Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Yok ya buradan yazabilirim genel hatlarıyla

Gecende canım sıkıldı senin eski konularına bakım dedim adjgdwjwdg

Bı kadın bakirelik falan yardirmis işte kocamida oyle seçtim falan fistan diye senin konunda

Ama ben o kadını hatirliyordum yazdıkları korkunç gelmişti. Kocası bunu flört sevgililik nişanlılık evlilik tüm aşamalarda onlarca kişiyle aldatmıs

Sonradan adamin gizlediği 2. telefonunu bulunca farketmiş

Resmen zamanda yolculuk gibiydi o anlar benim için jandjhaihdjwhdhw
Aa kimki o 🤔

Yok ya buradan yazabilirim genel hatlarıyla

Gecende canım sıkıldı senin eski konularına bakım dedim adjgdwjwdg

Bı kadın bakirelik falan yardirmis işte kocamida oyle seçtim falan fistan diye senin konunda

Ama ben o kadını hatirliyordum yazdıkları korkunç gelmişti. Kocası bunu flört sevgililik nişanlılık evlilik tüm aşamalarda onlarca kişiyle aldatmıs

Sonradan adamin gizlediği 2. telefonunu bulunca farketmiş

Resmen zamanda yolculuk gibiydi o anlar benim için jandjhaihdjwhdhw
Hı bu arada tüm konularıma baktıysan manyak olduğumu falan dusunmuyorsun ins jdjxnnd

Hepsine bakamadım çok fazla vardı akdnadkha
Okudugum konularında kendine değer vermediğini düşündüm açıkçası

Sosyal medya ilişkisi sezdim bı de hiç deginmemissin ama ajdhajdhjadhd
Brok da kör olası çöpçüler gibi eski konu avındaymış meğersem 🤭😂 bana da anlat o kadın kim bahsettiğin, bu sosyal medya ilişkisi olan kim, ben kimim neredeyim 🤪

Bugün Oscar almış filmlerden birini izledim. Ara sıra açıp izliyorum öyle kültürüm artsın, ortamlarda üç beş lakırdı edeyim konusu açılınca diye :KK48:

Abi über sıkıcı oluyorlar ya. Hani ben mi zevksizim diyeceğim de beğendiğim bebeler heykel gibiler oradan eledik bu seçeneği 🤪 Ama belki kategorisel bir zevksizligim vardır 🤔

X