Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Kızlar bu arada ekmeği kesişimin 3 günü yemiyorum ekmek ve bugün tartıldım 57 kilomdan 54 e düşmüşüm şekeri ve ekmeği zaten kestim düzenli olarak meyve de tüketiyorum bayağı zayıfladım ya mutlu oldum 50 kiloya düşersem amacıma ulaşmış olacağım :) tek sorun doymuyorum ahahahah ama olacak olacak

benneyanginlargordum neredesin dünden kalmamısın hala bugün öğlen kalktım şaşırdım ahahahh
Yok canım erken uyandım bugun ınsallah gogsumdekı agrı bıtmıs tir dıyen uyanıp agrıyı hissedince keyfim kacıyor. Uyandığımdan beri yataktayım kahve almaya ciktım Bı tek
Sen napıyosun nasılsın

Ya Hala mı ağrıyor tekrar geçmiş olsun canım iyiyim oturuyorum sen napıyorsun :)

istek var icraat yok uyku düzenini sağlayamadım kafam uyuşuk çokta elim gitmiyor keşke düzenli uyuyabilsem Kendime bile bahane gibi geliyor artık ama kafam uyuşuk cidden
Ünideki ortamı, yahuşuhlu bebeleri düşün bence icraatte aktive olur

Aile baskısından ya çok yıpratıyor baskıları akrabalarım falan çalışıcam bu sene de gene istediğim şeyi tutturamazsam başka biyer yazıcam kısmet yani canım hayırlısı :)
Aslında geç değil kuzu.
Ben 2 bölüm okudum-okuyorum biliyorsundur belki. Hep bu aylarda çalışmaya başladım. Ama butun gün çalışıyordum neredeyse.
Düzgün çalışırsan gayet güzel yerler tutturabilirsin

Yani düzgün çalışırsam konuları yetiştirirsem olur belki :) hayırlısı ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…