Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

%100 burslu okudum feriha gibi

Bebegim meslek hayatinda hic havali olmuyor o durum ya emin olabilirsin

Bebegim meslek hayatinda hic havali olmuyor o durum ya emin olabilirsin
La ben de özelde okudum, okuyorum. Üzdünüz ://

%100 burslu okudum feriha gibi

Feriha demisken kapici dairesiyle ilgili emire bak iste beyendin mi yok iste orasi burasi (sonrasinda evde yakalanip ferihanin abisinden dayak yemisti) sacma sapan triplere girdigi an ay yok artik abartma diyordum.
Bir arkadasim da hesap yapiyordu yav bunlar kira ödemiyor, aidat aliyor, evin oglu calisiyor, kadin zenginlere temizlige gidiyor ama ferihanin aynasi pasli diye.
Yeri gelmisken mantiksizligi suraya yazmak istedim

Ferihanin bordo topuklu ayakkabılarını unutamıyorum 1000tl verdiği jahsjsg

Kiz benim bolumumde gecende ilan vardi eskiden ozelleri istemiyorlardı simdi de ankara uni ve istanbul uni haricinde olanlar basvurmasin yazmislardi
Kız ama benim üni ve bölümler iyi 14k ve 20k sıralamayla girmiştim. Zaten ilki yüzde yuz bursluydum şimdi yuzde 75

Kız ama benim üni ve bölümler iyi 14k ve 20k sıralamayla girmiştim. Zaten ilki yüzde yuz bursluydum şimdi yuzde 75

Kuzum zaten bireysel basaridan bahsetmiyorum adam tamamini parali okuyup ama uni de kendini gelistirmiste olabilir. Benim is yasaminda benim gordugum kadariyla boyle bi önyargının oldugu ozellikle kibris mezunlarina karsi

Ferihanin bordo topuklu ayakkabılarını unutamıyorum 1000tl verdiği jahsjsg
Aklımda emirin bide bayıl istersen feriha diyip ferihanın bayılması geliyor ahahahah o sahne unutulmaz aşkı memnudaki nihalde bayılırdı ferihada ahahahaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…