Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Ahahaha yarabbi kulların ahirete iş bırakmıyor

Ay o marka kiyafetleri bedavadan aliyor diye hic üzülemeyecegim kusura bakma bro
büyük kazancta cünkü
Şimdi olsa o kıyafet uygulamalarında cansunun eskileri okutur adı z ve m ile başlayan ispanyol markalarından zevkine göre alışveriş yapardı

Ohh miss gibi intikam kokusu içime çekmeye doyamadim:d

aaa dur dur bu tarz bir anim var
memlekete gitmisiz ben yine hastalandim midemden ayaga kalkamiyorum, saglik ocagina gidecegim ama merdivenlerden indim kendimi yere attim yürüyemeyecegim diye
O esnada da yilan bir gelin var ailede, kocama da yavsadigi oldu hissetmistim
Tam onun gözleri önünde emir gibi beni kucaklasin da saglik ocagina götürdün, köy kahvesini önünde ne olur indir beni görmesinler diye yalvarmistim, naza niyaza gelemiyo bizim herif bu sefer de hani yürüyemiyordun diye sinirleniyor
Bilmem arkadan ne konutular ama mesaji alan aldi, host köpek baska kapiya, kocama laf atiyo bi de
bana cok asik taaaam mi olayiydi bu da , kips

Nerde o ekmek ac adama ekmek denir mi linki ver bakacam

Şimdi olsa o kıyafet uygulamalarında cansunun eskileri okutur adı z ve m ile başlayan ispanyol markalarından zevkine göre alışveriş yapardı

Ki ben sali pazarindan acayip güzel giyiniyordum
ferihanin eksigi iyi bir kiz arkadasi olmamasi
Kizin da vizyonu yok napsin

Bazen düşünüyorum ne pislik bir insanım diye
Daha beterleri de var da samimiyetimiz iyice artinca anlatırım şimdi korkmayin benden hdndn
Ben anlatsam ne pislikler yaptığımı cümle alem toplanip yeşil yeşil ba.gamla suratimin ortasına tükürürsünüz korkmuyorum ben anlat

Ben anlatsam ne pislikler yaptığımı cümle alem toplanip yeşil yeşil ba.gamla suratimin ortasına tükürürsünüz korkmuyorum ben anlat
Kız sen de eskilerdensin ya benim ex yeşil gözlü embesil yarimi hatırlıyor musun az buçuk da olsa? Hani şu vampirler gibi boynunu emikleyip morarttigim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…