Göz Çevresi Bakımı Genetik göz altı morluğu olanlar

ben sırf bu olay için dermatologa gittim ve genetik olan göz altı morluklarının bir çaresi olmadığını ancak kozmetik ürünlerle kapatılabileceğini söylemiş ve tüm hayallerimi yıkmıştı :KK43::KK43::26:

Son düzenleme:
sürekli araştırmaktan kapatıcı kullanmaktan bende bıktım artık ve sonuçta kozmetik ürünü olduğu için sanki kırışıklıkları arttırıyormuş gibi geliyor bana

benim uyguladığım lazer medlıte C6 ,franksiyonel değil saniyede 10 atış yapıyor ve nano teknoloji dün 2.seansı oldum ve gözümde bazı yerlerde bariz açılma oldu doktorla konuştuğumda 8 seansta makyajsız dışarı çıkabileceğimi söylediler iki haftada bir uygulanıyor maliyeti toplam 750 tl ve hiç bir yan etkisni görmedim şu anda gerçekten memnunum ben ne zaman memnun kalırsam evet bu açılma yeterli dersem seansları bitirecekler kalıcı olacağını söylüyorlar ama tabi bir 5 sene sonra çıkmayacağını garanti etmiyorlar açıkçası psikolojik olarak azda olsa o açılmayı gördüğünüzde çok rahatlıyosunuz o yüzdennn çok mutluyum :))

canım arada bizi bilgilendir lütfen gerçekten merak ettim bende çok isterim yaptırmayı

dün 3. seansımı oldum, lazerin derecesini artırdıkları için birz kımırzıklık oldu ve açıkçası acıdı ama açılmayı görmeniz lazım artık bariz herkes anlıyor ayna elimde sürekli bakıyorum inş. yaza kapatıcısız dışarı çıkabilirm kızlar psikolojiniz feci değişiyor geçecek diyosunuz bu bile çok güzel çok korkarak denedim ama şimdi çok memnunum.

arkadaşlar aynı sorun bende de var ne yazık ki... Beni de gören herkes göz altlarımın neden mor olduğunu ve hasta gibi göründüğümü söylüyor ama ne yazık ki pudra ve ya kapatıcılarla daha da grileşiyordu ve insanlara daha da garip geliyordu. Bi ara kayısı çekirdeği yağını kullandım ama etki etmedi. (belki de düzenli kullanmadığım içindir ) Ama şu son söylenen krem hoşuma gitti. :KK15: LIERAC DIOPTICERNE ANTI-DARK CIRCLE yan etkisi var mıdır acaba ? :nazar:

Son düzenleme:
dün 3. seansımı oldum, lazerin derecesini artırdıkları için birz kımırzıklık oldu ve açıkçası acıdı ama açılmayı görmeniz lazım artık bariz herkes anlıyor ayna elimde sürekli bakıyorum inş. yaza kapatıcısız dışarı çıkabilirm kızlar psikolojiniz feci değişiyor geçecek diyosunuz bu bile çok güzel çok korkarak denedim ama şimdi çok memnunum.

canım durumun nasıl ınsallah ıyıdır ya umudum kalmıcak yoksa :KK43:

canım durumun nasıl ınsallah ıyıdır ya umudum kalmıcak yoksa :KK43:

iyiym cnm çok iyiym hemde açılmayı tahmin edemezsin lazere ilk başladığım günde o kızrıklık oluşmuştu normal çünkü deri ilk defa karşılaşıyor o kadar ısıyla bir kaç gün sonra geçiyor açılmayı farkediyosun şimdilik umutluyum sonra çok mutlu olucam inş.

iyiym cnm çok iyiym hemde açılmayı tahmin edemezsin lazere ilk başladığım günde o kızrıklık oluşmuştu normal çünkü deri ilk defa karşılaşıyor o kadar ısıyla bir kaç gün sonra geçiyor açılmayı farkediyosun şimdilik umutluyum sonra çok mutlu olucam inş.

ay cok sevındım ınsallah ıyı sonuc alırsın. Bıde resım koysan cok ıyı olurdu.

selam periperili

senin adına çok sevindim aynı dertten muzdarip biri olarak.nerede yaptırıyorsun lazeri doktorun kim?
fotoğraflarını bekliyorum sabırsızlıkla:))bizi bilgilendirmeye devam et lütfen

peri perili ben de merak edıyorum nerde ve kıme yaptırdığını burdan olmazsa özelden msjla cevaplar mısın==?? bu kadar memnun kalmana sevındım ben de uygulamak ısterımm:KK70:

özelden mesaj atamıyoru kızlar neden bilmiyorum ama bir kaç gün sonra 4.seansı yaptırıcam gelişmleri size anlatırım hedef yaza kadar kapatıcıyı bitirebilmek umarım olur...

özelden mesaj atamıyoru kızlar neden bilmiyorum ama bir kaç gün sonra 4.seansı yaptırıcam gelişmleri size anlatırım hedef yaza kadar kapatıcıyı bitirebilmek umarım olur...

yaaa çok merak ettim bak sonucu yazarsan sevinirim nerde yaptırıyorsun bu arada

yaaa çok merak ettim bak sonucu yazarsan sevinirim nerde yaptırıyorsun bu arada

isim vermem ne kadar doğru olur bilmiyorum burdan 4. seansı oldum çok çok belirgin bir açılma yok ama zaten doktor da bunun hemen olmayacağını en az 8 sean gitmem gerektiğini söyledi şimdilik bende sizin gibiyim tam anlamıyla sonuç almadım aldığımda her şeyi yazıcam açılma hiç yok değil ama çok erken sizi de umutlandırmak için umarım hepimiz kurtuluruz bu sorundan sizi en iyi ben alarım...

cersu

evet msj sayım az olduğu için özelden atamıyorum benim göz altı morluk rengim mordu öyle kahverengi değildi şimdi 4. seans sonrasında kahverengiye döndü. çok şükür cildim de bir şey olmadı tabi lazer uygulandıktan sonra bir kaç gün kızarıklık oluyor ama oda normal snuçta ince deri o kadar ısıya maruz kalıyor daha sonrasında geçiyor. umarım kurtuluruz ünkü ciddi anlamda sıkıntı en başta psikolojik olarak.

Bende de göz altı morluğu annemde var ordan gelmiş banada. Olduğumdan yaşlı gösteriyor beni. Bir de uyumayınca iyice beter durumda oluyorum.:KK14:

kızlar 6. seansı oldum morluklar çok hafifledi çok mutluyum :) ama lazeri yaparken biraz acıyor çok ince tabaka o yüzden giderken ayaklarım geri geri gidiyor ama sabredicem bi 6 seans daha sonra ömür boyu kurtulucamm haziranda kapatıcısız günler beni bekliyor inş. :)))

X