Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

asık oldugum bir adam yengectı ve Sevmedıgım uc kadın arkadasım (hayatımda degıller artık) yengectı.
Antipatim buyuk yengeclere
Ay bendee yengeçleri sevmem anlaşamam kadınlarda aslan bide terazi ikizler boğa koç dışında kimseyle anlaşamam ahahah

Ayy ben sarılgan biriyim sevince de öperim koklarim falan masumluk başlarda olur
Ama erkekler öyle ciddeen insanları çözmek çok zor
Aynenn masumca seven erkek yokmu yahu herşeymi cinsellik insan dokunmadan sevemezmi tamam sarıl öpte diğer şekillerde düşünme bari

Iyyy ıkısı kankaydı ama bırının basına kotu bisey gelse dıgerı asırı sevinir saklamazdı.
Birbirinin mutsuzluğuyla beslenen iki tıptıler. Bı sure sonra asırı sogudum ikisinden de. Görusmeyı kestim ama onlara bıldırmedım.
Bır cagırdılar ıkı gelmek istediler uc bulusmak istediler, dorduncude vazgectıler artık hayatımda yoklar.
Bi tanesi gene bunların turevı, hala hayatımda ama cok yorucu bırı.

O zaman önce erkeklere saydıralim sonra hurmalar dökülür
Benim yaş 17 ,bi çocuk vardı allahım bir havalar bir tripler sanırsın o dönem antonio ..aşığım ölüyorum ama o beni bilmiyor hayatıyla ilgili çok şey öğrenmişim ,,telefondan arayıp duruyorum o zamanlar ev teli var ,bazen babası bazen anası çıkıyordu,,,konuşuyoruz sağdan soldan ama malzeme çok...beni çıkarmaya çalışıyor onunda amacı o,, çok sevmiştim sabah okula giderken yolum değişmek zorunda kalıyordu,,,neden çünkü servise kadar onu takip ediyordum..,hiçbir sebep yok,sonradan bıraktım aramayı..kesin sıkıldım ... neyse evlendim benzincide karşılaştık,, ben dizel yakıt o tüp dolduruyordu...ahhh hayat sen nelere kadirsin... telefon sapıklığım vardr dikkat edin

iyiki çıkarmışsın hayatından var öyle insanlar benimde ruhumu emenler vardı artık görüşmüyorum bende direk kestim bişeyde demedim onlarda demedi öyle bitti

iyiki çıkarmışsın hayatından var öyle insanlar benimde ruhumu emenler vardı artık görüşmüyorum bende direk kestim bişeyde demedim onlarda demedi öyle bitti
Senin mutsuzluğun benı mutlu edecekse senı sevmiyorumdur. Neden her gun seninle gorusurup katlanayım kı, bı de koca koca kadın bunlar
Otur bunlara derdini anlat arkandan roman havası oynasınlar

Yeliz hariç herkesi wp'ye davet ediyorum

Senin mutsuzluğun benı mutlu edecekse senı sevmiyorumdur. Neden her gun seninle gorusurup katlanayım kı, bı de koca koca kadın bunlar
Otur bunlara derdini anlat arkandan roman havası oynasınlar
1 saat önce falan ben de aynı şeyi yazdım kuzum.
Galiba kendileri mutsuz olduğu için herkesin mutsuz olmasını istiyorlar

1 saat önce falan ben de aynı şeyi yazdım kuzum.
Galiba kendileri mutsuz olduğu için herkesin mutsuz olmasını istiyorlar
Kendi mutsuzlukları da sukursuzluklerınden geliyor annacım
Kocaları cıcek gıbı, hayatları cıcek gıbı maddi durumları, cocukları var saglıklı cıcek gıbı yine
Otur hayatına sukret derdin ne
Ne istiyorsun yani?
Saf kotuluk bunların ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…