Göz Çevresi Bakımı Genetik göz altı morluğu olanlar

8 seans olmuş ve hala bitmedi diyorsun cnm benim de umudum kırılıyor.Umarım güzel sonuçlar alırım.Doktor sana krem yazmış mıydı?
cnm bana bir tane antibiyotikli göz merhemi ve lazer yaptırdığım için güneşten koruyucu krem verdi onun dışında her hangi bir şey yazmadı.Benim morluklarım çok yoğundu doktor bana hiç bir zaman şu kadar seansta biter demedi hatta bir hastasının 14 seansta memnun kalmaya başladığını anlattı bu iş sabır gerektiren bir süreç olduğunu ve hemen sonuç beklememem gerektiğini söyledi ilk gittiğim gün ki fotoğraflarıma baktım resmen yarı yarıya azalmışş büyük gelişme var ama işte bir an önce bitmesi için dua ediyorum doktorun söylediği o sabır kalmadı çünkü (

cnm bana baktı doktor ne zaman bitceği hakkında bir şey sölemedi.zaten daha ilk seansımı yaptırdım hemen açılma olmaz dedi.ikinci gittiğimde sorcam ne kadar gitmem gerektiğini.Bana da bi morluk için cernor xo verdi bi de renk açıcı bi krem verdi ama henüz almadım.Bu arada özelden msj atamıorum cnm az msj yazdığım için ben seans başına 150 tl ödiycem ve bu bana açıkçası pahalı geldi.toplu bir para ödeyip sınırsız gitmek çok daha mantıklı

lazerli tedaviyi ilk defa duyuyorum, ben de morluktan muzdaribim, üstelik yıllardır kapatıcı kullanmam sebebiyle sanırım bu yaşta gözaltı kırışıklıklıklarım cok arttı.

Celen ben çok araştırdım kurtulmanın yollarını lazer tedavisinden başka bir çözüm yolu yok malesef

Periperili benim gittiğim yer bana pahalı geldiği için bugün senin gittiğin doktoru aradım ve randevu aldım toplamda 750 tl ödiycem ben de ve bu bana daha mantıklı geldi.sonuçta aynı işlemi yapıyorlar diğer görüştüğüm yer çok daha pahalı ve o doktorun verdiği iki kremi de almayı düşünmüyorum açıkçası

cnm ben çok memnunum gittiğim yerden çok ilgililer ve sonuna kadar götürüyorlar umarım istediğin sonucu alırsın ben de 9. senansıma gidicem yılmak yok bu morluklardan kurtulana kadar devam...

evet telefonda konuştuğumda bana da çok ilgili geldiler baya açıklamada bulundular o yüzden içim rahat gideceğim.Yaklaşık 10 15 seansta bitiyormuş o biraz canımı sıktı çok fazla uzun bir süreç ama katlanacağız artık yeter ki sonu güzel olsun :44: seansları yaptırdıkça buraya yaz olur mu son durumu.Okudukça bana da umut oluyor

cnm süreç uzun ama bitecek umudu ile gittiğin için çok fazla anlamıyosun benim yarı yarıya azaldı bunu her gören fark ediyor tatile gidene kadar 2 seans daha yapılır daha sonra eylülden itibaren devam edicez sende merak etme başlamak bile insana moral veriyor her şey güzel olur umarım...

peri bugün diğer doktora gittim ve tedavi sürecine başladım.diğeriyle beraber bu ikinci seans oldu umarım kurtulurum tamamen.bana da doktor sadece güneş kremi yazdı onu alacağım.yalnız benim gözlerimin altında minik minik kızarıklıklarlar oldu ilk yaptırdığımda böyle bir şey olmamıştı.sen böyle bir şey yaşadın mı?

Merhabalar ben foruma yeni giriş yaptım.Göz altı morlukları bende de var yıllardır ve ne yaptıysamda geçmedi.Lazer tedavisi bende düşünüyorum.Nerde yaptırdınız bana mail atabilirseniz sevinirim.

xxxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
ben de göz altı morluğundan muzdaribim maalesef benimki de genetik... göz altı derisi çok ince olduğu için şimdiye kadar herhangi bir ürün de kullanmadım. eczacı olduğum için piyasayı da biraz biliyorum bu yüzdne kimyasal ürünlere de pek güvenemiyorum... laser tedavisini, ben de duydum ve bir ara araştırdım ama yaptıranlardan sonradan pişman olup daha da kötü hale girenler baya vardı. bu yüzden düşünce aşamasında kaldı işte.

bunun haricinde doğal yöntemlerle ve biraz dikkatle azaldığını fark ettim. uyku düzenine dikkat etmek, bilgisayar başında fazla kalmamak, bol su içmek ve bol sebze meyve yemek...bunlar en azından risksiz ve zararı olmayan yöntemler...

Biraz olsun rahatladım:) sadece bana özel bir şey mi acaba diye korkmuştum :) morluklar geçtikten sonra o kırmızılıklar kalmaz umarım tamamen yok olur :/ benimki de öyle birkaç seans da geçeceğe benzemiyor 3 4 ay gidip geleceğim galiba ama yeter ki geçsin.Mavi gözlü bir bayan yapıyor seansı sana da mı o yaptı?

o kızarıklıklar en fazla üç gün içinde kayboluyor açılmayı o zaman daha iyi görebiliyorsun bana da o bayan yapıyor lazeri çok tatlıdır benim son iki seans biraz sıkıntılı oldu beni çok rahatlatıyor sağolsun korkma başladın artık sonucun güzel olması önemli olan bende tatile gideceğim için ara vericez tekrar eylül ayında başlıcam yarıda bırakmak istemiyorum umarım beklediğimize değer...

Cnm çok teşekkür ederim sana ya senin yorumların olmasa ben cesaret edip başlayamazdım :) umarım ara vermek tedaviyi etkilemiyordur tatil dönüşü devam edersin ve ömür boyu kurtulursun :) o lazeri uygulayan bayan doktor muymuş? ben onu sormadan direk emanet ettim kendimi :/

tabi ki doktor, murat beyin asistanı ben çok severim onu ve elinden geldiğince canımı yakmadan yapmaya çalışır ben tatile gidene kadar 2 seansım daha var yani 11. seanstan sonra tatile gidicem benim seans aralıklarımı uzatmışlardı yani herhangi aksayan bir durum olmayacak hatta benim için daha iyi olacak aradaki farkı görebilicem ben sanırım 19 seansa kadar çıkıcam buna hazırladım kendimi uzun bir süreç bunu kabul ederek gittim ve morluklarda ki açılma çok belirgin sonuçtan umutluyum umarım senin için de güzel olur sonuç...

süper o zaman :) ben de 20 seans diye kendimi hazırlayım :) seans aralıklarını uzatmaları neden acaba lazerin etkisini artırdıkları için mi? iyileşmesi daha mı çok zaman alıyor?

sonuca ulaşılmaya başlandığında seans aralıklarını uzatınca farkı görmek daha kolay oluyormuş o yüzden aralıkları uzatacaklarmış ama ben bitsin istiyorummm uzatmasalar keşke ( senin diğer yaptırdığın yerle burası arasında fark var mı etkiyi görmüşsündür hangi yer daha iyi sence??

Bir an önce bitse daha iyi tabi ki...açıkçası benim ilk gittiğim yerde de şimdi gittiğim yerde de bir fark görmedim ikisinde de herhangi bir açılma olmadı zaten ilk gittiğim yerdeki doktorda ilk seansta mucize beklememem gerektiğini söylemişti ama orda yaptırdığımda kırmızı lekeler oluşmamıştı o yüzden acaba daha mı az etki etti diye düşünüyorum çünkü canımda şimdiki yerde yapılan kadar acımamıştı :44:

ne kadar etkili bilmiyorum sonuçta başladık sonunu da getiririz inş. lazer atışı yapılırken çok acıyor ama ben alıştım artık sabredip dayanabiliyorum yoksa çok zorlanıyorum umarım çabucak biter....

Evet cidden çok can yakıyor benimkini yaparken de ara verip yaptık çünkü dayanamadım acısına tamamen geçeceğini sanmıyorum ben doktor da öyle söyledi ama azalsa bile ona da şükür...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…