Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Kızzz uzaktan sevmek en kolayı,zor olan adam yanında yatarken dokunamamak gelde anlat işte ah ah

Bende anlattigim itirafta hesap yapayim dedim 20 seneyle karsilaştım
20 sene ne arkadaş ya kendim bile inanamadim :/

Birilerini zehirleme planı yapabileceğim bir komşuya ihtiyacım vardı ahahahah
Üşenmesem sana yardım ederdim ahahaah benle intikam yoluna çıkılmaz yarı yolda üşendim diyip dönerim ahahah ama planlarım efsanedir ahahah

Üşenmesem sana yardım ederdim ahahaah benle intikam yoluna çıkılmaz yarı yolda üşendim diyip dönerim ahahah ama planlarım efsanedir ahahah
Mesela benim intikamım genelde rezil etmek üzerine oluyor sevgiliyken kocam olacak beye sarkan kızı kocamin hesabından herkese yaymıştım pişman değilim aklım hala yayamadiklarimda

Bende anlattigim itirafta hesap yapayim dedim 20 seneyle karsilaştım
20 sene ne arkadaş ya kendim bile inanamadim :/
Bak öyle deme ,minibüsdeyim biri cınımmm şu parayı uzatırmısın dedi bi bakim kim diye baktım baktım baktım öyle kaldım kız liseli şukufeler sırf boyum kadar yani ...
1.50 bişi olunca yaş belli olmuyo bir de nedense ben hala 20 yaşında ki deliyim

Hahahahahahahaha ne tıynetsiz cocukmus emınım simdıde karısıyla evde olup biten herseyı annesıne anlatıyordur

Acaba cocugu arayan oldu mu

Olmaz mı arkadaşlarına biri benim numaramı duraklara heryere yazıyor. Sürekli arıyorlar beni. Numarayı değiştirmem lazım diyormuş. Bulunduğumuz yerde aklına gelebilecek her yere yazmıştık numarasını ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…