Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Ay neyse naz yapmış olurum

Bizim niyetimiz farklıydı be tatlialirim
Valla burnumda tütüyor. Bütün gün onu düşündüm, hayal ettim. O da üstüne biraz önce buluşma teklif etti :/

Ben mi bu konularda cok rahatim acaba
benim fingirdek zamanlarimi gözden gecirince böyle bir durumda reddetmezdim ay cok isterim derdim ama corona var derdim nasil yapalim derdim...
bu böyle uzayinca zaten ilk adimi atmis olurdunuz
plan yaparken bile asama kaydedilir
yok telefondan nazlanmalar falan
hic yoktan iyidir

Nefesin kesilmesi güzel bir şey bazı durumlarda ama bu covid 19 sebebiyle olmamalı
Tek yaşıyor olsam buluşurdum muhtemelen de, annem de ufaktan tehdit ediyo. Buluşursan 14 gün odanda takılırsın yemeğini tepsiyle kapının önüne bırakır kaçarım diyo

Tek yaşıyor olsam buluşurdum muhtemelen de, annem de ufaktan tehdit ediyo. Buluşursan 14 gün odanda takılırsın yemeğini tepsiyle kapının önüne bırakır kaçarım diyo

Bazı şehirler daha fazla tehlikeli
Mesleği de çok fazla insanla temasli
Anneciğin haklı
Oglan hakkındaki düşündüklerimi bir kısmını geri aliyorum bu düşüncesiz teklifiyle

Korona yüzünden
Kuzum korona var dikkatli olmalıyız babamın arkadaşı koronaya yakalanmış uzak mahallede oturuyor ama hiç gelmez dediğim yere geldi bu korona illeti mecbur olmadıkça çıkma ben arkadaşımın doğumgünü için bile çıkamadım internetten hediye aldım yolladım

Haklısın bebişim ya.
Ilk bi düşünmedim değil 3 km yolu yürüyerek mi gitsem diye sonra saçmalama Anna dedim. Belki çocuk hasta. Sonra dedim ikimiz de maskeli maskeli otururuz
Sonra caydım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…