmiyorum ben de de siğil olmuştu ama böyle bir görüntü de değildi.
Acıklamada yazmıstım verutol diye bi siğil ilacı var onu sürdüm sürdükten sonra beöbeyaz yapıyor o yüzden öyle duruyo

Smear verdiginizde hpv pap smear ve hpv genitopileme testi verin hebsine baksinlar sadece hpv dna yuksek risk yaptirmayin

Merhaba, ben de sigil cikardim ve benim de deri gorunusum buna benzer sekilde oldu, sebebini hala tam bilmiyorum bu arada isinde uzman kadin doguma gittigimde de sigillerin fazlaligiyla ilgili olabilecegini soylemisti. En kisa zamanda bence jinekoloji onkoloji alaninda calisan birine gorunseniz cok iyi olur. Bir birliktelik yasamdi mi, surtunme ile mi cikti bilmiyorum ancak vajina ici icin de bence bir kontrol isteyin. Ve lutfen sigillerinizi kopartip kanatmayin, muhtemelen biraz daha cogalabilir sigilleriniz gidene kadar. Simdiden yesil cay kefir b-d gibi vitamin takviyelerinizi almaya baslayin. Bir de bu goruntu ile ilgili bir sey soylerse doktorunuz, buraya da yazarsaniz cok sevinirim, bendeki deri goruntusu de bu sekildeydi
Kadın doğuma randevu bulabildim oraya aldım orasıda bakıyor dimi? Burdan gelişmeleri yazacağım

Onlara suan lik bisey surmeyin doktorunuza gosteren biopsi tiplendirmesi yapsinlar. Eger hpv ise doktorunuzun onerdigi ilaci kulanin ve hpv pozitif olursa interneten bunu arastirin (ahcc). Bide Esinizde sigil varmi sorun esinize

Siğilleriniz olduğu halde nasıl hpv değilsiniz? Genital bölgede siğiliniz çıkmış, demek ki tip 6-11den birisi sizde varmış ve testlerinizde düşük tiplere bakılmadığı için negatif gelmiş

Evli değilim şüphelendiğim bir ilişkim vardı bunu ona söylediğimde suçunu kabul etmedi hiçbir şekilde destek olmadı bana psikolojik olarak mahvoldum sürekli bakıyorum çoğalacak mı büyüyecek mi korkuyorum kekik yağı falan çay ağacı sürüyorum bunlar geçici yöntem yine çıkıyor randevu aldım haftaya beklicem bakalım. İlk farkettiğimde makat bölgesinde et beni olarak cıktı daha sonrasında baktığımda vajina bölgesinede dağılmıştı fazlaydı verutol sirke vs derken azaldı şuan grup grup cıkıyo böyle çıkması daha mı fazla demek bilmiyorum önceden tek tek cıkıyodu sımdı gorseldeki gibi

Kadın doğuma randevu bulabildim oraya aldım orasıda bakıyor dimi? Burdan gelişmeleri yazacağım
Evet evet bakıyor, korkulacak panik yapılacak bir sey yok panige kapilmayin, stres doneminizde daha cok ataga geciyor. Doktor muhtemelen ya imidara verir ya da direkt koter vb islemler ile yakmayi onerir, ancak bundan sonrasi icin forumda da okursunuz bagisiklik guclendirme ile ilgili cok yazi var. Ve imkaniniz varsa direkt asinizi olun. Süleyman Engin hoca var youtubeda onu da dinleyebilirsiniz ek olarak moral motivasyon oluyor biraz da. Gecmis olsun simdiden🩷

Evli değilim şüphelendiğim bir ilişkim vardı bunu ona söylediğimde suçunu kabul etmedi hiçbir şekilde destek olmadı bana psikolojik olarak mahvoldum sürekli bakıyorum çoğalacak mı büyüyecek mi korkuyorum kekik yağı falan çay ağacı sürüyorum bunlar geçici yöntem yine çıkıyor randevu aldım haftaya beklicem bakalım. İlk farkettiğimde makat bölgesinde et beni olarak cıktı daha sonrasında baktığımda vajina bölgesinede dağılmıştı fazlaydı verutol sirke vs derken azaldı şuan grup grup cıkıyo böyle çıkması daha mı fazla demek bilmiyorum önceden tek tek cıkıyodu sımdı gorseldeki gibi
Suphelendiginiz iliskiden ne kadar sure sonra farkettiniz acaba? Bazen tek tane iken jilet vs ile cok hizli yayilim gosterebiliyor

Bu yakma işlemi devlet hastanesinde oluyormu haftaya gidicem ya smear testi falan hemen veiryormuyuz vajina bölgesi açık bi şekildemi bakıyolar naısl oluyo bunun testi devlet hastanesine gideceğim yapıyorlar diye biliyorum ama?

Bu yakma işlemi devlet hastanesinde oluyormu haftaya gidicem ya smear testi falan hemen veiryormuyuz vajina bölgesi açık bi şekildemi bakıyolar naısl oluyo bunun testi devlet hastanesine gideceğim yapıyorlar diye biliyorum ama?
evet bende devlette testleri yaptırmıştım. alttan muayne ediyolar siğili görünce direkt smear ve hpv testi aldılar benden. sonra gün aldım yaktırma işlemi için.

X