Göz Çevresi Bakımı Genetik göz altı morluğu olanlar

Periperili Ank.da yaptırıorsun değil mi lazer tedavisini? ben de yaptırmayı düşünüyorum.750 tl olması da iyiymiş :) umarım morlukların tamamen geçer.Durumundan haberdar edersen çok sevinirim ona göre ben de başlıycam yaptırmaya

Periii gözaltların ne durumdaa geçti mi tamamen lütfen bilgi verr

kızlar bugün 7. seansı yaptırdım morlruklar çok iyi durumda yarıdan fazla geçti ama lazer yapılırken biraz acıyor o yüzden ayaklarım geri geri gidiyor tabi benim acı eşiğim çok düşük ondan da kaynaklanıyor olabilir ama sonu güzel olacak inş. sanırım 5 seans sonra falan bitecek yani toplamda 12 seansta kurtulucam değişimi gördükçe ve etrafınızdaki kişiler bunu farkettikçe çok mutlu oluyorum umarım bir daha geri gelmezler...

Senin adına çok sevindim umarım tamamen geçer :) benimde acı katsayım çok düşüktür çok acıyacığından eminim senin verdiğin bilgilere göre tamamen geçerse ben de yaptıracağım inş.Peki bunu yaptırdıktan sonra tekrarlama gibi bir ihtimali var mıymış?

teşekkür ederim inş. geçer doktora sordum geri gelir mi diye onun söylediği geri gelmez ama ben 5 sene bile yok olsa razıyım çünkü o beyaz gözaltını yaşamak bile yeter:) ben seans seans yazarım buaraya...

Tamam haberlerini bekliyorum :) inş.gider ve bir daha iç geri gelmez.peki ne kadar sıklıkla seansa gidiyorsun?tamamen geçmesi için baya bi gitmek gerekiyormuş ya gerçekten zaman istiyor.Doktor sana ne kadar zamanda bir gelmeni söyledi?

cnm 15 günde bir seansa gidiyorum ocakta başladım haziran sonu gibi falan benim tahminlerime göre bitecek inş. :) süreç biraz uzun ama tabi sonuç önemli şimdiden ben çok memnunum umarım haziran sonu kapatıcıya son derim :) bittiğinde inş. resimlerimi koyarım.

tüm yazılanları tek tek okudum perili umarım sonuç istediğin gib olur ki olucaksın şimdiden çok memnunsun. benimde duyduğum birşey var bildiğiniz hemoroid kremi var ya onun göz altı morluklarına çok ii geldiği. yakın bir arkadaşımın kız kardeşi kullanmış ve çok memnun kalmış bende en kısa zamanda alıp denicem kullanmaya başladıktan sonra sürekli burdan yazıcam sonuçları...

Ya hemoroid kremini ben de duymuştum ama öle kremlere filan benim pek inancım kalmadı açıkcası.genetik olduğu zaman lazer dışında hiçbir şey işe yaramıormuş

kızlar tamamiyle bitmedi 8. senasa gidicem çok sıkıldım açıkçası aylardır gidiyorum seanslara sabır gerektiriyor sonuç güzel olacak inş. ben umutluyum şimdi morlukların çoğu geçmiş durumda ama tabi istediğim gibi değil tam anlamıyla bitene kadar seanslara devam...

Perii bir şeyi daha merak ediyorum.lazeri bir tek gözaltına uyguluyor doktorun?benim morluk göz çevremde mevcut gözkapağımın üstünde de var kaşlarıma kadar oraya da yaptırmak istiyorum :44:

Perii bir şeyi daha merak ediyorum.lazeri bir tek gözaltına uyguluyor doktorun?benim morluk göz çevremde mevcut gözkapağımın üstünde de var kaşlarıma kadar oraya da yaptırmak istiyorum :44:
cnm göz altı göz üstü hepsine uyguluyor kaşına kadar.

Arkadaşlar bugün doktora gittim ve muayene oldum.lazer tedavisine başladım bugün ilk seansımı yaptırdım.5.6 seans yaptırmayı düşünüyorum umarım tamamen geçer.doktor 2 tane de krem yazdı onları da alıcam en kısa zamanda.peri sen ne durumdasın?

cnm inş. güzel sonuçlar alırsın ben 8. seansı yaptırdım ama son seansım biraz sıkıntılıydı acı hissim arttı ve hafif şişlik oldu gözümde ama bu normal 2 günde geçti morluklarım hala var seans aralığımı 3 haftaya çıkarttılar hala bitmedi morluklar azalma oldu ama umduum kırılmıyor değil bir an önce bitsin istiyorumm yazın tatile gidicem ve suratım yanacak o zamanda açılıncaya kadar bekleyecekler ten rengim ama artık bitsinnn çook sıkıldımmm (

8 seans olmuş ve hala bitmedi diyorsun cnm benim de umudum kırılıyor.Umarım güzel sonuçlar alırım.Doktor sana krem yazmış mıydı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…