Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Onu sık yapıyorum da ertesi gün nezle olarak uyanıyorum bu sefer de
Aslında şey iyi gelir diyorlar ama ben de işe yaramıyor öhöm açık açık yazmaya utanıyoruuum. Bazı insanlar için xxx olsa çekilmez denir ya oradaki xxx

Aslında şey iyi gelir diyorlar ama ben de işe yaramıyor öhöm açık açık yazmaya utanıyoruuum. Bazı insanlar için xxx olsa çekilmez denir ya oradaki xxx
Xxx ne yeaaa, kelime oyunu yapma bana algıları iflas bende şuvan evlat olsan çekilmezsin sözünü biliyorum da ağrımla alakası yok onun da Haa yoksa bana doğur mı demek istedin sen, evladın olunca geçer mi demek istedin ne istedin benden sen

93ü 3e bölelim, dersimiz matematik konumuz bölme işlemiiiii

Shhhhhh konudan çıktım da geldim, sus annemmm sus guzummm, banlanırsan dalarım sana çok pis

Yok zaten anlamıyor

Bı konuya yazmış ki avukata danışmak ücrete tabii bilgi verilmesi yasak

Ondan sonra başka bı konuya danışmanlık için kimse ücret almıyor ne yasagi demiş

Bunu okuyunca vazgeçtim. Keşke erken okusaydim hiç teşebbüs etmezdim kendiyle bu kadar zıt olan birine

Belki de avukat değildir ya.

11 sınıftayken benim de sosyal medyadan tıp okuyorum diye kekleyip bulustugum tipler olmuştu. Gayet de yiyorlardı. Zehirlenince falan bana danışan olmuştu ne yapayım falan diye

Belki de avukat değildir ya.

11 sınıftayken benim de sosyal medyadan tıp okuyorum diye kekleyip bulustugum tipler olmuştu. Gayet de yiyorlardı. Zehirlenince falan bana danışan olmuştu ne yapayım falan diye

Doktor hic tanıdığın yok mu demiş

Arayip hemen kızlık zarı dikim oranlarını soram adfjfhfjg

Okudum bitirdim de geldim bulaşma boşver hiç, hani öyle uçlarda ki ikinizin de fikri, asgari müşterek asla olamaz, olsa olsa ban olur, ona da gerek yok zaten tüm kk ya avukat ya doktor bir de öğretmen var pardon, bak o ciddili olabilir ama ben de jonglörüm mesela, hiç bir yerde hava attığımı gördünüz mü? Asla övünmem mesleğimle, kimseyi eziklemem yazıktır

Yarım saati aşkın süredir konuda zaten Manas destanı bekliyorum aha yazmış bildirim geldibakam zcgcnnbn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…