Göz Çevresi Bakımı Genetik göz altı morluğu olanlar

Cnm bu cuma seansım var ona gideceğim bakalım 3.seansım olacak sabırla bekliyorum.şu an için bir değişiklik yok senin nasıl?

Merhaba arkadaşlar, ben foruma dün üye oldum. Ben de aynı sorundan muzdaribim. 10 yıldır gözlük kullanıyorum ve gözlüğün göz altlarımda yer ettiğini düşünüyorum, morluklar gözlük kullanımından sonra arttı. Tabi uyku düzensizliğiyle arttı. Doktor bana Derlogica total eye care önerdi. İnternette biraz araştırdım ve yabancı bir sitede, ingilizce olarak çok memnun olmadıklarını yazmış birçok bayan. Lierac diopticerne önerilmiş krem olarak. henüz 23 yaşındayım ve yüzüme lazer uygulanmasına cesaret edemiyorum açıkcası. Bu nedenle tekrar doktora gidip danışmayı düşünüyorum. 1-2 hafta içinde doktora gidip sonucu sizlerle paylaşırım... paylaşımlarınız için teşekkürler...

Cnm bu cuma seansım var ona gideceğim bakalım 3.seansım olacak sabırla bekliyorum.şu an için bir değişiklik yok senin nasıl?
cnm ben 11 seansımı oldum biraz ara verdik artık 1 ayda bir yapılacak morluklarım illaki azaldı ama bu ara çok stresliyim bunun da etkisiyle sanki yok olanlar yeniden çıktı gibi geliyor bilmiyorum artık çok sıkıldım bir an önce bitsinnnnn

11 seans olmasına rağmen ilerleme az gibi geldi peri bana da gerçekten çok üzülüyorum bu duruma umutsuzluğa kapılıyorum kendi adıma da bu cuma gideceğim bakalım bir değişim olacak mı:18:

benim göz pınarlarındaki morluk çok fazla onunla uğraşıyorlar umutsuzluğa kapılma ben 20 seansa kendimi adapte ettim ama eğer bitmezse yine de o zaman umutsuzluk olacak(((

periperili & love ne oldu sonuç hala belli olmadımı seanslarınız ne durumda ?

ya kızlar benimde böyle bir durumum var. göz altı torbalarım,şişliklerim halkalrım falan değil de direk mor gözaltım..
Benim yaklaşık 20 senedir kronik alerjilerim var.. neyi fazla kaçırsam hemen ellerim ayaklarım yüzüm dudaklarım şişiyor..
bu kış biraz farklı oldu. Normalde ilacım falan vardı ilte ilk alerji olmaya başladığımda doktora gitmiştik. senelerdir kronik hale geldiği için doktora gitmiyordum.. Bu kış yüzüm cok tuhaf bişiler oldu doktora gittik..nedir bu diye. doktor yuzume bakınca direk dedi ki sen alerji olup şişiyor musun? evet de nerden bildiniz falan dedim. çünkü bu sefer şiş değildim. öyle alerjisi olanlarında morluk olurmuş benımki çok belli olduğu için şiştiğimi de anlamış. ve dedi hiç uğraşma senın bunyen değişmedikçe o göz altları geçmez... abartı derecede mosmor değil ama tipim gözaltı morluklarımla uyumsuz olduğundan işi bilen hemen anlıyor...

Eki Görüntüle 221544
benimki bu şekilde
regl döneminde dahada koyu oluyor

cnm benimde aynı senin ki gibiydi şimdi sadece göz pınarlarındaki morluklar kaldı kapatıcı sürmeden göz kalemi falan sürsem eskisi gibi dikkat çekmiyor şimdi 11. seansımı yaptırdım biteceğine inanıyorum lazerim tam olarak bittiğinde fotoğraf koyucam bende belki daha etkili olabilir farkın anlaşılmasında.

aynı derten bende muzdaribim arkadaslar zayıflayınca goz altı morlukları ve cukurlukları daha bellı oluyo ne yapıcaz bılmıyorumn bı kezde kılo alıyorum ben hemn dıyete baslıyım hem yuzumden ve gozlerımde cokme morluklar artmaya baslar

cnm mucize bekleme bende senin gibiydim hemen olsun istiyordum ama 6 seanstan sonra farkına varabiliyorsun azaldığının moralini bozma geçecek ben inanıyorum:)))
Ben en son gittiğimde doktora sordum ne zaman sonuç alacağımızı 8 seanstan sonra etki etmeye başlayacağını söyledi ben her ne kadar sabırsız olsam da sabredeceğim bakalım 8 seansa kadar en azından azaldığını görsem o bile mutlu edecek...

love denize gittim yüzüm yandı morluklar daha belirginleşti moral sıfır hiç gçmeyecek bunlar anladım ( sen ne drumdasın cnm ??

inanmıyorum periiiii çok üzüldüm belki yüzün karardığından senin gözüne daha çok çarpıyordur ten rengin açıldığında eski az da olsa iyileşmiş haline döner umarım ben en son 3.seansımı yaptırdım cnm daha sonra ertelemek zorunda kaldım seansımı işim çıktı.şimdi de lazer bozulmuş!! yurt dışından haber bekliyorlarmış ona göre tekrar dönecekler 1 aydır beklemekteyim yaptırdığım seansların etkisi geçicek diye çok korkuyorum :18:

evet cnm cihaz bozulmuş bende bekliyorum bir aydır ama haber geldi randevuyu aldım gidince konuşucam bakalım neden böyle olmuş ilerleme çok az ve yıprandım bitsin istiyorum açıkçası ama bitmiyor inş. sen istediğin gibi bir sonu alırsın.

--Peri--
Birkaç gün önce 4.sensımı yaptırdım gözaltlarımın dış taraflarında hafif bir açılma oldu biraz olsun umut geldi içime sanırım bundan sonra etki etmeye başlayacak Sen ne yaptın konuştun mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…