Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Bu varlık kaç yaşında cidden ya
Ne amacı var bunların nasıl insanlar biri ağlarken gülmek insanlık dışı
Hep güldü ki karşımda hele çok yakın kız arkadaşıyla gülerdi kız da bi tarafı kalkık gezerdi beni küçük görüyordu kız , karşılıklı oturup güldüklerini gördüm daha neler neler hep arkadaşlarını tercih etti beni değil kızla sevgili sanıyorlardı onu ben ise sadece ezik olarak gösterildim malesef seven insan böyle durumlara düşüyor çok katlandım ama karşılığını böyle aldım malesef çok özgüvenliydim ama öyle sömürdülerki özgüvenimi sonunda bittim sinir krizi geçirip hastaneye mi kaldırılmadım o halde bile görüp gelmedi geçmiş olsun bile demedi çok acımasız sadece güldü sadece... 22 yaşında 98 li tam bir şerefsiz ikizide var farkı yok ikiside aynı şerefsizlik ve genişlikteler inan genişliklerini bilsen miden kalkar

Bu insanlar nasıl vicdansız davranabiliyor ya sanırım biz salağız

Evet bundan sonra güvenmiyorum zaten konuşmuyorum erkeklerle soğudum herşeylerinden vicdan merhamet ne arar erkeklerde anca acımızdan zevk alıyorlar
Yavrum genelleme yapma bence senin zararına olur. Çok kaliteli erkekler de var. Henüz karşına çıkmamış olabilir ama var. Sabret

Yavrum genelleme yapma bence senin zararına olur. Çok kaliteli erkekler de var. Henüz karşına çıkmamış olabilir ama var. Sabret
Yani genellemede yapmamak lazım haklısınız iyi bir erkek çıksa karşıma diyeceğimde hiç sanmıyorum hep elimle koymuş gibi kötü insanları buluyorum ahahahahah hayır şeytanlar bide aşırı kötülere çatıyorum şuanlık iyi bir arkadaşımlayım gayet destekler çok yardımcı olmuştur bana zor günlerimde :) o yetiyor şuanlık erkeklerle baş edemiyorum malesef

Kaç yaşındaydın bebişkom? 19 ya da 22 diye kalmis aklımda

21 yaşına girdim bu ay :)
En b*ktan iliskilerimi o yaşımda yaşadım.

Ne zaman kendime deger vermeye, sevmeye başladım guzel iliskiler yasamaya başladım. Tabii bu 20ligi göz ardı edelim
Valla ondan önceki ayakkabılarimi bağlar, kosa kosa gelir arabanin kapisini acar ben binince kapatırdı falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…