Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

hergün 5 kedi b.ku temizlemek kolay değil nüfus eksildikçe mutlu oldum haliyle hldkjf eşimin papağanları var onlarda yavru çıkarmıştı zorla verdirdim başkasına o zamanda küsmüştü jdfalfg yanlız bizim eve gelen her canlıda üreme isteği oluşuyor hdfudfdjs
Hayvan seven insandan korkmayacaksın
Ama ben balık bile bakamıyorum ya galiba sorumluluk almaya korkuyorum
Komsum bana balıklarını bırakmıştı bıkere sigara ıcerken balıkları mutfaktan cıkarıyodum duman yuzgeclerıne bisey yapmasın diye asfagahahahahahahahah

Hayvan seven insandan korkmayacaksın
Ama ben balık bile bakamıyorum ya galiba sorumluluk almaya korkuyorum
Komsum bana balıklarını bırakmıştı bıkere sigara ıcerken balıkları mutfaktan cıkarıyodum duman yuzgeclerıne bisey yapmasın diye asfagahahahahahahahah
ahahahaahah bizim ev heyvanat bahçesi gibi balık kuş kedi ne ararsan var durmadanda çoğalıyorlar jhdsfjasd

Evdeki favorimdir kendileri ❤

Eklentiler

• 20200310_162157.jpg
    20200310_162157.jpg
    112,6 KB · Görüntüleme: 28
Evet. Zaten barışmak istediği için değil de kinlendiği için girişimde bulunacağını söylemeye çalıştım.
Gerçi Eyşanların kıymeti daha çok biliyor galiba.
Çocuk kinlendiğinden sürekli beni düşüne düşüne aşık oluyormuş falan :KK70:

Gerçi Eyşanların kıymeti daha çok biliyor galiba.
Çocuk kinlendiğinden sürekli beni düşüne düşüne aşık oluyormuş falan :KK70:
Böyle düşünmemek lazım. Aynı hataları yapmamak lazım. Uyanık olmak lazım. Herkese inanmamak lazım 😉

Böyle düşünmemek lazım. Aynı hataları yapmamak lazım. Uyanık olmak lazım. Herkese inanmamak lazım 😉
Insanlar hata yapabilir, aksi düşünülemez. Ama bazı davranışlar karşımızdakinden bir cacık olmayacağını direkt gösterir.
Ve ikinci şansı verdiğim hiç kimse o şansı düzgün kullanmadı. Hep mi öyledir yoksa bana mı öylesi denk geldi bilmiyorum 🤷🏻‍♀️

Insanlar hata yapabilir, aksi düşünülemez. Ama bazı davranışlar karşımızdakinden bir cacık olmayacağını direkt gösterir.
Ve ikinci şansı verdiğim hiç kimse o şansı düzgün kullanmadı. Hep mi öyledir yoksa bana mı öylesi denk geldi bilmiyorum 🤷🏻‍♀️
Ben herkesin ikinci şansı hakettiğini düşünmüyorum. Önce ilk şansını nasıl kullandığına bakmak lazım yani.

Ben herkesin ikinci şansı hakettiğini düşünmüyorum. Önce ilk şansını nasıl kullandığına bakmak lazım yani.
Bu arada düne kadar, benden pek hazzetmiyormuşsunuz gibi bir izlenimim vardı nedense. Sanırım yanlış bir izlenimmiş 😅🤔

X