Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Senden önceki eski sevgilisi mi ?
Benimle çıkarken eski sevgilisini düşünüyordu biz ayrıldıktan sonrada onu düşünüyormuş ama kızla tamamen bitirmiş bana sardı bu aralar 11 ay oldu ayrılalı hala bana mesaj atmaya çalışıyor falan filan arkadaşı var araları bozuk onla aynı dershanedeyiz konuşuyodum arada bana her haltını anlattı attığı mesajların hepsini bana yolladı yazışmalarını vs. beni arzulayıp eski sevgilisini düşünmek farklıymış obje gibi hissettim arkadaşıyla olan konuşmaları böyle imiş bayağı adi şerefsiz sapığın önde gideni twittırdada son derece ahlaksız videoları beğenmiş birde açık herkese herkes görüyor utanmasıda yok midem kalktı bugün kötü oldum ya

Kurtulmuşsun cidden.
Bu süreç zor geçer ama geçer elbet

Kurtulmuşsun cidden.
Bu süreç zor geçer ama geçer elbet
Aynende bugün o şeyleri görmem bayağı kötü hissettim ben teması cinselliği sevmem hoş bulmam sevgi bana göre öndedir temaslar değil. Hayır ona sarılırken öperken masum bakmamış bana arzuluyormuş tuhaf hissettim iç yüzleri çok karanlık ben çok safmışım yahu ahahah kurtulduğuma tekrar şükrediyorum cidden

Ayy ben sarılgan biriyim sevince de öperim koklarim falan masumluk başlarda olur
Ama erkekler öyle ciddeen insanları çözmek çok zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…