Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Nasıl rüyalar görüyordun canim
Benşm 6. hissim çok kuvvetlidir çocukluğumdan beri gördüğüm rüyaların hemen hemen hepsi çıkar ayrılmadan rüyamda 3 gün önce 2 kişi gelip siz nasıl birlikteydiniz diye soru sordular 3 kez aynı rüyaları gördüm anlamı ayrılmaktı 3 gün sonrada ayrıldı benden birde kimse yoktu yanımda tek başıma ağladım bi köşede gelip geçen bana baktı oda karşıda arkadaşı ve kızlarla gülüşerek konuşup bana bakıyordu :KK43: hiç unutmam sonra hiç mesaj atmadı 8 ay sonra attı ilk mesajını düşün

Ay nasıl bi çene var sizde yahu:KK70:
Oğlumla babasını çekiştirmeye daldık bi geldim sayfalarca konuşmuşsunuz okuyamam bu kadarını kafa bi milyon önemli bi hurma olayı varsa özet gecin:KK70:
Var grubun tek sapığı benmişim,diğerleri bi kaç ay yatmış af çıkmış sonra bunlara...😂😂😂😂 ne yaptılar bilmiyorum ama

Benşm 6. hissim çok kuvvetlidir çocukluğumdan beri gördüğüm rüyaların hemen hemen hepsi çıkar ayrılmadan rüyamda 3 gün önce 2 kişi gelip siz nasıl birlikteydiniz diye soru sordular 3 kez aynı rüyaları gördüm anlamı ayrılmaktı 3 gün sonrada ayrıldı benden birde kimse yoktu yanımda tek başıma ağladım bi köşede gelip geçen bana baktı oda karşıda arkadaşı ve kızlarla gülüşerek konuşup bana bakıyordu :KK43: hiç unutmam sonra hiç mesaj atmadı 8 ay sonra attı ilk mesajını düşün

Bu varlık kaç yaşında cidden ya
Ne amacı var bunların nasıl insanlar biri ağlarken gülmek insanlık dışı

X